🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 676
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Стефка Емилова само на 20 години става най-добър певец на конкурса "Бургас и морето", а от 2008 г. е основен вокал на група G.R.A.S.



Винаги протестирам, когато професионалисти се явяват, защото мисля, че не им е там мястото.

Александър - с интересен тембър и разпознаваем глас.

Симона ми хареса още от първите ноти. Има типичен фаду маниер на изпълнение. Прекрасно!

За първи път чувам "Късно е" на "Сигнал" с орнаментика. Не го доизслушах.

Йоанна - голямо маниерничене, голямо чудо. Руснаците, например, не търпят подобен начин на пеене, когато не можеш да разбереш на какъв език пее от лигавене.
 
Първо Дара позна Меди. Чалгаджийка си е тя. Не знам какво търси този в предаването.

Заради тъпото нововъведение от отборите отпаднаха /обърнали се на 70/:

Л. Киров - 3, Галена - 6, Дара /не бяха маймунджилъци, не беше чудо!/ - 2 , Лечев - 3.

Галена можеше да остави Махрез. Обръща се като невидяла, пък после "С теб трябва да направим място на някой друг, както казва Любо". Ами, да направи място Галена на някой читав и да си ходи вкъщи.

А може би някои от отпадналите биха останали, ако бяха избрали друг треньор. Тъпо!

Стискам палци на всички от отбора на Лечев.

Този епизод заслужаваше да бъде видян и чут само заради Симона.

# 331
  • Мнения: 1 552
За Симона Лечев предположи, че не е българка. Наистина уникално фаду- звучене от нея. Коренно различна от викащите девойки.

Яд ме е за алжиреца ит от ора на Галена. Комплименти за двете нейни възрастни дами, но маниерниченето на едната и естрадното пеене на другата са явно по- близки на Галена от стилистиката на момчето от Алжир.

Последна редакция: пн, 25 окт 2021, 22:17 от ellis

# 332
  • Мнения: 2 666
И аз се присъединявам в клуба на разочарованите. Много грозно беше това селектиране още на входа, образно казано.Ама то и после на двубоите не е много по-розово положението, де.
Знаете ли, че Симона Загорова е направила музикална академия.

Иначе ако сте гледали някои от сръбските музикални формати, които официално не са под шапката на световните формати, но изобилстват с заимствани от тях правила, нашите пасти да ядат. Там има и баражи, а на един “ментор” се падат над 30 участника.😀И един сезон се снима от есента, та до лятото.

# 333
  • Мнения: 5 995
За мен хора над 40 нямат място в това шоу. Нито тепърва кариера ще правят, нито нищо. Нека им се обръщат, за да им начешат егото, но после да си продължат тези, които тепърва могат да се развиват. Същото важи и за тези, които имат музикална кариера по принцип.


Сюзън Бойл се появи на 48 години и записа след това няколко албума. Та има и изключения. Защо да не им се даде шанс. Примери за певици и певци, пеещи до 70 годишна възраст, че и отгоре, много. Само в България са няколко.

# 334
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 064
Wendy Moten на която поместих изпълнението на 13 стр. е на 56 и е едно от най-впечатляващите на Blind Auditions за 21-ви сезон.Менторът който тя избра даже каза че е в топ 3 за всички сезони.Има и други на 40-50 години също особено впечатляващи.Така че годините нямат значение.Шоуто е за забавление,а не се прави заради някои които можело да имат кариера след него.То така или иначе шепа хора са имали такава след музикален формат.

# 335
  • Мнения: 456
Като коментираме кариера чрез тези формати, има ли някой от предишните издания в България, било то победител или просто класирал се на финал, който да е направил някаква сериозна кариера, да се е развил в тази сфера нагоре?
Въпросът ми не е реторичен, питам, защото не се сещам за 'звезди' от тези формати и на мен предаването ми прилича повече на пълнеж на телевизионно време. Но споделете ако знаете за някой.

# 336
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Превърнал се е в красив млад мъж. Но стана чалгаджия.

У нас правят формата, за да плащат грешни пари на т. нар. треньори. Никой, който е минал през формата, не е прокопсал.

# 337
  • Мнения: 5 300
Роксана и Денис Теофиков, мир на праха му, също в поп-фолка се развиха. За други от Гласът на България не се сещам.

# 338
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Роксана не стана известна след "Гласът на България", а след участието си в конкурс на Слави.

Денис Теофиков, Бог да го прости, го чух сега за първи път, когато съобщиха какво се е случило.

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 26 586
Роксана и брат ѝ Радо не се ли явиха първо в “Гласът на Бг”?
Ивана май ѝ даде този псевдоним.

# 340
  • Мнения: 5 300
Точно през 2010 година участва, не помня като сезон кой номер е.


Относно Денис това, че вие не го знаете, не значи, че не е известен, особено сред младежката аудитория. Има повече гледания спрямо доста от по-наложените имена.

# 341
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Слави ѝ дава името Роксана.


Относно Денис това, че вие не го знаете, не значи, че не е известен, особено сред младежката аудитория. Има повече гледания спрямо доста от по-наложените имена.

Да съм твърдяла обратното?

# 342
  • Мнения: 5 300
Аз не си я спомням да е участвала при Слави, проверих излиза пак някакъв конкурс от същата година - 2010. За мен е разпознаваема от Гласът на България.

# 343
  • Мнения: 11 768
Роксана от Гласът на България я знам. Тя беше финалист от отбора на Ивана.
Денис не го знам. Не помня участието му в Гласът. Радко се е променил много. Пуснах да чуя песента. После пуснах да чуя и тоя Меди,че много народ изрева колко е велик и той и песента му. И как не слушали този жанр, ама видиш ли песента с убийствен текст. Покрай него и други видях и се втрещих по колко милиона гледания имат поп- фолк клиповете 😲
Като бях 16-17 годишна нашумя Глория. Имаше и някаква Кати. Помня Анелия, Десислава и приключих с фолк познанията. Някои имена в поп- фолка ги знам от "обша култура" 😁
Чух някои имена, които след формати минаха към фолка, като Роксана, Лидия, Пламена, но до там. Той поп-фолкът явно си е водеща музика в нашата страна.
Не ми понасят вече тия ритми. Дърта съм.

# 344
  • Мнения: 842
Роксана и брат ѝ Радо не се ли явиха първо в “Гласът на Бг”?
Ивана май ѝ даде този псевдоним.
        Точно така беше.Дори споделиха тогава,че майка им е загинала при наводнение,което месец преди това беше опустошило родният им край.

Общи условия

Активация на акаунт