🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 в България - сезон 3, тема 6 - и по света

  • 26 801
  • 740
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 181
Жалко … можеше да продължи до края Sad
Никой и идея си нямаше, че е той под тази Маска … евала и респект за таланта !!

# 631
  • Мнения: 14 790
Наистина грандиозна изненада,страхотно представяне на Владо!Колко щедра е природата към него.Сега разбирам колко таланти има.Искрено му завиждам.И лигавите панелисти се шашнаха.Как му говорят на Вие.

# 632
  • Мнения: 6 184
Е, не, и аз съм туш с Владо Михайлов. Въобще не връзвах тоя фалцет с него. Ама да попитам и публиката как чуваше Милица или изобщо женски глас?
Супер изненада! Браво! Вече може и да не гледам, отпадна ми любимеца.

# 633
  • Мнения: 4 191
Олеееее, каква изненада Владо Михайлов Heart

# 634
  • Мнения: 1 033
Не гледам "Братя", но от рекламите знам, че участва там. Някой, който гледа сериала, да каже, там пее ли този човек, защото иначе не виждам на някой как би му хрумнало.

С тази обработка на гласа си е Хибрид между Алекс и Милица! Ту единия, ту другия.....

Как да го предположим дори?!

# 635
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Никоя маска досега не е хвърляла нито панела, нито зрителите в такива полюсни предположения. Това се казва изненада! Това се казва талант! И да, Yo_Ana19, абсолютно права си, че изключително добре знаеше какво трябва да се прави и го правеше чудесно.

# 636
  • Мнения: 5 444
Добре де, миналата събота в Пловдив беше премиерата на Исус Христос Суперзвезда и Владо играе Юда. Почна в 19 часа, трае с аплодисментите 2 часа. В нета е пълно със сними. По кое време Владо беше тук?

Пя последен.

# 637
  • Мнения: 32
Не гледам "Братя", но от рекламите знам, че участва там. Някой, който гледа сериала, да каже, там пее ли този човек, защото иначе не виждам на някой как би му хрумнало.

С тази обработка на гласа си е Хибрид между Алекс и Милица! Ту единия, ту другия.....

Как да го предположим дори?!

Представяше България на Евровизия като част от Equinox. Бил е и в други групи, мисля Simple Smile

# 638
  • Мнения: 9 489
Владо всъщност е певец, има група, не е актьор.
Но аз от сериала научих за него, преди това не го знаех.
Можех да се обзаложа, че пее Милица, никога нямаше да го предположа него.

# 639
  • Мнения: 634
Добре де, миналата събота в Пловдив беше премиерата на Исус Христос Суперзвезда и Владо играе Юда. Почна в 19 часа, трае с аплодисментите 2 часа. В нета е пълно със сними. По кое време Владо беше тук?

Пя последен.
Бая на косъм е бил, за да стигне.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 14 118
Добре де, миналата събота в Пловдив беше премиерата на Исус Христос Суперзвезда и Владо играе Юда. Почна в 19 часа, трае с аплодисментите 2 часа. В нета е пълно със сними. По кое време Владо беше тук?

Пя последен.

Малко ми е интересно как е успял.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=439434287545477&set=pcb.439436824211890

# 641
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Владо Михайлов е вселена.

# 642
  • Мнения: 3 181
Никоя маска досега не е хвърляла нито панела, нито зрителите в такива полюсни предположения. Това се казва изненада! Това се казва талант! И да, Yo_Ana19, абсолютно права си, че изключително добре знаеше какво трябва да се прави и го правеше чудесно.


А и в този специално филм тематиката е друга Simple Smile
Просто човека има много таланти !!

# 643
  • Мнения: 181
Днес Госпожицата ми звучеше като Анелия.. Не мисля, че е тя, но нещо много ми напомни на изпълнението и при Рачков преди няколко седмици.

# 644
  • Мнения: 9 171
Да, Владо е преди всичко музикант после актьор. Има група в момента, пял е в други групи. Най-новата му песен е Сякаш съм там, която звуча и в сериала. Много хубаво пее.

Общи условия

Активация на акаунт