🎤 Гласът на България - сезон 8

  • 31 583
  • 735
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 62 595
Вчера ги загледах как са облечени изпълнителите. Прическите как да е, направили са им прически. Дрехите бяха ужасни, никой не се е постарал да ги посъветва как да се облекат.

# 571
  • Мнения: 15 726
1. Не понасям инфантили, затова смятам, че Шеки и онази лигла от "Сладки мечти" изобщо нямат работа в такова сериозно предаване. Особено пък Шеки, дето тотално прекали накрая. Та Любо чак съжали, че го е откраднал

2. Любо буквално си изгърмя патрона за това чудо Шеки, който после сам видя, че хич не е неговия човек и буквално ще му скъса нервите на репетициите. Можеше да открадне в пъти по-качествени изпълнители

3. Гаджето на Георги продължи само, защото е гаджето на Георги. И на кастингите, и сега при дуелите. Гласът й е изключително посредствен, няма нищо изпъкващо в него, а момчето, с което беше на дуел я отвя по всички възможни параграфи. Ако не беше гадже на Георги съм сигурна, че даже нямаше да се обърнат столовете на кастинга, камо ли да помирише спечелена битка.

4. Адски, ама адски тъпа е тази демонстрация на менторите в стил "Ох, колко ми е трудно да взема решение". В повечето случаи единия изпълнител сериозно изпъква пред другия. Рядко има чак толкова еднакво добро изпълнение и на двамата /както беше при Георги и Борис, и въпреки това Георги пак изпъкна, но беше ощетен/, та да се чудят толкова кой да изберат. А пък това да взимат моментно решение на база някакви думи казани след изпълнението е пълен абсурд. Какво значи това - че и най-посредствения певец може да продължи, защото си е подготвил сърцераздирателна реч?

Като цяло съм адски разочарована от снощното предаване и по-специално от Любо - беше ми много неадекватен на моменти.

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 09:54 от Lady Cassiopeia Duval

# 572
  • Мнения: 4 979
Вчера ги загледах как са облечени изпълнителите. Прическите как да е, направили са им прически. Дрехите бяха ужасни, никой не се е постарал да ги посъветва как да се облекат.
Много точно.  Забелязах, че някои по-пълнички момичета бяха облечени с дрехи подчертаващи тялото.

# 573
  • Мнения: 31 320
Да попитам нещо сранично, колко грим има по лицето си Галена, та кожата и изглежда като от пластмаса?
От ботокс и филъри изглежда така, грима само замазва отгоре.

# 574
  • Мнения: 11 759
О, за Елена Кокорска (гаджето на Георги) не съм съгласна.
Тя не продължи, защото е гадже на Георги. Тя продължи, защото е известна в тези среди, стана ясно, преди още да споменат Любо, Мария, а вероятно и други от екипа, че я познават, а във форума някой пусна откъде е позната и с какво се занимава, освен че работеше в банка (май) и даже сподели, че не е честно професионалисти да участват, или нещо такова.
Та, Георги си продължава по заслуги, според мен. За Елена - не е много ясно, но поне аз не намирам уникалността в гласа ѝ, за която споделят. Да, пее вярно, но лично мен не ме впечатлява.

# 575
  • Мнения: 335
Тази Елена Кокорска има ли някаква роднинска връзка с Кръстина Кокорска - Криста, която беше част от лейбъла на Мария Илиева? Мария показа, че я познава от преди шоуто.

# 576
  • Мнения: 11 759
Сестри са.
А Елена е била беквокал на Мария Илиева.
Намерих сега в интернет.

# 577
  • Мнения: 335
Много беквокалисти в шоуто. Тази Елена, Десислава от Латида е била няколко години в бенда на Гласа и на половината ни известни певци.. Не знам, някакси не ми се струва честно изпълнители с кариера да участват. Че и да бъдат толерирани за сметка на други, както се случи с Елена и Константин. Десислава поне според мен беше по-добра в двубоя и заслужи да продължи.

Последна редакция: пн, 08 ное 2021, 12:47 от BronzeIce

# 578
  • София
  • Мнения: 62 595
Всички тези певци трябва да си побутнат кариерата някак, че я закъсаха покрай короната. Също като със спортистите в Игри на волята  и другите участници във Фермата.

# 579
  • София
  • Мнения: 7 939
Любо с това реване скоро ще надмине Тити Папазов.

# 580
  • Мнения: 4 979
Сестри са.
А Елена е била беквокал на Мария Илиева.
Намерих сега в интернет.
И аз подозирах, че имат двете роднинска връзка. Значи ето такава била работата. Въпросната Елена не ме впечатли още първия път, но като чух Мария Илиева да говори каква уникална певица разбрах,  че ще продължи.

# 581
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В руския формат водещият Дмитрий Нагиев посреща всички участници, след като слязат от сцената. Той е при близките им. Намира за всеки добра дума, окуражава ги и прави момента, в който се срещат отново с него, изключително приятен. Това у нас не се прави, разбира се. Имам чувството, че са във фабрика и всичко върви на конвейер.

Шеки/Боян - не понасям подобни палячовци като Шеки. Това не е шоу, това е човек, който не знае как да се държи, та и му се смеят, за да го окуражават.

Л. Киров е неадекватен.

Десислава/Нора - доста лигаво пеене и на двете.
Можеше да мине и без пастирските подвиквания на Дара към публиката.

Джейми/Христо - ами, не, Любо, не се видя, че си спомнят коя е Аланис Морисет.
Христо пък има такова желание, че чак текста не научил.
Този Джейми на "Джейми и вълшебното фенерче" ли са го кръстили?
Дара настръхнала, аз - не.

Като има мъже на сцената, задължително дават Галена как преглъща.

"Брилянтни", "уникални" и т. н. Треньорите къде ги чуха тези гласове?

Лечев пък избра Христо.

Екатерина/Мойра - Екатерина няма чувство за такт. От самото начало избързваше. Не ми харесва излъчването ѝ.
Галена е глуха.

Алексей/Спас - откъде му хрумна на Лечев да съсипва песен на Лили Иванова?
Алексей го няма на репетицията, Спас с листа с текста... Нямам дум
Алексей ми хареса повече, въпреки че когато Лечев им даде песента, той започна да имитира Лили Иванов.
Спас нямаше нужда да къдри песента. Алексей го изяде.
Естествено, че на Дара ще ѝ хареса Спас, тя е чалгаджийка под прикритие.

Големи лигльовци са в този формат. Не ходят на репетиции, уморени били /Спас/, текста не научили... Това на какво прилича?

Освен талант и работа, участниците трябва да имат и излъчване. Без него нищо не става. Виждаме Михаела Маринова. Пее, но излъчване - под нулата.

Николай/Мартин - Николай от срам не може да си отпусне гласа и да си отвори очите. Слабичък е гласът на Мартин.

На слепите прослушвания ми се стори, че има силни участници, сега като гледам как се оплели всички като пилета в кълчища...

Като кажат за някого, че много се е развил от слепите прослушвания досега, ме напушва смях.

Константин/Елена - той много ми хареса на слепите прослушвания, сега също. Тя не ми харесва.
Елена стои непрекъснато с една фалшива и доволна усмивка, защото знае, че е с връзки.
Несправедливо си тръгна Константин. Можеше някой да го открадне, ако не натискаха ей така бутона.
Лечев беше за Константин.
Да поплачат тези, които са в критическата.



Преслава/Кристиян - много важно, че тя била пристигнала току-що от Англия. Радвам се, че отпадна.
Голям зор всички да пеят, а форматът се оказва между другото.

Йоан/Хриси - прекрасни, напълниха ми душата. Песнта им лепна. Съпроводът на пианото издишаше жестоко, адски ахармоничен.

Виктория/Христина - втората много крещя и е голяма лигла. Не ми харесва Виктория. Не знам дали съм права, но зъбите ѝ ми се виждат жълти, а това една певица не може да си го позволи.
Лечев хубаво ги критикува. "В един момент ентусиазмът взе връх над контрола". Много точно.
Галена показва за сетен път, че нищо не разбира и мястото ѝ е в кръчмите, а не във формата.

Лидия/Далия - облеклото, и не само на тях, е умопомрачително.
Много хубав дует. И двете заслужаваха да продължат.

# 582
  • София
  • Мнения: 9 946
Жалко за Константин. Такъв глас, но тъпа песен Close
Шеки имам чувството че живее в 90те и се чувства на 16. Досрамя ме че съм рокфен.
Иначе това малко повече ме впечатли от Георги,  Христо.
Не разбрах кога Лечев е казал "братчед" на Спас... доста низко...
Алексей доста ми се отличи, не знам защо. Като че ли имаше по добрите парчета от песента .

https://youtube.com/watch?v=okvbGHo-Rac&feature=share

Пп. Ааа Дони с тая тениска за нещо По ли се мисли от останалите?

# 583
  • Мнения: 15 726
Жалко за Константин. Такъв глас, но тъпа песен Close
Шеки имам чувството че живее в 90те и се чувства на 16. Досрамя ме че съм рокфен.
Иначе това малко повече ме впечатли от Георги,  Христо.
Не разбрах кога Лечев е казал "братчед" на Спас... доста низко...
Алексей доста ми се отличи, не знам защо. Като че ли имаше по добрите парчета от песента .

https://youtube.com/watch?v=okvbGHo-Rac&feature=share

Пп. Ааа Дони с тая тениска за нещо По ли се мисли от останалите?

Специално Дони ме е гнус да го гледам. Като някакъв хванат от улицата прошляк ми изглежда. А толкова го харесвах навремето, когато пееше с Момчил. Сега имам чувството, че се къпе само на топло време и не по-често от веднъж месечно. Токова мизерно излъчване има

# 584
  • Мнения: 514
Далия и Константин трябваше да продължат. Но най-много ме е яд за Денден. То се вижда кое е най-гледаното изпълнение в youtube. Единственото с милиони гледания.

Общи условия

Активация на акаунт