Ноември тук дойде и зимата ще доведе!-06.11.-12.11.

  • 9 971
  • 286
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 537
Любознателна,хубави снимки,изглеждаш чудесно.
Нали?Не и личи че е раждала три деца. newsm10
А аз родих второто и се скапах. newsm62

# 211
  • София
  • Мнения: 1 333
Няма да й слагам капки в ушите - Благодаря ви за инфото и съветите! Ще давам само антибиотика и ще чакам резултат... а за болката ще давам Панадолче, той ни помага и за зъбките Simple Smile
Антибиотика е Формилид - за първи път го чувам и виждам... малката заспа токущо на столчето за хранене и аз сядам да чета листовката. Важно е да видя дали няма противопоказания за Епилепсията.

# 212
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 547
Любознателна,хубави снимки,изглеждаш чудесно.
Нали?Не и личи че е раждала три деца. newsm10
А аз родих второто и се скапах. newsm62

Еее, ти сигурно си гледала онези сканираните - там съм със седем години по-млада и 10кг по-лека Wink Аз след третото не правих никакви опити да отслабвам, реших , че на 35 е време да си тежа на мястото Laughing
А като изключим килограмите, не виждам как броя раждания се отразяват на външния вид Confused Я виж Виктория Бекъм! ТУК

nandy, дано бързо се оправите.

# 213
  • Мнения: 3 537
Аз не харесвам прекалено слаби жени.Преди 4 години отказах цигарите и качих няколко килца.Преди това бях грозно слаба,даже са ме питали да не съм анорексичка. newsm12Тъпчех се с храна,витамини,пчелни млечеца и др.глупости и нищо не можех да кача.И дали е съвпадение,или от отказа на цигарите,но качих килограми без да съм увеличила количеството на храната си.Сега съм 60кг. /170 висока/и трябва да сваля малко,но се предпочитам така,отколкото кльощава като преди. newsm03

# 214
  • Мнения: 3 537
Гледам,пуснали тема ,къде ще празнуваме Нова година.
Вие къде я посрещате?Ние тази година ще сме у дома с приятели. santa2

# 215
  • София
  • Мнения: 1 333
И аз не харесвам слабите жени, а със стегнато атлетично тяло Simple Smile
Аз съм доста нисичка и винаги съм била към 50-54кг. По време на бременността качих смао 13кг, родих и веднага отслабнах, после от притеснения още, но незнам какво става с мен през последните 4-5м пълнея с неимоверна сила .. вече съм с 2 номера напред и съм ужасно обезформена
Изглежда от нерви започнах да пълнея и да имам нужда от повече сладко, за да се успокоя... има моменти в които го ограничавам, но в др консумирам в промишлени количества ...
Трябва обаче да взема мерки, защото ако продължавам така ще започна да с етъркалям  Laughing

# 216
  • в края на града
  • Мнения: 4 448
Нанди, нашата педиатърка харесва Фромилид като антибиотик, бил изчистен и без странични ефекти. Разбира се, ти си провери листовката.
А за килограмите, аз съм си ги възвърнала отпреди раждането, но не и формите  Embarassed, ханшът ми е разширен и имам корем - винаги съм била без корем, но уви... Нито упражнения помагат, нито диети и съм се примирила, въздишам понякога по старите снимки  Laughing, ама това е... Пък и възрастта си казва думата...

# 217
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
има съвсем миниатюрни перфорации на тъпанчето, които не могат да се видят при обикновен ушен преглед, има риск капките да преминат през тези малки отворчета и да преминат чак до вътрешното ухо, където пък могат да причинят вкостяване на кохлеата и съответно - нарушен слух.   

направо ме уби с тази информация. Не съм се замисляла. Малкият ми син тази година направи възпаление на ухото и то протече и му бяха изписали капки антибиотични - ушен лекар. /е освен антибиотика/.

Е направо занемях.

Горките ни дечица.

Последна редакция: пт, 10 ное 2006, 20:23 от dorothy

# 218
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Любознателна - не искам да гледам лейди Бекам, а теб - много по-добре изглеждаш1
Както и Бим БАм - вие сте просто страхотни, но ти водиш с деца Wink

# 219
  • Мнения: 2 543
има съвсем миниатюрни перфорации на тъпанчето, които не могат да се видят при обикновен ушен преглед, има риск капките да преминат през тези малки отворчета и да преминат чак до вътрешното ухо, където пък могат да причинят вкостяване на кохлеата и съответно - нарушен слух.   

направо ме уби с тази информация. Не съм се замисляла. Малкият ми син тази година направи възпаление на ухото и то протече и му бяха изписали капки антибиотични - ушен лекар. /е освен антибиотика/.

Е направо занемях.

Ами, аз не съм специалист и не мога да твърдя нищо със сигурност. Факт е, че на много места се предупреждава за такава евентулана опасност и доколкото ми е известно в Щатите въобще не използват капки за уши при децата. Всеки случай, навсякъде пише, че капки се използват в краен случай и за възможно най-кратък период. Препоръчва се прилагането им да бъде преустановено в първия момент, в който усетим подобрение. Но как Мими ще каже на Нанди, че вече не я болят ушичките и може да спрат да й капят капки? По-добре е да се избягват. А лекарите... какво да коментирам? Tired 

# 220
  • Мнения: 380
Добро утро момичета.А з вече съм на линия с кафе в ръка пред компютъра. Днес не мога да не споделя радостта си с вас моето момченце има рожден ден. Искам да му пожелая много здраве щастие и много усмивки. Обичаме те Дени.

  от мама и тати newsm59 newsm59 bdbaloni baloni newsm59

# 221
  • Мнения: 3 743
 nonchetoo, честит празник на момченцето ти  bouquet Да е много здрав и щастлив newsm67
  bigdance2 Весело изкарване на празника Tada  ura happy bd

# 222
  • Мнения: 3 743
И аз съм с кафе  food010, отиваме на разходка в парка Mr. Green
После ще водя Марти на олимпиада по математика. След това сме на рожден ден...

Дано днес новините за Лъчето са още по-добри Praynig Hug

# 223
  • Мнения: 3 537
Честито на твоето момченце!  bouquet
Весело и безгрижно детство му пожелавам!

Последна редакция: сб, 11 ное 2006, 09:02 от krasi 76

# 224
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито на рожденника - да е жив и здрав и много да радва мама и тати.

Добро утро - и аз съм с кафе пред компа... И много искам да успея да мина с двамата до Таня днес... дано не ме дострашее мъкненето и на двамата.

Иги с тебе сме.

Силве, приятна разходка и най-вече - успех на олимпиадата!

Общи условия

Активация на акаунт