💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 81 453
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 9 700
Димо и Ралица прекаляват с думите към Мани ..
Тъпото е, че още май доста време ще я гледаме през този сезон Sad

# 1 636
  • Мнения: 7 334
Манкееее, цял сезон те мъкнат, как сега да те приемат насериозно? Никаква сила не се вселява в теб. Уфцъ!

# 1 637
  • Мнения: 289
Не ми се гледа вече, гадно ми е и противно, някак си даже вече ми е гнусно. Не пиша тук, само Ви чета, но не издържах.

# 1 638
  • Мнения: 9 830
Оф дано другата година да не е същата ситуация с пандемията, че да не трябва да го гледам тва! Joy

# 1 639
  • Мнения: 2 774
А точно пък за целенето на кубчетата не стана ясно как Мани уцели 3 наведнъж. Дадоха в кадър как падат, но не и кой хвърля топката. Така че и за тази част имам съмнения.

# 1 640
  • Мнения: 2 073
Туй не се търпи! СипАх си...

# 1 641
  • Мнения: 1 098
Стоян го изкарват едва ли не Дъртак, който е на 80+ ... Close

# 1 642
  • Мнения: 170
Бозата е пълна. Приключих с този формат, за съжаление ще трябва да изгледам този сезон до последно, иначе няма да ми даде покой.
Но битките много си личи, че се избират спрямо даден участник.

# 1 643
  • Мнения: 6 604
Какво щеше да стане, ако Стоян пак си беше "забравил" грошовете? 🤔
Смешни сте, смешни.

# 1 644
  • София
  • Мнения: 5 551
Естествено, че не биха изпратили Стоян срещу най-малкия участник.

# 1 645
  • София
  • Мнения: 27 475
Ама с какви битки е спечелила бе драги водещи?
Ако не се лъжа четвърта или пета победа на Мани. Две един на един и две има при четирима. Не знам. Няма значение.
За мен нито една от тези игри няма стойност, защото са елементарни и женски. А мис Ели я остави да я бие. Още тогава недоразумението бе аут.

смешници

# 1 646
  • София
  • Мнения: 62 595
Затова ли я кътат толкова Мани, заради трудното детство на едно социално сираче?

# 1 647
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Имам чувството, че водещите за пари и майките си ще продадат. Продажници.

# 1 648
  • Мнения: 9 700
Успех в живота Стояне !!!
Игра достойно на арената през цялото време и запази принципите си към грошовете и купените предимства !!

# 1 649
  • Мнения: 4 690
Днес сигурност им е била най-ниската гледаемост, то вече е ясно, че Мани бие и закрива игрите и готово.
Как все за нея няма бягане, плуване, ...имаше една брутална игра, която често даваха на жени, Симона май отпадна на нея миналата година - развиваха едни платове от стълбове и се увиваха в тях, е, нещо такова да беше.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт