Магазин Sinsay - тема 2

  • 46 826
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 764
През сайта се избира опция за връщане, избираш артикулите, прилагаш касова бележка към пакета за връщане. Трябва да попълниш и банкова сметка в профила.

# 526
  • Мнения: 1 296
Благодаря, Blue`Sky!

# 527
  • Мнения: 817
Някой с мнение за тези дамски якета
https://www.sinsay.com/bg/bg/1430f-82x/kurtka-k-si
Уголемени, умалени, точен размер, как се държат след пране (събира ли се ватата на топки?

# 528
  • Мнения: 6 971
Аз не съм имала проблеми досега с артикули, но ме дразни, че изсипват дрехите в кашона без опаковки, без найлони. Спиди ми бяха намокрили кашона (нещо беше разлято). Дрехите вътре бяха влажни, а някои мокри. Ако бяха опаковани нямаше да стане така..

# 529
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 031
Трябва да попълниш и банкова сметка в профила.
Къде се попълва банкова сметка в профила? Аз такова поле не виждам. Последната поръчка не платих при поръчване и сега като oформям нещата за връщане, от сайта искат IBAN да напиша.

# 530
  • Мнения: 764
Когато попълвах формата за връщане излезе поле за попълване на банкова сметка.

# 531
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 031
Има такова поле при връщане, но няма в самия профил.

# 532
  • София
  • Мнения: 23 199
Аз вчера за пръв път получих доставка от Мохито, и там всичко захвърлено в кашона, без плик, а цените им са къде-къде по-високи.

# 533
  • София
  • Мнения: 13 312
Искам да питам мога ли да върна част от поръчка и от менюто за връщане в "поръчки" ли връщате, или в магазин? Заявява ли се банкова сметка при връщането или връщат автоматично по номер на карта?
За връщане с куриер вече са ти обяснили. Иначе можеш да отидеш в магазина без да правиш нищо предварително, показваш номера на поръчката и те махат само стоката, която връщаш. Дори 2 пъти ми потвърдиха какво точно и на каква сума връщам (част от цялата поръчка). Ако бързате да ви възстановят парите, определено това е по-бързия начин. Върнах с куриер нещо от друга поръчка цели 3 дни преди връщането в магазина, а потвърждението дойде 2 дни по-късно. Общо 5 дни забавяне спрямо магазина. Платила съм с карта и ги връщат в нея.

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Когато се връща с куриер след колко време привеждат парите след като се  получи имейла с одобрението?

В имейла пише само работни дни, но не пише до колко.

# 535
  • Пазарджик
  • Мнения: 784
Когато се връща с куриер след колко време привеждат парите след като се  получи имейла с одобрението?

В имейла пише само работни дни, но не пише до колко.
До една седмица.

# 536
  • Мнения: 5 172
Някой има ли тази парка, уголемена ли е и как е като дебелина, ще става ли за студено време или е по-скоро есенно-пролетна.  Виждам само ХС е останал https://www.sinsay.com/bg/bg/3116f-80x/kurtka-k-si

# 537
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 031
Бяхте писали, че кодът за -15% важи и за намалени артикули, но преди малко исках да го приложа в кошницата, която е само с намалени дрехи, и изписа "Отстъпката не включва някои от вашите продукти. Ако имате въпроси, свържете се с отдела за Обслужване на клиенти." И ппри предната ми поръчка не се приложи на намалените неща, то така си и пише на самия код.
Другият код от -10%, който изпратиха на 31.12, обаче може да се прилага на намалени дрехи.

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 14:02 от ❇Sisi_91❇

# 538
  • Мнения: 6 971
Да, и при мен кодът за 15% от нова регистрация не хваща намалени дрехи, не знам кой писа в темата, че работи. Аз пробвам няколко дни подред.

# 539
  • Мнения: 666
При мен кода за -15% не хвана и някои ненамалени артикули,не знам от какво зависи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт