Знаете ли кого видях - 39 тема

  • 105 663
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8 583
Не, той изглеждаше по-добре наживо. Тя ми е много ретро като стил и излъчване. Не знам дали са заедно, ама си вървяха спокойно, качиха се в колата…
Да тя и по телевизията изглежда така сякаш е позагубила чара си и свежестта .Като,че ли е правила нещо с лицето си

# 136
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 459
Чакам си на спирката тролея и чувам някой говори тихо по телефона и се смее, неволно го погледнах - Кръстю Лафазанов. Седнал и той чака тролея. Качихме се, аз задръстих пътеката, че си дупчих билета, той ме посбута малко - извинете, извинете. После телефона му звънна и пак тихичко дъра-бъра. Ще има премиера на 1 октомври, ако някой се интересува.

# 137
  • София
  • Мнения: 12 594
С Мариан Бачев се разминахме днес по "Графа". Май е напълнял.

# 138
  • софия
  • Мнения: 2 926
Йоана Буковска вчера.

# 139
  • Мнения: 24 871
Томислав Дончев в Лидл

# 140
  • Мнения: 4 871
Какво впечатление оставя?

# 141
  • Мнения: 24 871
Абсолютно нормално. Няколко пъти се разминавахме из щендерите, на опашката бяхме зад него и ММ не го забеляза. Искам да кажа, че няма охрана, няма надувки и парадиране. Приятно впечатление създава, а аз съм против ГЕРБ. Пие Туборг Stuck Out Tongue Winking Eye

Днес видях Маги Гигова, кученцето и беше в скута и докато шофираше

# 142
  • Мнения: 39 743
С Магдалена Гигова сме в една група на кучетата. Тя го влачи това куче навсякъде. Последно го беше ходила на изложба с нея. Често е и в радиото.

# 143
  • Мнения: 24 871
Ще ми повярваш ли, че точно за твоето куче си помислих като я видях Heart Но нейното е черно

# 144
  • Мнения: 39 743
Знам. Нинчето е това.
Евала, защото е спасено от някакъв касапин от Чирпан, който го е ползвал само да ражда. Сега много си я гледа тя.

# 145
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 953
Кнегиня Калина с мъжа и и синът и

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 26 710
Преди дни леко я показаха по тв,изглежда много,много зле в лице 🙄

# 147
  • София
  • Мнения: 4 330
Преди малко Цветан Цветанов с една от дъщерите във Виена.

# 148
  • Мнения: 1 013
Любо Ганев, Теди Велинова, Денис Касъмов, мисис България Десислава Гръблева вс на първи учебен ден.

# 149
  • Мнения: 15 356
Преди дни леко я показаха по тв,изглежда много,много зле в лице 🙄
Приличаше на извънземно.Баща й изглеждаше по-добре.Искрено се надявам на живо да не е така ,съчувствам й.

Общи условия

Активация на акаунт