Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 758
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 33
И аз за суха кожа  както по горе някой беше сподели съм най- доволна от Dove. Но аз ползвам душ гела. След него не ми се е налагало да използвам лосион за тяло. Има доста модели душ гелове на Dove, но сега съм се спряла на този.Има  приятен аромат.
https://-spam295-/?product=%d0%b4%d1%83%d1%88-%d0%b3%d0%b5%d0%bb … d0%bb%d0%b8%d1%8f

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 16:03 от Butterfly. 2020

# 646
  • Варна
  • Мнения: 93
Препоръчайте ми нещо за фриз на косата? Като се изкъпя и изсъхне става страшно. Олиото за термозащита каква работа върши? Може да са глупави въпросите, но не съм ползвала досега и не съм  наясно!

# 647
  • Мнения: 33
Това е много тъпо сега ще го снимам.

# 648
  • София
  • Мнения: 23 019
Тази седмица душгеловете на Dove се предлагат в Лидл за 6.49лв.  за 750 мл.

# 649
  • Мнения: 23 297
Препоръчайте ми нещо за фриз на косата? Като се изкъпя и изсъхне става страшно. Олиото за термозащита каква работа върши? Може да са глупави въпросите, но не съм ползвала досега и не съм  наясно!
Пидхранва косата и я защитава от топлинна обработка.Аз
ползвам спрей за термозащита, под който мажа олио на мокра иши суха коса.
Но за фриз нещата са много- дали ползвате правилната козметика, дали косата получава всички необходими грижи…Някои коси просто имат фриз.
Купете си ходратираща сериа за коса- шампоан, маска и балсам, после сложете олио/кристали/крем без отмиване.Търсете какво иска косата .

# 650
  • Мнения: 4 023
Аз взех този душ гел Dove нежно мирише и е много гъст като консистенция. Харесава ми.

# 651
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 567
Всички душ- гелове на Дав са страхотни! И шампоаните, и балсамите, и лосионите за тяло, и дезодорантите, ползваме цялата им гама от години.

Последна редакция: вт, 09 ное 2021, 21:40 от Тарталета

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 40 928
Тарти, ама при вас са други...тук пробутват разни др.партиди.

# 653
  • Мнения: 24 655
Точно от Дав така ме е сърбяло цялото тяло, че все едно имах гъбички

# 654
  • Мнения: 4 359
Аз също съм доволна от Дав.
Майка ми  и аз сме със суха кожа и само Дав помага. И както казва Бътърфлай - след това почти няма нужда от крем за тяло. Ако е свърх горещо или студено, то само тогава...
Но този Дав Шайн, не съм виждала в България....

# 655
  • Мнения: 9 489
И аз харесвам Дав, но сме ползвали само продуктите за тяло. За коса шампоан, балсам май никога не съм пробвала.

# 656
  • Мнения: 4 195
Не знам дали е много по темата, но в ДМ има много яки салфетки със зимни мотиви за по 2 лв.

# 657
  • Мнения: 1 950
Не съм фен на дав. Сапуните им са изсушаващи за мен, миризмата им е нетрайна. Един шампоан за обем ми правеше косата суха и объсана. Дезодоранта е нищо особено, оставя петна с времето по тъканите и ги прави захабени и груби.. Сухия им шампоан не ми харесва, не обира достатъчно от себума, сравнен с други видове. Скапаната им "гъбка" стик за под мишниците, която беше сууупер хвалена ми оставяше яко мазно бяло по дрехите, което се набиваше в тъканта и беше трудно за изпиране. Имат разнообразни аромати дул гел и дезодоранти, но за мен са до тук.

# 658
  • Благоевград
  • Мнения: 2 877
Аз ползвам от години базовия душ гел на Dove. За моята кожа е прекрасен. Мирише ми на чисто, на свежо, много го харесвам. Подариха ми и шампоан и балсам от една серия, не беше подходяща за моята коса. Мъжът ми харесва сапуните им.

# 659
  • Мнения: 7 256
На Дав ползваме основно голям душ гел с мъжа ми и аз дезодорант.Особено душ гела винаги взимам ако е намален 🤫

Общи условия

Активация на акаунт