Отговори
# 555
  • Мнения: 2 449
Яъз четеше някаква поезия, когато мацката дойде в къщата и го намери. И довърши стихотворението. Иначе имаше огромна библиотека в къщата. За разлика от къщата на Карачай, където няма книги.
Дженк твърдеше, че харесва документални филми, ама и за тях нямаше време. От един момент сценаристите се интересуваха само от триъгълника и всички други неща отидоха на заден план.

# 556
# 557
  • Мнения: 2 449
Бирсен е написала, че на 25 февруари започват снимките на сериала на Бахар. Да видим какво ще излезе от него

# 558
  • Мнения: 9 776
Озан е отразил пореден коментар на Шермин на лични подечертавайки поста и в огнено за нов проект и,че го чака с десет очи.Огнено? Топло или студено?Какво иска да каже Озан? Станахме вече бетер дедективи

ДживДам се целунаха и Дженк ги бъстиса Снеже може да ти излезне късметя да видиш Недко прав на крак най-сетне.

# 559
  • Мнения: 8 683
Привет! Heart Exl


Превод на интервю на Елиф Доан и Озан Долунай за "Ватан", юли, 2018 г.

Младите актьори Елиф Доан и Озан Долунай изпълняват главните роли в сериала "Подобно и на нас".


Какво вълнение и преживяване ви носи сериалът „Подобно и на нас“?

Озан: Когато за първи път прочетох сценария за сериала, си помислих, че ако приема предложението за участие, то аз ще бъда много щастлив и в момента виждам, че не съм сбъркал. Попаднах в страхотен екип, с който успяхме да намерим общ език още от първите дни.
Елиф: Това е ужасно вълнуващ процес за мен, а още и много забавен. Това е първата ми голяма роля. Работата с такива известни актьори ме кара да си казвам всеки ден: „Каква късметлийка съм!“

Каква е разликата между проекта "Подобно и на нас" и предишните ви проекти? С какво вашите герои се различават от предишните герои, които сте играли?

Озан: Историята и характерът на моя герой са много важни за мен. Когато чета сценарий, той трябва да ме убеди напълно! Докато четях сценария за този сериал, веднага усетих своя характер. Всеки има моменти на разочарование в живота. Озан ги е имал в миналото. Но и той ще се промени. Някои ситуации карат много хора да кажат: „Това се случва само във филмите!“. Но не, в живота се случват чудеса и само когато сам се сблъскаш с това, ще разбереш!
Елиф: Не съм от хората, които вярват в чудесата. Като моята героиня Ойкю. Вярвам, че всичко има своето време и самият Аллах ни води по пътя ни. Проектът "Подобно и на нас" наистина беше чудо за мен, съгласих се веднага след като прочетох сценария. Дори нямах време да се притеснявам, защото всичко се случи много бързо и започнахме да работим.

Има мнение, че главната роля е огромен натиск, така ли е?

Озан: Няма такова нещо. За мен лично няма значение каква ми е ролята, дали е главна или второстепенна. Опитвам се да покажа характера си изцяло.
Елиф: Не вярвам в тези разделения. Главна или второстепенна роля, няма значение, ако не поемеш отговорност за работата си. Винаги съм се опитвала да си върша изцяло работата и ще продължа да спазвам тези правила.

Мислите ли, че всичко в този живот е в името на любовта?

Озан: Любовта е силно чувство. Дори ако в този живот не всичко е в името на любовта, тогава тя трябва да присъства във всичко.
Елиф: Лично аз мога да използвам изречението „Всичко заради любовта“ само в сериала. Това е в момента.

Ако ситуацията в сериала се повтори с вас. Например, вие се влюбвате в някого, но още имате незавършена връзка с друг... Ще продължите ли връзката си като грешка, или ще я прекъснете?

Озан: Не мога да отговоря на този въпрос. Никой не може да знае как ще се държи в такава ситуация.
Елиф: Истинската любов и илюзията, че си мислите, че сте влюбени в някого, без да знаете истината, са много разстройващи. Мисля, че не е толкова лесно да намериш истинската любов. Може да харесвате някого, може да се интересувате много от някого, да му се възхищавате, но любовта е огромно чувство. Много хора живеят в илюзии за любов, мислят и вярват, че това е, но скоро идва момент, в който всичко свършва. Мнозина отиват до края, вярвайки в приказката, която сами съчиняват. Не мога да кажа нещо предварително, но ще кажа едно: „Ако разбера, че това е истинската ми любов, няма да я пропусна за нищо!“

В сериала играете влюбени, които се срещнаха чрез „изненада“. Отворени ли са вратите ви за подобни изненади?

Елиф: Тъй като съм Дева по хороскоп, не съм от тези, които живеят, очаквайки изненади от този живот. Но и аз не затварям вратите. Самият живот ще постави всичко на мястото си, докато планирате!
Озан: Да, в някои случаи обичам да контролирам процеса, но вярвам, че в този живот всички най-красиви неща ни се случват благодарение на нашите спонтанни решения и в онези моменти, когато не контролираме ситуацията. Това е единственият начин, по който съм отворен.

Как мислите, каква двойка са Елиф Доан и Озан Долунай? Усеща се, че ще станете изключителна двойка, има ли вълнение?

Озан: Вече получихме добри отзиви. Разбира се, ние сме притеснени, разбираме се отлично и това се отразява добре на съвместните сцени и на играта ни. И публиката го усеща. В нашата професия е важно взаимното разбирателство. В нашия случай всичко е наред.
Елиф: Работим с голямо удоволствие. От първия ден енергията ни съвпадна. Ние прекрасно се разбираме и мисля, че зрителите го почувстваха. Приятните отзиви на публиката ни радват, обратната връзка от публиката ни прави щастливи. Не трябва да забравяме и сладката двойка Озан и Ойкю. Благодарение на тази двойка ни е удобно да работим и на зрителите много се харесва.

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 11:16 от ·٠•Snejka•٠·

# 560
  • Мнения: 9 776
Снежко,тешекюрлер за интервюто


https://m.youtube.com/watch?v=O8pkAxLs-XQ&t=28s


https://m.youtube.com/watch?v=TBJIxQBbOMg

Малко романтика от ВО

https://m.youtube.com/watch?v=bWn6BRrVc7Q

# 561
  • Мнения: 2 449
Малко Озан от видеото на Пеликана - от купуването на "дървото"





# 562
  • Мнения: 9 776
Една красива Ефнан








# 563
  • Мнения: 8 683
Когато Озан започне нов сериал, мислили сте да направите тема само за него? И без това тук се пише основно за Озан. Нямам нищо против, но просто питам, дали няма да е по-подходящо той да си има отделна тема, като по-популярен от останалите от ЗИ? Може тогава да дойдат и други да пишат, да не сте само вие. А аз... ще му мисля.

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 19:00 от ·٠•Snejka•٠·

# 564
  • Мнения: 9 776



Новото видео на Наз
Снеже това ще е все едно да убием Дженк отново и да го отделим за втори път от Недим поне за мене. ОзБер ни събраха най-вече тук колкото и да сме се ядосвали с Недим ние знаем истината и я ценим дано всичките му екранни партньори му станат такива приятели като Берко и Бурак.
Но ако сервира нещо което е добро и ще има гледаемост защо пък да не помислим и затова.
Ти все пак симпатизираш и на Озан ако се случи такова нещо и го решим ще те чакаме.

# 565
  • Мнения: 28 004
Снеже , и така е добре темата. Който има желание ще пише.
Като свърши повторението Диди ще измисли нещо.
Може наистина да се включи името му.
Този Огнен проект какъв ще е. С една огнена мацка го искаме и луд екшън.


Дидко  , видя ли кво стана като си позволихме да пишем.  Световен проблем се решава. Нали се сещаш..... Напълно те разбирам и за Америка защото знам как беше с бившата.

# 566
  • Мнения: 9 776
Снеже , и така е добре темата. Който има желание ще пише.
Като свърши повторението Диди ще измисли нещо.
Може наистина да се включи името му.
Този Огнен проект какъв ще е. С една огнена мацка го искаме и луд екшън.


Дидко  , видя ли кво стана като си позволихме да пишем.  Световен проблем се решава. Нали се сещаш..... Напълно те разбирам и за Америка защото знам как беше с бившата.
Смеха е пълен ,но поне стана ясно как стои всичко ,но аз заради Марги си мълча знаеш колко я обичам и уважавам.
Аз не искам Озан в огнен екшън обаче мечтата ми е да го видя в ролята на сляп или умствено изостанал
Колко лудо? Но факт...

Последна редакция: нд, 20 фев 2022, 19:56 от x BlackRose x

# 567
  • Мнения: 8 683
Диде, разчувства ме.  Heart Exl

Предложението на Феми да се добави името на Озан в темата, май е най-разумно. Но нека свърши повторението, права е.

Труден за решаване излезе този световен проблем, още повече, че още не се знае със сигурност проблем ли е. Laughing Но аз съм сигурна, че нещата ще дойдат на местата си.

# 568
  • Мнения: 9 776






Ах призна си ....почна се край.

# 569
  • Мнения: 8 683
С черно кеди Гър гър.

Общи условия

Активация на акаунт