Автустинчета 2🎅2🎅 тема 14

  • 19 794
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 596
Лайка честито! Да са ви много здрави, щастливи и обичани децата.

# 31
  • Мнения: 472
И от нас Лайка честито. Бъдете цялото семейство живи и здрави. Щастливи. 🤱 За миг ми залипсва когато с мишчицата си бяхме двете току що опознаващи се. При възможност снимай малката ръчичка или крачета каквото решиш. Сигурно нашите ще ни се сторят великани. Божеееее времето летиии найстина......

# 32
  • Мнения: 1 560
Лайка, честитоо! Да е здрав най-важното малкият юнак, само радости да ви носи и да минавате леко през всички предстоящи трудности. На теб бързо възстановяване❤ Хора, как лети времето - сякаш вчера се родиха, а ето вече някои от нас и по още едно 😃

# 33
  • Мнения: 1 890
Лайкаа, честито !! Бързо възстановяване !!! ❤

# 34
  • Мнения: 33
Честито, Лайка
Бързо възстановяване на теб и много здраве и щастие за цялото ви семейство. Какъв по-хубав коледен подарък:)

# 35
  • Мнения: 819
Аз се чудя защо не пишете, а то имало нова тема. Ей сега ще прочета всичко. Sweat Smile
Редактирам:
Лайка, честито! Heart
Книжки четем постоянно. Може цял час да стои и да четем. Разбира се, под четене разбирайте да и разказвам какво има на страницата и да посочваме. Не чета текст.
Казва как прави кончето, козичката, тигъра, змията, казва ам, тати, па-па и някакви нейни си неща. “Да” и “не” също използва по предназначение.
Елхата днес ще я украсим. Надявам се да се задържи украсена. Grinning

Последна редакция: сб, 04 дек 2021, 07:28 от ellocin

# 36
  • Мнения: 1 577
Много ви благодаря момичета Heart
Антонио много ми липсва! Утре ни изписват, но сега си поплаках едно хубаво Cry

# 37
  • Мнения: 2 379
Лайка, поплачи си сега, че после време няма да ти остане хахахах Wink Радвам се ,че толкова скоро се прибирате! Прави те ли чат връзки? Видяха ли се на камера?

Ох, майстора сега си тръгна, дано повече не го викам.....

# 38
  • Мнения: 1 577
"Видяхме" се веднъж, но не искам повече, защото ще ме види да плача и ще ми е още по-гадно.
Броя часовете до утре направо! Днес беше лудница тук в болницата и се надявам утре да е по-спокойно, когато ни изписват и още преди обяд да сме си вкъщи.

# 39
  • Мнения: 472
Хормоните ти се блъскат като на война. А и толкова много щастие как да го преглътне човек. Това са сълзи от щастие. Те просто си избликват сами. ❤❤❤ Антонио ще бъде най -щастливия тези дни.

# 40
  • Мнения: 297
Честито, Лайка! 🥰 Бързо възстановяване! А бебчо да расте здрав, щастлив, любознателен и игрив! ❤🍀

# 41
  • Мнения: 1 560
Лайка, коя болница си, че толкова бързо след секцио те изписват? Интересно ще ми е да разкажеш за първата среща на Антонио с бебето❤
Ние украсихме елхата, хич не ми харесва, много е малка😃

# 42
  • Мнения: 819
Ния засега не дърпа елхата. Дадох и няколко играчки от нея, за да си поиграе и вече не и обръща много внимание. Надявам се да продължи все така. Grinning
Опашките в магазините са огромни, та мисля всичко коледно да го поръчам онлайн. Изобщо не ми се бута в тази лудница.
Напоследък Ния само ме дърпа за ръка да ходя навсякъде с нея. Голяма е лепка. Днес детегледачката ни се връща на работа и не знам как ще си играят двете без мен. Ще бъде трудна адаптация отново.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 921
И ние украсихме елхата, .180 см е, много съм доволна 😃 Малката не я бута и дърпа само и се радва и се чуди, сваля по някоя и друга играчка, но до там. Засега има добри изгледи в оцеляването на елхата 😃

И аз се учудвам колко много хора има по магазините, лудница е навсякъде. Всеки декември е едно и също, ама си мислех, че заради сертификатите ще е по- спокойно в мола. Да ама не 🤣

# 44
  • Мнения: 1 890
Аз за това гледам винаги да ходя по моловете през седмицата. Доста по-спокойно е от уикендите. Макар че вчера бях в Джъмбо на ботевградско и направо си беше спокойно в сравнение с минали години по това време.

И един любим въпрос за гърнето 😅 До къде стигнахте? Борис все още е на нулата… крещи, пищи, дърпа се. Нямам желание да го тормозя, пак го прибрах и ще правя нов опит на пролет. Между временно взех една седалка за тоалетната чиния да видим как ще е с нея.

Общи условия

Активация на акаунт