Отговори
# 90
  • Мнения: 1 882
Драстично не съм...но аз си ходя в много стилове - и спортно, и елегантно...и късо, и дълго ...винаги съм избирала да е цветно...
Може би покрай майчинствата съм загубвала елегантността...повече удобство, но със завръщането на работа пак преминавах към поли/рокли...

Драстична промяна за мен е ,че през последната година  нося рокли и поли с маратонки...убедена бях , че това е за девойки...за първи път се пробвах през 2018 да обуя спортни обувки с дълга рокля и изглеждах нелепо...и айде пак на ток...а сега даже  се харесвам...Grinning

# 91
  • Мнения: 2 749
Нищо драстично не съм променяла, все съм си спортно. Голяма скука. 😂
Мацки, дайте идея къде да търся бански, но да продават отделни горна и долна част. Миналата година си поръчах от Трендо, но тази година никакъв избор.

# 92
  • Виена
  • Мнения: 943
Малко извън основната тема, но пак  във връзка със стила. Някой ще сподели хубави магазини за мода във Велико Търново. Скарлет още ли ги има? Други подобти красииви неща има ли? Благодаря

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 1 876
Нищо драстично не съм променяла, все съм си спортно. Голяма скука. 😂
Мацки, дайте идея къде да търся бански, но да продават отделни горна и долна част. Миналата година си поръчах от Трендо, но тази година никакъв избор.
Oysho, Skiny, Triumph, Sloggi, Esprit, Etam.

# 94
  • София
  • Мнения: 39 173
Между другото, темата сериозно ми повлия! Още в началото бях писала, че нося предимно черно, бяло, сиво, бежово и дънково. Откакто съм в темата и съответно гледам клипове и следя Инстаграм старателно, стилът ми започна да се променя към по-цветен и елегантен.

# 95
  • Мнения: 2 749
И аз това лято си купих няколко цветни фланелки, вместо обичайните черни. Пък и сандали. 😉 Явно и на мен е повлияла, нищо че не пиша много.

# 96
  • Мнения: 2 977
Драстично, рязко, дръзко, смело и безотговорно обърнах стила си на 180 гр. /така и не научих къде на клавиатурата е клавиша за градуси/ това лято. От елегантен, класически и делови, минах на лайд овързъсайз /не брутален, торбест и размъкнат, а по-скоро с уклон/ Stuck Out Tongue Winking Eye. Близките ми и особено половинът още не ме възприемат, но на мен ми е комфортно и ми харесва. А и в голяма част вие сте виновни, инфлуенсърки такива! Да поемете всичкате вина, от мен мезетата.Stuck Out Tongue Winking Eye Kissing Heart

Преди малко се прибрах с една торба покупки, така както нямаше повече нищо да купувам. С тия разпродажби направо ме разбиха. Ами те направо подаряват дрехите!
Та имам си два панталона - черен и кемъл с дължина над глезена от памук и лен с широк колан и лек набор - не вярвах, че ще обуя подобно нещо, но се харесах. Бяла памучна риза с дължина точно до ханша с басти на гърба, пак овърсайз, равни заострени и дълбоки обувки от актуалните - бежови, обици и шнола. Всичко това за 52 лв. Е, как да не купи човек!?Blush

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 16:08 от Sysly

# 97
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 460
И на мен темата много ми повлия да експериментирам с цветовете. По принцип винаги съм се носила много цветно, но като се върнах от майчинствата, а и минах 40-те реших, че трябва да съм по-обрана и гардероба ми беше станал сиво-черен.

Стилово се променям постоянно от 30 години, оттогава сама си купувам дрехите. Имам периоди на вманиачаване в дадено нещо, за момента това са белите блузи, ризи и тениски. Само на тях налитам, все бялото ме влече. Аз и с прическите съм така, опитвала съм късо, дълго, черта, бретони, русо, черно, червено, лилаво и синьо, абе не мога дълго време да седя една и съща. Сега съм се кротнала цветово, ама чат-пат се подстригвам по-драстично, че не се изтърпявам.

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 6 556



Та имам си два панталона - черен и кемъл с дължина над глезена от памук и лен с широк колан и лек набор - не вярвах, че ще обуя подобно нещо, но се харесах. Бяла памучна риза с дължина точно до ханша с басти на гърба, пак овърсайз, равни заострени и дълбоки обувка от актуалните - бежови, обици и шнола. Всичко това за 52 лв. Е, как да не купи човек!?Blush

Откъде? Бързо издай   Laughing   само да не е Ризървд, че го нямаме

# 99
  • Мнения: 12 473
Единственото драстично при мен е промяната на дължината на полата. И че вече са по-феерични, а не само молив..)
Е, и брюнетка станах наскоро.

# 100
  • Бостън
  • Мнения: 13 750
Благодаря, Агент! Heart Истината е, че не е търсен ефект.
...Ние всъщност не пътуваме много. Но когато се случва се наслаждаваме на макс. И предпочитаме да не се застояваме на едно и също място повече от 2 дни. За нас почивката е движение. Даже се чудим вместо да летим дали да не се приберем по суша (и море) тази есен. Обещал ми е снимка пред мотора в Париж.
Ох, и вие имате перки в дупетата като нас Grinning Но ви пожелавам най-красивите маршрути на 2 гуми да минете!Свекърва ми като чуе поредния безумен план, който винаги включва четиритактови двигатели, защото ММ е поамериканчено българче от Красно село и обществен транспорт изключително рядко признава (високоскоростен влак като изключение, самолети по необходимост) почва да цъка "къде се намерихте вие двамата толкова луди!" Grinning Grinning Grinning
(истината е, че се намерихме в ICQ)

Агент, като каза рекорд, се сетих за миналогодишното пътуване из Турция.
Както си бяхме в морето някъде около Алания, спонтанно решихме, че искаме да отидем до Мардин, което е до сирийската граница - около 950 км, с кола е ок, но с кемпер е сериозно разстояние.
Подкрепям те с 2 ръце, Змия! Точно така е! Съвсем различно изживяване и пътуване е кемпер вс. кола! Горецитираният от мен рекорд от 3600/6+ беше с кемпер по пътищата на Норвегия, където магистрали няма. Колко адреналин отделих докато се разминавахме с разни луди баби на една боя разстояние около поредната безумно красива планинска гледка аз си знам Simple Smile

Между другото много хора (вкл. аз допреди няколко години!) недооценяват колко интересна и много, много по-автентична е ваканция с кемпър спрямо "обикновената" по хотели. Да не говорим, че си има цяла субкултура на хората с кемпъри и каравани. А какви приказни и точно нетуристически места могат да бъдат усетени само така! Признавам си, че мъничко излиза от моята сфера на комфорт, макар, че има толкова добре направени и луксозни кемпъри, че това моето са превземки и глезотии. След националните паркове в Норвегия, в Американския Югозапад и по нашето източно крайбрежие миналата година (Шенандоа и Smokey Mountains) съм решила следващата кемпър ваканция да бъде по Канадските потайности, дори съм си намерила БГ семейство в Монреал, което си рентва кемпъра - т.е. ММ ги намери през сайт за рентване, а аз веднага установих, че имаме общи приятели във ФБ Simple Smile А ако тръгнем към Евро дестинация ще те гоня за акъл и ще ми бъде изключително драго ако успеем да ви пресечем по вашите маршрути някой ден! Продължавай с пиновете и плановете и включете и Северна Америка - и тук имаме с какво да ви впечатлим!
PS Големите шалове са най-полезното нещо на този свят - ужасно си колоритна и красива!  Grinning освен за църкви и музеи са перфектни за носене на малки деца, за кърмене на обществени места, за прикриване на петна от кафе по бяла блуза и за стопляне по ледени самолети, та винаги имам по 2-3 в чантата, макар, че отдавна не кърмя!

PS Доколкото разбирам и в Европа вече имате този тип организация, в която членуват малки частни бизнеси (винарни, бирарии, ферми, етц.), които позволяват на кемпъри да нощуват на тяхна земя? При нас е https://harvesthosts.com/

Pepsi, за това какво вдъхновение е Кандински държа да си поговорим! Много ти отива тази цветова схема!

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 16:23 от Agent Provocateur

# 101
  • София
  • Мнения: 12 066
О, Агент, прониза ме в сърцето с Норвегия. Огромна мечта ми е, но засега отлагаме, защото нямаме шанс да отсъстваме от работа достатъчно дълго.

Не съм чувала за такава организация с винарни, бирарии и т.н. Ще трябва да проуча.
Задължително да се обадиш, когато идвате насам и планирате неще с участието на кемпер.

# 102
  • Мнения: 29 304
Не съм си променила драстично стила. Предпочитам по женственото облекло, което при мен не включва дънки, кецки и пр.
Намалих сантиметрите на топчетата, макс 7 см, основно 5 см! Wink Харесвам ярки, но не шарени дрехи!

# 103
  • Мнения: 20 521
Няма как да си променя стила. Аз нося едновременно от строго официални дрехи – вталени сака, костюми, високи обувки/ботуши до потник/къси гащи и кецове в ежедневието. Преди години един приятел беше тотално стъписан, когато се видяхме в обедна почивка – тогава работех в офис с дрес код и бях много официална. Дотогава се бяхме виждали само на пейка в парка, а там съм коренно различна.
Била съм платинено руса, може би това е някаква драстична промяна, предвид, че съм тъмно студено русо.

# 104
  • Бостън
  • Мнения: 13 750
О, Агент, прониза ме в сърцето с Норвегия. Огромна мечта ми е, но засега отлагаме, защото нямаме шанс да отсъстваме от работа достатъчно дълго.
Имай предвид, че гадовете викингски имат чудесен, ама прекрасен mobile network coverage, та и в най-дивите паркове си имах и телефон и много бърз мобилен интернет (което съвсем не може да се каже за местните ни паркове!), та при нужда може да работите дистантно без проблем. Къмпингите им са приказни, има всичко - от 1* базисно удобство до 5* лукс, където кухните и тоалетните са по-хубави от моите вкъщи! Култура на хора с кемпъри, които обичат и природата си и този лайфстайл. Не успяхме да се качим сериозно на север точно поради липса на време, та ще се връщаме!

Поздрав за вашия кемпър от нашия с един Гранд каньон, сниман от мен! Simple Smile
Arizona 2018-4225-web

Скрит текст:
И малко кемпър стил... кокошката си остава кокошка дори в къмпинг Grinning

Последна редакция: чт, 05 авг 2021, 17:06 от Agent Provocateur

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт