КАУФЛАНД - тема 50

  • 58 620
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
# 751
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 872
Добро утро! Благодаря за брошурите! Simple Smile
Този път съм решила да си взема тенджерата на Брио, а може и тиган, зависи каква наличност ще има.

# 752
  • Мнения: 10 214
И аз загледах нещата на Брио. Жалко, че спряха тиганите от серия Металика.

# 753
  • Мнения: 35 180
Моята дясна ръка, прахосмукачката пак я пускат. Мисля да взема за вилата. Много съм доволна. Пускам я по 2 пъти на ден, поради цапащо дете и ми е отмяна

# 754
  • Мнения: 10 214
Вертикалната с кабел ли, Пийк?

# 755
  • Мнения: 35 180
Вертикалната с кабел ли, Пийк?
Да.
Тоя свински бут го предлагат вече всяка седмица...

# 756
  • Мнения: 10 214
Памучните чаршафи дали ще са бархетни..сигурно не, щяха да го напишат, предполагам. 🤔

# 757
  • Мнения: 369
Моята дясна ръка, прахосмукачката пак я пускат. Мисля да взема за вилата. Много съм доволна. Пускам я по 2 пъти на ден, поради цапащо дете и ми е отмяна

На Айко ли? Колко вата е, силна ли е?

# 758
# 759
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Кашкавал Елена ще взема аз.
Грил тиганите на Брио май ги хвалехте? Чудя се дали да взема. Че у нас имам един фитнес готвач, дето ми направи грил тигана на нищо с неговите пилешки гърди.

# 760
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Кашкавал Елена ще взема аз.
Грил тиганите на Брио май ги хвалехте? Чудя се дали да взема. Че у нас имам един фитнес готвач, дето ми направи грил тигана на нищо с неговите пилешки гърди.
В Лидл ще има чугунени, аз лично препоръчвам тях. Но цената е различна и не всеки би дал 40 лева за тиган, прецени си.

# 761
  • Русе
  • Мнения: 7 086
Кашкавал Елена ще взема аз.
Грил тиганите на Брио май ги хвалехте? Чудя се дали да взема. Че у нас имам един фитнес готвач, дето ми направи грил тигана на нищо с неговите пилешки гърди.
В Лидл ще има чугунени, аз лично препоръчвам тях. Но цената е различна и не всеки би дал 40 лева за тиган, прецени си.
Видях ги и тях. Цената не ме бърка, ама като съм ви чела, че има специални изисквания за чугунените а пък той няма да се съобразява с това реших, да е по-евтин. Знам, че и на него ще му "види сметката". Казала съм - докато не се изнесат от нас скъпи тигани не купувам.

# 762
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Вики, този е емайлиран, т.е. ще издържи докато му види сметката на покритието. Майка ми ползва такъв, основно в него готви брата (защото тежи ужасно) - може би втора или трета година е жив и здрав при интензивно ползване на газов котлон. Наистина е добър и хич не залепва, а единствената причина да не си купувам и аз, е че вкъщи сме с газово барбекю и пека навън. Бриото замина доста бързо, не очаквай да издържи много повече от 6 месеца при интензивно печене (3-4 пъти седмично да кажем).

# 763
  • Мнения: 5 430
Какъв е този златен Twinings? Да не е някакъв био ограничен?

# 764
  • Мнения: 10 214
Моят Брио Металика ползвам трета година напълно без мазнина, не лепне. Имам и чугунен грил от Лидл, доволна съм. Но е тежък, постепенно нагрявам, постепенно охлаждам, кисна след ползване, внимавам с какво го мия.., т.е. пазя го.

Общи условия

Активация на акаунт