Къдрокоси красавици - 7

  • 56 657
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 808
Докато сте показали Десата, да дам един глас за него. Ползвам го от лятото, като първоначално редувах с други продукти. Напоследък само него използвам, много ми "лепна".

# 61
  • София
  • Мнения: 1 357
Включвам се, за да споделя следния проблем. Косата ми е чуплива, гъста, но фина. Дълга е под раменете. Проблемът ми се състои в това, че нощем се оплита страшно много, особено по краищата. Реша я само когато се къпя, т. е 2-3 пъти седмично, но дори и тогава трудно разплитам краищата. Опитах да я връзвам високо на главата, но тогава част от вълните и къдриците се изправят... Как се справяте, ако имате този проблем?

# 62
  • Мнения: 2 450
Купи си копринени калъфки или копринен сатен.Ще видиш голяма разлика в косата

# 63
  • Мнения: 605
VanessaDE, да те помоля да споделиш от къде си закупи копринени калъфки, ще съм много благодарна.

# 64
  • Мнения: 2 450
От физически магазин в Германия.Но съм купувала и сатенени от Амазон,вършеха същата работа.
В друга група мацките си поръчват при една дама и много са доволни.
https://www.facebook.com/groups/369212334446352/user/100010795987216

# 65
  • София
  • Мнения: 1 357
Ванеса, линкът е неактивен.

# 66
  • Мнения: 2 450
Хм,аз го отварям. Гергана Сърбова се казва жената,намери я във фейсбук

# 67
  • Мнения: X
Здравейте,

Аз също съм с чуплива, гъста и доста буйна коса.
Преди ползвах серията на john frieda за curly hair. Бях изключително доволна от гладките и меки къдрици.
След продължителна употреба, обаче се получаваше омазняване. Поради тази причина смених с шампоан за нормална коса.

След време реших да опитам със Syoss за къдрава коса, но започна точно такова заплитане на косата. Стои като захарен памук.

В постоянна употреба при мен е маслото от репей-и като маска може преди да се измие косата, и като "кристали" след измиване. Косата ми наистина е мека, гладка и подхранена. Препоръчвам го с две ръце!

Но шампоана нещо не мога да го нацеля..

# 68
  • Мнения: 551
Хм,аз го отварям. Гергана Сърбова се казва жената,намери я във фейсбук

От същата жена поръчах и аз Simple Smile

# 69
  • Мнения: 130
Здравейте,

Аз също съм с чуплива, гъста и доста буйна коса.
Преди ползвах серията на john frieda за curly hair. Бях изключително доволна от гладките и меки къдрици.
След продължителна употреба, обаче се получаваше омазняване. Поради тази причина смених с шампоан за нормална коса.

След време реших да опитам със Syoss за къдрава коса, но започна точно такова заплитане на косата. Стои като захарен памук.

В постоянна употреба при мен е маслото от репей-и като маска може преди да се измие косата, и като "кристали" след измиване. Косата ми наистина е мека, гладка и подхранена. Препоръчвам го с две ръце!

Но шампоана нещо не мога да го нацеля..

Аз имам средно гъста, чуплива коса с нормален косъм. Най-доброто нещо против омазняване при мен е дълбоко почистване на скалпа около веднъж месечно. Не съм намерила специален шампоан в могозинната мрежа в българия, но има други възможности - терапии, скраб, маски (включително такива, които сама можеш да си направиш, ако ти е приятно). Чувала съм добри неща и за четките-масажори за скалп.

# 70
  • Мнения: 863
Хмм, много ме заинтригувахте с този крем на Десат, тъкмо се чудя какъв да си взема.
Него или този ?
http://www.zlatnaribka.com/krem-za-definirane-na-kadritsi-150-ml … izz-control-cream

Доволна съм от :
https://www.notino.bg/wella-professionals/oil-reflections-podkhr … ka-i-lskava-kosa/
https://www.notino.bg/wella-professionals/oil-reflections-lek-kh … mekota-na-kosata/
За първи път ги използвам, допадат ми.
Косата се разресва суупер лесно и е лигава, аз такава я обичам.

# 71
  • Мнения: 5 598
Хмм, много ме заинтригувахте с този крем на Десат, тъкмо се чудя какъв да си взема.
Него или този ?
http://www.zlatnaribka.com/krem-za-definirane-na-kadritsi-150-ml … izz-control-cream

И двата ги имам, различно действие имат. Ако търсиш повече фиксация и контрол - Десата. Ако искаш да наблегнеш на мекота и аромат, но без кой знае какво оформяне - Лакме. Десата мирише по-скоро на мъжки парфюм, приятно е, но е рязка и по-остра миризма, докато Лакме мирише нежно и кремово.

# 72
  • София
  • Мнения: 1 790
Отстрелях от намалението в ЗР крема на Десата, както и крема за къдрици на Маракеш, че всичко тяхно е на 50% Wink. Забих и балсама за боядисана коса и маската чудо.  Ще пиша щом ги разнося и добия впечатления Simple Smile

# 73
  • Мнения: 123
И аз идвах да пиша,че имат доста намаления. Крема на Десата поръчах, по препоръката на Спирит,защото съм забелязала,че с нея сме май доволни и влияят на косите ни почти едни и същи продукти. Взех от същата серия и един шампоан за тийнейджърката, да видим дали ще е доволна. И leave in крема на Макадамия също го видях намален и го поръчах,но имам спомен за по - различна цена,а сега редовната му е 40 ...и нещо си.

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 11:47 от hrisska2

# 74
  • Мнения: 1
Здравейте. Дали може да ми препоръчате  добри фризьори в София за къдрава коса. Благодаря предварително Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт