ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 12

  • 32 469
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 381
Water_nymph бъди силна! Всичко ще бъде наред и с теб и с бебче!

# 661
  • Мнения: 707
#water_nymph поздравявам те,  ти си за пример.
Всичко е наред.Майките са за това, винаги да усещат децата си, макар и все още в утробата.
Винаги вярвам че над нас има някой който ни закриля, винаги за добро.
 
Стискам ти палци, вяравай че всичко ще е наред!💕

# 662
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 189
Water_nymph всичко ще е наред!Ще се справите Hug Heart

# 663
  • Мнения: 198
Ще се справите и всичко ще бъде наред. Вярвай!🍀

# 664
  • Мнения: 176
Water_nymph, имате стиснати палци и от мен. Поздравявам те за упоритостта и вярата в майчиния инстинкт. Чакаме добри новини, успех!

# 665
  • Мнения: 1 038
Стиснати палчета и от мен 🥰
Всичко ще е наред!Бебко си е в прилична седмица и ще се справите заедно.
Аз имах мисия-28ма седмица-сефа съм 29та.Сега следващата ми цел е 32ра седмица,мечтая за 36та,но каквото е писано.Вяра и само положителни мисли и всичко ще се нареди по най-добрият начин ❤
Цялата група е с вас,така че съм сигурна,че пожителната енергия която стига до вас,ще ви закриля

Последна редакция: пн, 23 авг 2021, 10:17 от jiraf4e86

# 666
  • Мнения: 162
Стиснати палци и от мен 🤞🤞🤞всичко ще е наред!

# 667
  • Мнения: X
Water_nymph, всичко ще е наред! Вярваме само за хубави неща! Бебчо ще е силен и ще му се радваш много! Heart

# 668
  • Мнения: 226
Jiraf4e, стискам палци и за теб. Мечтите са за това - да се сбъдват. Стъпка по стъпка, седмица след седмица и неусетно ще дойде "36w". Успех!

# 669
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Water_nymph, нека всичко е наред! Пращам ти положителни мисли и енергия. Ще чакаме вести. Бебчо ще се справи.

# 670
  • Мнения: 261
Water_nymph, поздравления за смелостта и силата 💕 В 33г.с. бебето ще е добре! Стискам палци бързо да се възстановиш и ти и много скоро да се гушкате вкъщи 😊

# 671
  • Мнения: 316
Flowers Four Leaf Clover Water_nymph, всичко ще е наред, стискам палци. Радвам се че си в добри ръце и под наблюдение. Flowers Four Leaf Clover

# 672
  • Мнения: 578
Water_nymph, много силно стиснати палци и от мен. Щом си в болница всичко ще бъде наред. Успех и чакаме добри новини.

# 673
  • Мнения: 278
Water_nymph бъди смела! Всичко ще бъде наред, вярвам,че 33 седмица не е много малко и скоро бебчо ще бъде самостоятелен! Стискам палци и пожелавам Всичко най- добро!!!

# 674
  • Мнения: 80
Стискаме палци всичко да е наред и с двама ви. Важното е, че сте го установили навреме и лекарите са започнали с грижите.

Общи условия

Активация на акаунт