🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 701
  • 735
  •   1
Отговори
# 555
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Lady Cassiopeia Duval, да, и аз това се чудя. Но вече втори път ментор прави избор въз основа на речта на изпълнителя. И не ми харесва това.

# 556
  • Мнения: 11 778
Какъв красив финал на вечерта!
Бях за Лидия, но Далия ме изненада много приятно.
И двете са много добри.

# 557
  • Мнения: 4 479
Изненадващо, не ми хареса изпълнението. Голямо викане, Лидия беше като беквокал. Толкова по-хубави изпълнения е имало на тази песен в The voice из държавите, споделям любимото си.
Скрит текст:

# 558
  • Мнения: 15 778
И двете ми харесаха, но Лидия малко повече

# 559
  • София
  • Мнения: 5 795
Едната викаше повече в общата им част, но не знам коя. Отделно звучаха по-хубаво.
Точно инфантилно поведение има онази, Христина ли беше, не помня.

# 560
  • DE
  • Мнения: 9 068
Бях сигурна, че няма да ми хареса въпреки, че момичета са приятни.
Това е моето любимо от форматите по света, след тяхното изпълнение не мога да я слушам от друг тая песен.
Скрит текст:

И друго любимо на песен пята тая вечер. "Dusk Til Dawn"
Скрит текст:


А как ми се иска да имам и от наш формат любимо изпълнение Sad

# 561
  • София
  • Мнения: 5 055
Ужасно е, че инфантилната Христина продължава. Вики пя по-добре, показа класа, самообладание и възпитание. Много жалко.

# 562
  • Бургас
  • Мнения: 3 607
И Далия можеше да остане, хубаво пееше момичето, жалко...на фона на един куп други недотам добри или разни чичаци и баби, дето са си изпели песента и не разбирам какво ги бутат само...

# 563
  • Мнения: 4 479
Бях сигурна, че няма да ми хареса въпреки, че момичета са приятни.
Това е моето любимо от форматите по света, след тяхното изпълнение не мога да я слушам от друг тая песен.
Скрит текст:

И друго любимо на песен пята тая вечер. "Dusk Til Dawn"
Скрит текст:


А как ми се иска да имам и от наш формат любимо изпълнение Sad
Тази Албина представяше Хърватия на Евровизия тази година и... ммм, нищо общо с това изпълнение. На мен и това изпълнение ми харесва, австралийското една идея повече.
При Лидия и Далия бяха изкривили твърде много частта преди припева, за момент си помислих, че изпуснаха мелодията, но и вторият път я изпълниха така.
Пуснах си оригинала на Били и Калид да си оправя малко слуха... може би просто песента трябва да се изпълнява от мъж и жена, а не от две жени.

# 564
  • DE
  • Мнения: 9 068
Е, тя дори не се класира за финала, чалгичка някаква бе на Албина Thinking

# 565
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Радко ми напълни душата.

# 566
  • Мнения: 2 081
Не знам защо ги питат след изпълненията и защо взимат решение  въз основа и на това  ( нали самите ментори решават кои ще са vs). Вълнението  им е голямо и не всеки човек може да изрази чувствата и желанията си с най-подходящите думи.

За мен най-доброто изпълнение досега беше на Георги и Борис.

# 567
  • София
  • Мнения: 4 429



Гласът на България - сезон 8, епизод 9 (07.11.2021)

.

# 568
  • София
  • Мнения: 7 972
Да попитам нещо сранично, колко грим има по лицето си Галена, та кожата и изглежда като от пластмаса?

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 1 576
Ужасно е, че инфантилната Христина продължава. Вики пя по-добре, показа класа, самообладание и възпитание. Много жалко.
Да, това беше изключително несправедливо. Ако ще продължават заради това, което казват, а не заради пеенето, то да си подготви всеки по една кауза и да говори гръмки думи без покритие. Не й направиха добра услуга на Христина, единствения пример който дава на децата е, че думите са по-важни от съдържанието.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт