Направление за хоспитализация

  • 298
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте момичета,искам да запитам кой трябва да ми издаде направление за хоспитализация.Значи бях при личния лекар и си вземах направление за хирург,понеже ми излезе едно топче на хълбока.Отидох на хирург и се разбрахме да го махнат(отидох в КОЦ).Дадоха ми амбулаторен лист и тел.номер да се обадя в хирургия да ми кажат за кога ми е определена операцията,но не ми даде направление за хоспитализация и си помислих,че може би си ги пращат те в отделението и не попитах за такова.Вчера се обаждам да ми кажат деня на операцията и ми казват да си нося направлението за хоспитализация.Естествено аз им казах ,че доктора не ми е издал такова,а те ми отговарят,че личния трябва да ми издаде направление за хоспитализация.Някой знае ли това ново ли е,защото аз знам че специалиста трябва да издаде направлението.От кога е това да се връщаш при личния лекар за направление за да те хоспитализират.Не знам някаква грешка ли стана или вече е така.Моля ако някой е наясно да ме информира.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 15 356
ЛЛ издава направление за хоспитализация ,не е новост .

# 2
  • Мнения: 103
ЛЛ издава направление за хоспитализация ,не е новост .

Ок,имам 8 операции и никога досега не ми се е налагало да се връщам при личния лекар за направление,последната беше преди година и хирурга ми издаде такова направление.

Общи условия

Активация на акаунт