Като ви хване логореята споделяйте тук!

  • 12 644
  • 361
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 072
Аз гласувам за петък вечер. Смятам да се довлека и да попаса малко софийска трева тая събота и неделя.

МЕРЕЛИН, точно преди да родя пих мин.вода, капучино и ядох ребърца на скара в една кръчма. Ако идваш, и не ти се ража същата вечер, моля те, въздържай се от това меню. То и аз тогава не съм яла ребърца. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 3 248
Няма да мога за петък. Sad

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Може и ние да се довлечем (с девойката), че тази седмица вече главата ми пуши през ушите...

# 33
  • Мнения: 1 134
Я, споко всички - ще родите за нула време.   bouquet

В петък сме младоженци - можем да минем през Славяни и двамата, но само при условие, че Мариетка няма да се държи като комсомолка. Mr. Green Hug

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
А как? Да се хвърли на врата на младоженеца ли?

# 35
  • София
  • Мнения: 6 743
За срещичка се стягате  Rolling Eyes, а аз....иде ми да легна ей тук и да ....ми айде да не казвам да умра, ама да заспя зимен сън  Crazy
Не мога да се оправя в нас  Sad , малкия е залепен като гербова марка за мен и просто е абсурд.Още не знам половината от нещата ми къде точно се намират из навалицата  Tired  ooooh!
ГОлемия днес ме зарадва с първата си тройка в живота и то по литература, където уж помагам  Sad На всичкото отгоре имам чувството, че ме гледа и изобщо не ме слуша когато му говоря  #Crazy
Имам чувството, че всичко се е струпало на моята глава тези дни.Мъж ми е добричък, ама от една седмица имаме да долепим 3 платна тапети в детската и той да оправи новото казанче в кенефа, че тече ...е нЕма.
Имам нужда някой да ми вземе детето ( малкото) поне за 2 дни за да мога да се оправя. ooooh!
Ох, в момента пиша и рева...от ...и аз не знам що  Shocked
Оплаках ви се  Sad
Благодаря ви , че ме изслушахте  Embarassed

# 36
  • София
  • Мнения: 2 210
Еееей Ивеее!!! С какви по-големи каши си се оправяла, сега на една къща и две деца ще се плашиш! Ако е здрав Влади, давай го за събота и неделя у нас Wink (тва без майтап)
Иначе -горе главата- ще стане най-хубавата къща на света !
Само малко мобилизация трябва.
Надуй си някое любимо парче, потанцувай си ей така сама, усмихни се и - право напред!
Целувам те!

# 37
  • Мнения: 863
За срещичка се стягате  Rolling Eyes, а аз....иде ми да легна ей тук и да ....ми айде да не казвам да умра, ама да заспя зимен сън  Crazy
Не мога да се оправя в нас  Sad , малкия е залепен като гербова марка за мен и просто е абсурд.Още не знам половината от нещата ми къде точно се намират из навалицата  Tired  ooooh!
ГОлемия днес ме зарадва с първата си тройка в живота и то по литература, където уж помагам  Sad На всичкото отгоре имам чувството, че ме гледа и изобщо не ме слуша когато му говоря  #Crazy
Имам чувството, че всичко се е струпало на моята глава тези дни.Мъж ми е добричък, ама от една седмица имаме да долепим 3 платна тапети в детската и той да оправи новото казанче в кенефа, че тече ...е нЕма.
Имам нужда някой да ми вземе детето ( малкото) поне за 2 дни за да мога да се оправя. ooooh!
Ох, в момента пиша и рева...от ...и аз не знам що  Shocked
Оплаках ви се  Sad
Благодаря ви , че ме изслушахте  Embarassed
Мила Ивче, поплачи си, ще ти олекне...и аз така рева на някой хора тук и си ми става по-лекичко....нали за това са приятелите!!!Обичам те, целувам те и прати малкия разбойник у нас ние сме свикнали на луд купон нон стоп у нас,тъй че няма да ни направи впечатление hahaha
  bouquet

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
davay batkoto da gleda malkia za po niakolko chasa,izprati gi na razhodka,neshto takova newsm78

 Hug

# 39
  • Мнения: 3 861
Здравейте и от мен!!!

Ивче, стегни се миличка, сигурна съм, че ти е много трудно, но ще се справиш, най-трудното е вече зад гърба ви!!! Имате дом, собствен, а по важно от това няма  Peace .

# 40
  • Мнения: 2 584
Иве  Hug момичетата са ти казали това което и аз мисля, я зарежи всичко за 1 час и ела на срещата в петък, ако имаш нужда от помощ през деня с  удоволствие ще дойда да  clean clean clean и за каквото още се сетиш

# 41
  • Мнения: 3 248
Дамаянтииии,  Heart Eyes!
Да ти припомня, че от юни месец съм се кандидатирала да гледам малкия сладур! Hug
То гледам вече, че и други кандидати има ... но все пак аз да кажа. Ако избереш мен, няма да сбъркаш. hahaha

И какво сега ... този дето даде предложението и се натискаше за среща, няма да може да дойде (демек аз). Joy Joy Joy Айде поне едно наздраве, за наше здраве ...  Party

Хора, да ви се похваля ... тъй като вече се чувствам безполезна, непотребна и т.н. (нали и в болнични излезнах, и да работя много неща не мога, заради онуй дребничкото) ... та, се захванах да уча арабски. #Crazy Но като гледам на къде вървят нещата и колко е сложно, вероятно ще премина на иврит, че спадат към една група. Peace
Спрях се на това, пред възможността да си усъвършенствам другите 3 езика, които се води, че трябва да поназнайвам. Blush

Днес, сестрата пак е била на руски при Марина ... още не се е прибрала да разкаже този път как е минало. Grinning

# 42
  • Мнения: 863
Весенце, чухме се с твоят човек и се разбрахме за утре да ми донесе багажа Wink
  bouquet

# 43
  • Мнения: 3 248
Супер. Party Аз тамън вече мислех да ти пиша и да те питам. Свестно момче е - та, нали аз го юркам непрекъснато. Twisted Evil hahaha

# 44
  • Мнения: 2 249
пиша с големи букви за тези ,които недовиждат Mr. Green

СРЕЩАТА Е В ПЕТЪК В 19 В СЛАВЯНИ

ОТСЪСТВАЩИ НЕ СЕ ПРИЕМАТ БЕЗ НАИСТИНА ОСНОВАТЕЛНИ ПРИЧИНИ(КАТО РАЖДАНЕ ПРИМЕРНО Sick)
ВЕСЕ,КЪФ ТИ Е ПОБЛЕМА ДА ДОЙДЕШ-ПЕПИ НЕ ТЕ ПУСКА ЛИ? ДА НЕ ИДВАМ С БУХАЛКАТА-ДА СИ ТАМ #2gunfire
ИВ,ТИ СЪЩО-ТАТИТО ДА ПОГЛЕДА МАЛКО И ДВАМАТА А ТИ ЕЛА ДА СЕ ПОРАЗВЕДРИШ Praynig

Общи условия

Активация на акаунт