"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 56

  • 32 415
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • Sofia
  • Мнения: 6 224
... правя опити за бебе с приятеля ми по всяко време даже и по време на овулация...
... но тоя месец ми подрани с 2 дена
То по принцип опити се правят по време на овулация.
Щом ти е дошло, значи не си бременна. Ако се съмняваш, защото М е по-оскъдна, можеш да направиш тест. Вече може да отчете правилно.

# 631
  • Мнения: 84
Здравейте Simple Smile Малко с глупави въпроси, но..
Със засечена овулация на 14.02. - с мъжа ми правихме опити на 10.02.-13.02.-14.02.
Има вероятност да е станало този път, нали?
Нещо ме гризе съвестта, защото не успяхме да правим на 15-16.02.
Също така кога мога да си направя тест? На 27-28.02.?

Благодаря!

# 632
  • Мнения: X
Чела съм, че след засичането на теста за О обикновенно е нейното протичане, но не знам как е била засечена? С доктор или с тест? Според мен има шанс след като на самата О сте правили опит/и. Тест направи 14 дни след О, защото по-рано може и да си бременна, а да е отрицателен.

# 633
  • Мнения: 84
Чела съм, че след засичането на теста за О обикновенно е нейното протичане, но не знам как е била засечена? С доктор или с тест? Според мен има шанс след като на самата О сте правили опит/и. Тест направи 14 дни след О, защото по-рано може и да си бременна, а да е отрицателен.

С тест.. благодаря за отговора, мила!

# 634
  • Мнения: 3 597
Ако теста е бил положителен на 14.02. , вероятно  О е била на 15 или 16 . С опита от 14 също е възможно да сте я хванали . За тест , 12-14 дни след нея .

# 635
  • Мнения: 246
Момичета при цикъл, който е приключил преди седмица и е бил нормален, възможно ли е този тест да показва нормална бременност и има ли според вас възможност за извънматочна?

# 636
  • Мнения: 1 050
А дали не е изпарителна?
Момичета при цикъл, който е приключил преди седмица и е бил нормален, възможно ли е този тест да показва нормална бременност и има ли според вас възможност за извънматочна?

# 637
  • Мнения: 2 162
Твърде бледа е за да е бременност от предишния цикъл, а за този още е рано да има имплантация. Нещо не е ок с този тест. Направете друг на друга марка.

# 638
  • Мнения: 148
Какво те накара да направиш тест сега?

# 639
  • Мнения: 486
Направете друг тест на друга марка.

# 640
  • Мнения: 246
На приятелка е, усещала същите симптоми като с първата бременност, аз и казах, че според мен е изпарителна.

# 641
  • Мнения: 134
Момичета при цикъл, който е приключил преди седмица и е бил нормален, възможно ли е този тест да показва нормална бременност и има ли според вас възможност за извънматочна?

Честито.Положителен си е.Ама все пак можеш да си пуснеш чхг хормон ,за да си спокойна.

# 642
  • Sofia
  • Мнения: 6 224
Момичета при цикъл, който е приключил преди седмица и е бил нормален, възможно ли е този тест да показва нормална бременност и има ли според вас възможност за извънматочна?

Честито.Положителен си е.Ама все пак можеш да си пуснеш чхг хормон ,за да си спокойна.
Положителен? Седмица след цикъл! То тогава някъде трябва да е още овулацията (или малко след нея, зависи от цикъла). Разбирам да има такава черта при липса на цикъл. Ама при това положение има нещо, което не се връзва.

# 643
  • Мнения: 709
Момичета при цикъл, който е приключил преди седмица и е бил нормален, възможно ли е този тест да показва нормална бременност и има ли според вас възможност за извънматочна?
Може да кара цветна бременност моята майка е разбрала чак в 4 месец понеже не е правила тест защото е нямала симптоми но при цветната бременност съм чела че теста отрича правилно на мен ми изглежда положителен дано да не е извън матачноа пуснете си кръвен и повторете теста за всеки случей

# 644
  • Sofia
  • Мнения: 6 224
Цветна бременност не съществува. Има кървене по време на бременност, което от своя страна изисква преглед при АГ.
А ако е бременност от предишен цикъл, то тестовата черта щеше да е дооооста по-ярка.
Определено има нещо нередно с този тест.

Общи условия

Активация на акаунт