RYANAIR - 19

  • 33 674
  • 732
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 516
от София - Терминал 2

# 91
  • Мнения: 4 497
Благодаря!

# 92
  • софия
  • Мнения: 757
Здравейте. Предният път закупих билети с места, съотв.веднага направих регистрацията и ми излезнаха бордните карти.
Сега обаче не искам да плащам място и въпросът ми е- сега мога ли да направя регистрация като бордната карта ще излезе 24 ч.преди полета или всичко се прави 24 ч.преди полета- регистрирам се и излиза бордната карта. Благодаря предварително.

Последна редакция: вт, 01 фев 2022, 15:26 от iniici

# 93
  • Мнения: 454
iniici Всичко преди полета

# 94
  • Мнения: 1 388
iniici Всичко преди полета
Така е. Изчакват до последно да се изкупят местата и чак 24 часа преди полета пускат служебното разпределение за тези със здравите нерви. Grinning

# 95
  • софия
  • Мнения: 757
iniici Всичко преди полета
Така е. Изчакват до последно да се изкупят местата и чак 24 часа преди полета пускат служебното разпределение за тези със здравите нерви. Grinning

Пфу, сега се сещам, че връщането ми е в неделя, т.е  в събота- неделя ще се чудя къде да принтирам бордна карта. Май за връщането поне ще закупя място...🤔

# 96
  • Мнения: 1 658
iniici Всичко преди полета
Така е. Изчакват до последно да се изкупят местата и чак 24 часа преди полета пускат служебното разпределение за тези със здравите нерви. Grinning

Пфу, сега се сещам, че връщането ми е в неделя, т.е  в събота- неделя ще се чудя къде да принтирам бордна карта. Май за връщането поне ще закупя място...🤔
Повечето летища приемат бордни карти, показани на екрана на телефона.

# 97
  • Мнения: 4 529
Бордната карта може на телефона, а и всеки хотел ще ви отпечати 1-2 страници, ако си поискате...

# 98
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 547
В Барселона и Болоня машините не разчетоха кода на бордната карта от хартиен носител. Обикновено принтирам втората борда карта, за да не ръчкам в тел, но на тези две места не се получи. Испанците също приемат изискуемия QR код само от електронен.

# 99
  • Мнения: 11 662
От таблет, телефон...като се покаже, няма проблем. При някои летища в Мароко, Грузия и на гръцките острови не приемат електронни бордни карти, искат само хартиени. (Имам горчив опит с Миконос. А в Тбилиси бях единственият на гейта, който показа с телефон и звъняха няколко вътрешни телефона да питат може ли да ме пуснат или не. Та направиха велико изключение и ме пуснаха. Забавих цялата опашка. Всички бяха с хартиени бордни карти)

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 4 754
Дали можете да ме ориентирате къде в профила си мога да открия ваучерите, които имам?
Получих разни имейли, че имам изтичащи ваучери , чиито срок мога да удължа. Потвърдих удължаването им, но не помня какви са, нито на каква стойност са. В портфейла салдото е 0 (нула).

# 101
  • Мнения: 11 662
В профила не ги пише. Чак когато купувате билет и кликвате: начин на плащане, може например да кликнете на "с дебитна/кредитна карта" и се появява свободен ред, над който пише: добавете номер на ваучер. Отивате си в мейла, копирате си номера на ваучера и го пействате. Ако билетът Ви е 50 евро, пък ваучерът е за 45 евро, после ще трябва да доплатите с карта само 5 евро.

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 754
Много благодаря!

# 103
  • Мнения: 4 598
Здравейте! Има ли някой следния казус. Отмениха ми полет, за който бях купила билети и подадох заявка да ми върнат сумата. Днес получих имейл, че е одобрена и сумата е преведена на картата ми, но по сметката ми не е постъпило нищо. Може би трябва да минат 24 часа?

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 4 754
Трябва, да. Може и повече.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт