Време е да се разбере, какво ще бъде МАРТенското дете - момиче или момче?

  • 14 464
  • 293
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447



Wish, пожелавам ви всичко най-хубаво и розово от тук нататък. Да живеете дълги години в разбирателство, любов и уважение. Да се радвате на прекрасни деца, внуци, пра внуци, пра пра внуци ....
Heart Eyes

# 106
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
bimba, ако искаш пусни търсене в www.bgmaps.com за да се ориентираш по-добре, защото така ми излизат и три пресечки преди този булевард, които честно казано не се сещам къде са, сигурно някъде между магазините. Rolling Eyes

# 107
  • Мнения: 1 232
bimba, ако искаш пусни търсене в www.bgmaps.com за да се ориентираш по-добре, защото така ми излизат и три пресечки преди този булевард, които честно казано не се сещам къде са, сигурно някъде между магазините. Rolling Eyes
ок манго благодаря ти

# 108
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Добре дошли на новитре мартенски мами Hug!
Честито на всички , които през март ще гушнат по една принцеска Heart Eyes! Започнаха да се показват май срамежливките Mr. Green, бях се притеснила, че много мъже ще има през март, пък съвсем малко моми, а то какво - нашествие май има на девойки Joy. Да са ви живи и здрави!
Уиш, желая ти един прекрасен и изпълнен с разбирателство и безгранична любов - семеен живот Heart Eyes. Дано принцът до теб успява да задоволи всичките ти уишчета и да си най-глезената съпруга на света Flutter. Чакаме разказче, подкрепено със снимков материал Crossing Arms.

Момичета, на вас случва ли ви се да ви се втвърдява корема. Ей така, както си лежа и изведнъж нещо все едно ме стяга и като си пипна пупата все едно съм си стегнала корема след 200 коремни преси - на камък е Thinking. Нормално ли е това и дали е контракция или...?!

# 109
  • Мнения: 1 232
Муцунке и на мен ми се случва мисля,че ако нее болезнено няма проблем.Дори ми се случва да не е целия корем , а само така като бучица.Незнам тези подготвителни,бракстон-хикс контракции кога се появявах,не помня точно от първия път.Сега си записвам да питам доки на другата консултация,че аз все нищо не питам,ще каже човека,че не съм заинтересована.А то просто като съм във форма,дай боже тъй на всички ни докрая,нямам и питания

# 110
  • Мнения: 1 004
А я кажете как си чувствате гърдите?
Че моите едно че са порастнали все едно като имах мляко както бяха друго че ме болят, все едно че имам мляко и са твърди.
Не помня предния път как са ми били...а така ме е страх да няма нещо нередно, откакто с това мляко имах сума проблеми..

А за стяганията и аз ги имам повече от първия път, даже понякога май и с лека болка.

# 111
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Гърдите ми са като буци - твърди и пораснаха два пъти за радост на съпруга. Понякога дори са много топли - сигурно правят мляко  Joy

# 112
  • Мнения: 221
Здравейте момичета Hug
Искам всичките да ви почерпя виртуално по случай най-прекрасния ден в живота ми - в събота с бъдещия татко си казахме така дългоочакваното ДА married
  bigdance2 dazzler1  ura dance newsm18  Party Time  Party Time Tada Drunk Drunk cheers

Най-искания подарък е в корема на мама newsm51 и го чакаме да се присъедини към новосъздаденото ни семейство! newsm03
И да ви се похваля какъв герой беше малкия - сигурно от танците дето го полюшвах напред назад, ама спа през целия ден smile3521

Виж вчера, обаче, беше серията Отмъщението на самурая - върна ми го тъпкано за събота. Така ме нарита, че още ме държи newsm48

Това е засега от мен момичета - само исках да споделя с вас щастието си. Целувки  love001

# 113
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Сложих си снимка на тумбачето. Joy

# 114
  • Мнения: 1 232
 Felizidad честито мила!!!Дълъг и щастлив семеен живот ви желая!!!!

# 115
  • Мнения: 1 420
Момичета, много благодаря за съветите относно изгореното  Hug Не ми стана мехур, дори не ме боли вече,само е малко покафеняло мястото,но вярвам, че тая коричка скоро ще се обели. Доста радостни поводи се събраха, та аз да почвам с честитките. Wish, Felizidad много щастливи и незабравими моменти от тук нататък ви желая, така приказни, както е била и сватбата ви!  smile3525 Честито и на всички мами, които вече са разбрали дали чакат принц или принцеска  newsm04 ! Добре дошли и на новите ни мартенски мами - едно голямо  Hug и се радвам, че не спираме да се увеличаваме.

Аз чакам цяла сутрин един майстор, който май накрая няма да дойде и само се ядосвам, че съм се вързала с него и не мога да мръдна от къщи...  #2gunfire Весел ден на всички!

# 116
  • Мнения: 7
Честита радост и от мен Felizidad !!!  newsm67  Много много много  Two Hearts  в новата ви история!!! И най хубавият подарък през март!!!  1crib

# 117
  • Мнения: 376
Много моля мамите които ходиха в 3 градска на Кардиоехография да ми кажат къде точно се ходи и колко струва. Това само за кръвния поток ли се прави.

# 118
  • Мнения: 337
Здравейте,отдавна не съм ви писала но пък чета редовно Simple Smile
честито на младоженците дъъъъъълъг и мнооого щастлив семеен живот и пълна къща с малчугани Hug   bouquet
добре дошли и на новите мартемки,леко бременеене и само положителни емоции Hug
и аз да ви почерпя  newsm38 днес е първата ни годишнина  Grinning
някой беше питал за мускулните схващанията в краката и на мен ми се случва често вечер,дължи се на недостиг на магнезий,въпреки че и аз съм на магмерич  newsm78 ще питам пак док. другата седмица може би ще трябва да се увеличи дозата
слънчеви емоции на всички въпреки мрачното време навън Grinning

# 119
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Много моля мамите които ходиха в 3 градска на Кардиоехография да ми кажат къде точно се ходи и колко струва. Това само за кръвния поток ли се прави.

На първия етаж е зад асансьорите, на вратата си пише Детска Кардиоехография. Цената е 50лв. Аз минах през цялата поликлиника докато стигна, но има и един друг вход, от който е по-близо. Абе ще питаш и ще ти кажат в крайна сметка Wink. На мен първо ми погледна на ехото моето си сърце, че нали нещо кръвното бях вдигала. После бебето, като първото, което прави е да ти пусне да чуеш ритъма. Crazy Гледа дали ляво и дясно предсърдие и камери работят в синхрон. Оглежда аорти, главни артерии и целия кръвен поток. Много е интересно, защото по някакъв начин го оцветява в червено и синьо на екрана и наистина можеш да видиш главните кръвоносни пътища на бебето. А сърчицето си мига ли мига оцветено Crazy. Последно ми погледна пъпната връв и дали има приток на кръв, а след това "надникна" и зад нея, че да каже мома ли е или разбойник Flutter.
Sade днес трябва да е била там newsm78. Чакаме я да пише и тя какво е видяла и чула Hug.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт