🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 586
  • 735
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 20 193
За мен пък след битката на титаните - Борис и Георги всички други ми бледнеят и не са ми интересни.
И при мен е така.
Очаквам с нетърпение да ги видим отново.

# 601
  • София
  • Мнения: 5 790
По-скоро неадекватен изглеждаше Шеки. Може би емоцията от пеенето го държеше, но попрекали. Все едно беше на свой концерт и представяше групата си, като почна да изброява имената на "треньорите" с някакви гръмки епитети.

# 602
  • Испания
  • Мнения: 37 503
По-скоро неадекватен изглеждаше Шеки. Може би емоцията от пеенето го държеше, но попрекали. Все едно беше на свой концерт и представяше групата си, като почна да изброява имената на "треньорите" с някакви гръмки епитети.

Той се държа неадекватно и когато им дадоха песента. Пълен клоун, който зае мястото на някого, който заслужаваше.

# 603
  • София
  • Мнения: 62 595
Трябва и един такъв да има. Той си каза, че е отишъл, за да довърши започнатото от миналия път.

# 604
  • Мнения: 14 705
Симпатизирам му,но и на мен ми идва в повече неговото шоу.Може би се раздава като за последно,защото знае,че това ще си остане.Повече само с бандата му,ако има шанс.

# 605
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Това не е раздаване, а липса на знание кога как трябва да се държи, т. е. липса на възпитание.

# 606
  • Мнения: 14 705
Мисля,че за него си е раздаване на макс.Ще видим по-натам как ще е,но едва ли ще е за дълго.

# 607
  • Мнения: 15 726
Мисля,че за него си е раздаване на макс.

Това не е раздаване, а липса на знание кога как трябва да се държи, т. е. липса на възпитание.

А според мен е и двете.
Раздаване на макс беше по време на двубоя - и двамата дадоха всичко от себе си, извадиха рока от сърцето си и го подариха на публиката. Беше взрив - точно, както трябва да бъде
Липса на възпитание беше държанието му след песента. Изглеждаше като 4 годишно дете, на което майка му не му прави никакви забележки.

# 608
  • Мнения: 20 193
Той си мисли, че е на рок концерт, а не е.

# 609
  • Мнения: 14 705
Нали?Кога пак ще се изяви пред толкова камери и ще го покажат в праймтайм?Сега му е паднало.

# 610
  • Мнения: 15 726
Нали?Кога пак ще се изяви пред толкова камери и ще го покажат в праймтайм?Сега му е паднало.

Нали? Едно е да се излага само пред познати и приятели, съвсем друго да се изложи пред цяла България Joy

# 611
  • Мнения: 1 047
Май в деня На изборите няма да има Гласът на България, гледах програмата

# 612
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В понеделник е.

# 613
  • Мнения: 9 573
Жалко, аз се бях нагласила да гледам и да игнорирам ръчните.

# 614
  • Мнения: 2 664
О, тази песен Arcade ми е любима!

Общи условия

Активация на акаунт