Августинчета 2020г. ....тема 12....

  • 20 842
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 898
Магнитите ги откри отдавна и вече не са му интересни. Не му омръзва само едно нещо и то е да го вдигам, за да може да пипа на високо! Вече си отваря и вратите и стана още по- весело. Като излезем на центъра и ме води директно на детската площадка. Вече се научи и на количките дето пускаш 1лв и те клати 2 Мин. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 721
  • Мнения: 2 004
И Антонио като излизал с баща си и момчетата не го оставил да изпие една бира, че все на количките висяли.
Сега има кола симулатор вкъщи и сяда да си я кара.

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 1 927
Нашата на една година преди месец беше 9.300 кг , към 76 см. Все не може да я измери лекарката, че като я види само и започва да пищи. Помни я с лошо от ваксините и е ад, докато мине консултацията.
На Синсей е на размер 86 на пижамите и е Ок. Имаме бодита къс ръкав 86 и някои са супер, а други- тесни и неизползваеми ! Но за 2-3 лева на брой- толкова.
Мерси за идеите за рисуване, ще се огледам за книжки за малката!

# 723
  • Мнения: 819
И Ния пищи като отиде при педиатърката, затова последните 3 месеца не сме ходили (по препоръка на педиатърката). Сега ще отидем заради ваксината.
Не знам дали я помни с лошо или просто не обича нови хора в тесни пространства. Grinning

Последна редакция: пн, 27 сеп 2021, 13:20 от ellocin

# 724
  • Мнения: 7 898
Моя пък е повече от послушен и всички ахкат колко е  кротък, обаче ако го видят в къщи няма да повярват че е същото дете Simple Smile. Вече огласяме цялата махала с виковете си.

# 725
  • Мнения: 1 560
Относно рисуването засега сме само на тебешири, вече се научи да драска с тях навън по земята😃 Бях ги взела от Лидл, 20бр май бяха и много лесно се чистят, от дрехите дори само с изтупване падат. Добра идея са пастелите, може да взема едни за вкъщи.
Борис и той пищи от педиатърката, ама само ако тръгне да го пипа. Поне мина 1 седмица от ваксината за Морбили и ми е малко по-спокойно.

# 726
  • Мнения: 819
Кои бебчета все още пият АМ?

# 727
  • Мнения: 297
Ние! Т.е. Калоян де 😃 1-2 пъти на ден по 150 мл. 3-ка Хип.

# 728
  • Мнения: 1 892
Борис пие АМ 2 или 3 пъти- на заспиване ( него пропуска понякога), през нощта се буди и после сутрин в 5-6

# 729
  • Мнения: 7 898
Все още пие АМ Хипп1. 3 пъти на ден като гледам да не надвишава 450 мл на ден.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 1 927
Нашето момиче си пие 240 мл на заспиване и към 4-5 сутринта още 100-200 мл. Взимам НАН 3.

# 731
  • Мнения: 7 898
Пробвах го на Хипп 3 и като почна едно пръцкане и непрестанно акане и се върнах на 1. Пробвала съм го и на прясно мляко и няма проблем.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 1 927
Ние бяхме на Хипп Комбиотик 1 и 2 и нямаше проблем. След това реших да сменя с НАН, брат ми с това отгледаха нашите и бяха много доволни. Сега и аз нямам проблем , съвсем нормално си продължи акането и пръцкането след смяната 😃

# 733
  • Мнения: 223
И аз давам два или три пъти, просто си го иска. Понякога на обяд като не иска да заспи лесно, също й давам, за да се успокои и заспива по-лесно. Следвам нейните желания, тя ще си покаже, когато е готова да го спрем, както стана с биберона. Към 9 или 10 месец, сама взе да го плюе.

Аз пък се чудя всеки ден какво да й готвя, понеже от кухнята не яде. Забелязала съм, че общо взето каквото на мен ми харесва и тя го предпочита. Елда и тем подобни хич не ги яде, но ориз много обича, но пък я запича, след него гледам да й давам настъргана круша.

Има ли други готвещи майки и как насмагате-за обяд и за вечеря?

# 734
  • Мнения: X
Моите адмирации, че готвиш, не знам как намирате време.
Аз обичам да имам време за разходки, освен това готвя ужасно, особено ако импровизирам. Правих й зеленчукова супа, сложих много чушки и стана леко гадна на вкус.
Не знам и колко месо се слага за бебе, но аз и за нас ме мързи да готвя всеки ден, камо ли за нея.. А и рецепти, писна ми от еднообразието...
Разочарована съм от Синсей, не успях цял ден да се свържа с тях. Отказах пратката към тях чрез системата на Спиди.
Купих й една книжка, а по магазините не открих интересни кубчета, та пак поръчах от озон/бейби.бг. Не търпи дълго да й чета, но аз съм инат!
Имаше промоция на книга да научиш детето да бъде читател, на косъм да я взема.
Но ми писна да ни учат как да  правим Еди кво си, все едно сме първолаци.

Общи условия

Активация на акаунт