Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 66

  • 69 628
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Deutschland
  • Мнения: 5 465
Аз харесвам и лосионите им Derma spa, но тук трудно ги откривам. В момента ползвам един, бързо попива и ухае много хубаво. За нощен релакс е

# 661
  • Мнения: 1 950
Това мисля, че не е предназначено за бг пазара. Не коментирам такива, няма смисъл. Мнението ми беше за всички в магазинната мрежа. Иначе тези произвеждани за Европа са друга бира.. Там не мога да кажа нищо лошо, грехота ще е. За съжаление не мога да се докопам. Не знам защо за нас правят "боклуци", толкова ли сме изпаднали.

# 662
  • Deutschland
  • Мнения: 5 465
В магазините за паралелен внос в България би трябвало да ги има

# 663
  • София
  • Мнения: 22 932
Много съм доволна от гъбката на Dove. Цяло лято ползвах дезедоранта и нямам  забележки. Слагам умерено количество и няма проблем с наслоявне на крема по дрехите ми.

Последна редакция: ср, 10 ное 2021, 20:57 от Amiamo

# 664
  • Мнения: 2 631
Аэ много харесвам лосионите на дав като качество и аромат, но до скоро не ги полэвах, эащото бяха бъкани с парабени. А всекидневно маэане с парабени на такава голяма площ като цяло тяло си е абсолютно иэлишен риск... все пак влияят хормонално. Последно обаче по случайност си викам дай да видя, може да са сменили формулата и да са се осъэнали-действително! В новите им лосиони няма парабени, поне теэи, които аэ раэгледах. Мисля по-натам да си вэема.

# 665
  • София
  • Мнения: 10 601
Snowwhite, в този състав има ли парабени или друго нередно:Aqua, Glycerin, Dicaprylyl Ether, Alcohol Denat., Glyceryl Stearate SE, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Dimethicone, Carbomer, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum

Това е на лосион Нивея с черешов цвят. Обринаха ми се краката от него.

# 666
  • Мнения: 1 371
Snowwhite, в този състав има ли парабени или друго нередно.
Не е към мен въпросът, но отговорът е на един клик разстояние, няма парабени:

# 667
  • Мнения: 33
Аз също съм доволна от Дав.
Майка ми  и аз сме със суха кожа и само Дав помага. И както казва Бътърфлай - след това почти няма нужда от крем за тяло. Ако е свърх горещо или студено, то само тогава...
Но този Дав Шайн, не съм виждала в България....
Аз също не съм го срещала никаде. Случайно го видях в  един сайт и реших да пробвам,. Оказа се доста добър  и много приятен аромата, беше и  на промоция.

# 668
  • Мнения: 3 090
Здрасти. Нова тук. Идвам да хваля този шампоан за смешната си цена от 3,99 лв.. За мен лично това е най-добрия безсулфатен шампоан за детокс. Моята коса е мазен корен и тънък косъм и това нещо помага да не си измивам косата всеки ден. Можете да го намерите в Елитис. НО забравих да уточня каква вода ползвате. При мен водата е твърда и така косата ми повече се омазнява.

Последна редакция: пт, 12 ное 2021, 01:38 от chelsea97

# 669
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Бихте ли ми предложили леко,хидратиращо кремче за тийн. Има някоя и друга пъпка,но не е нещо фрапантно,затова не искам агресивен крем против акне,а по скоро нещо леко и успокояващо кожата.
Благодаря.

# 670
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 763
Бихте ли ми предложили леко,хидратиращо кремче за тийн. Има някоя и друга пъпка,но не е нещо фрапантно,затова не искам агресивен крем против акне,а по скоро нещо леко и успокояващо кожата.
Благодаря.
Дъщеря ми ползва тези двата:

Малкото бурканче е на марката Агива. Хубав и лек хидратиращ крем има и на Авене, но не е евтин.

# 671
  • Мнения: 18 568
Препоръчайте ми хубава термозащита.

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Преди 2 дни видях реклама на нови шампоани и маски на Wash and Go. Имате ли отзиви? От 15 год не съм ползвала нищо тяхно.

Скрит текст:

Още нови продукти

Скрит текст:

Последна редакция: нд, 14 ное 2021, 09:12 от iv4enceto_91

# 673
  • Мнения: 4 442
Оо, много харесвам "плодовата салата", не съм пробвала тези аромати точно, но имах този

Идваше ми да го изям!
Бих казала, че е като с кафява захар относно големината на частиците. На мен ми харесва така. Сега ползвам един, май на Рефан, но са по-ситни, като кристалчета фина сол, и това не ми харесва толкова.

# 674
  • Мнения: 36 051
скраба с тиквата търсих в близките магазини, но не го намерих Confused

Общи условия

Активация на акаунт