🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 6 - и по света

  • 26 802
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 244
Като гледам и във Фейсбук, а и тук, много хора не са запознати с музикалната кариера на Владо Михайлов. В потрес съм как може да го смятат за безизвестен! Бивш вокалист е на група Сафо, пя и с Жана и JJ на Евровизия... Страхотен е! Признавам си, че и аз не го познах.

# 646
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Ехеееееее. Мисля, че видях само едно предложение за него във Фейсбук преди време .....
Е, шапка му свалям!

Браво! Joy

Аз го бях споменала още в началото, но тук. Обаче тогава мислех, че е под маската на Носорога. Просто бях убедена, че няма как да не го вкарат във формата този сезон. Обаче изобщо не подозирах, че може да е в дрехите на Самурая. Това се казва изненада и то приятна.

# 647
  • Мнения: 91
Никой не позна Владо Михайлов, голяма изненада. Дано и с Камъкът да има такава изненада.

# 648
  • Мнения: 5 846
Аз го предположих за Прилепът в самото начало. И после го забравих. 😁

# 649
  • Мнения: 1 033
Усетих се от коментарите Ви, че май зададох тъп въпрос, но аз наистина го знам само като актьор. Тъй, че се извинявам за него.

Ако миналата събота е седял до 21 часа в Плд и е пял последен в предаването ... Отговорът на въпроса: "Как е успял?!", Вероятно е: "С рисково каране, може би Sad ". Магърдич, може и частен самолет да е пратил да го вземе....Не е невъзможно.

А за Фейсбук, имах предвид, че за маската на Самурая някой си твърдеше убедително, че това е той.

Последна редакция: сб, 20 ное 2021, 23:20 от vanya.pavlova

# 650
  • Мнения: 5 444
Самураят и Гъбарко се появиха в 22:00 часа миналата седмица. Или след представлението веднага е тръгнал по магистралата с максималната допустима скорост и е пристигнал в последния възможен момент в Горубляне, или са го сменили в началото с някой от балета и после е бил той.

# 651
  • Мнения: 14 790
Не ми е познат.Не слушам бълг.музика.Почти никой не познавам.Иначе ДА,страхотен е.

# 652
  • Мнения: 5 444
Сега се замислих за Госпожицата - възможно ли е да е Нина Николина? Много ми е познат този глас от доста време насам и чак сега се сетих за нея.

# 653
  • Мнения: 780
Аз исках днес да отпадне тази маска и сега ме е яд, че не е на финала, защото много харесвам Владо. Но не предполагах, че e той.

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 10:20 от Millan

# 654
  • Мнения: 6 184
Бивш вокалист е на група Сафо
и Сленг

И сега ... Миро или Гъбарко - Крисия се гласи за победител? Предпочитам Гъбарко.

# 655
  • Мнения: 338
Двама от Eqiunox в този сезон на Маскирания певец. Остава и Жана да изскочи от някоя маска Laughing

Жалко, че отпадна Самураят. Страхотно се представи. Изпълнението му на Valerie ми е любимо. Още от тогава усетих някаква топлина от него, много симпатичен ми стана. Той ми беше любимецът Frowning1 Сега стискам палци за Госпожицата, която се надявам да е Сантра.

Последна редакция: нд, 21 ное 2021, 02:18 от BronzeIce

# 656
  • Мнения: 4 191
Аз исках Миро да отпадне днес. Харесвам го, но не ми е интересно като знам, че е той.

# 657
  • Мнения: 188
Аз напук на всички не чувам Миро под маската на Носорога, а чувам добър негов имитатор. Откакто всички го определиха за Миро, чувам Орлин, който доста успешно го имитира (но естествено може и да не е той). Явно толкова им обработват гласовете, че няма накъде. Определено ми е най-интересно кой е под тази маска, останалите не ме вълнуват толкова.
Точно! И аз съм на това мнение. От както се появи на сцената в първото предаване още преди да запее си казах това е Орлин. Като го чух само се обедих. Умишлено (като всички мислят, че е Миро) правят и уликите и гласа да приличат на него. Като гледам резолтата от анкетата добре са се справили щом успяха да заблудят толкова хора. Нямам търпение да кажа Браво на нас! Шепа хора До последно не се подведохме и си държахме на Орлин.

# 658
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От 2017



От 2018



От тази година

# 659
  • Мнения: 91
Сега остава под маската на Носорога да не е нито Миро, нито Орлин, и шоуто ще е голямо. SatisfiedSatisfiedSatisfied
Ама не, гласът и уликите водят към Миро. Надявам се да има още такива приятни изненади при свалянето на маските. И на мен ми стана кофти за Самурая, защото го исках на финал. Но нищо, Гъбарко и Камъкът също са ми фаворити и съм доволен, че със сигурност един от тях ще е финалист.

Общи условия

Активация на акаунт