🤍 Ергенът 🤍

  • 112 064
  • 1 976
  •   2
Отговори
# 1 890
  • Мнения: X
Не мога да чуя и разбера...,на мандарин ли пее или всичките пет езика е изпълнението  🤔

На всичките 5, за да се пръснете от яд. Завистливи и необразовани! Аз всичко ѝ разбирам! Joy

Аз търся телефон, на който да поръчам Зори Джи за 8ми март, да пее на мама и компанията ѝ от лелички. Те много ще ѝ се радват, повече от на Сашка Васева.

# 1 891
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 280
Тя и награди раздава. Абе вчера бая видеа й изгледах, толкова беше зле, че чак е зарибяващо. Sweat Smile

# 1 892
  • Мнения: 69 406

Аз търся телефон, на който да поръчам Зори Джи за 8ми март, да пее на мама и компанията ѝ от лелички. Те много ще ѝ се радват, повече от на Сашка Васева.
[/quote]

Имам в онлайн магазина си Joy

# 1 893
# 1 894
  • Мнения: 3 134
Тя, освен че пее на пет езика, презентира и роклите, които прави, защото докато се връткаше забелязах, че са един модел с различни цветове и шарки. Но и аз до половината гледах само, останалата част на ревюто с бранд Зори Джи изпуснах.
А коментарите под клипа .....голяма веселба и там.

Последна редакция: пн, 21 фев 2022, 22:24 от проксима

# 1 895
  • Мнения: X
А в крипто как инвестирате? С или без диплома? Аз мислех че пари са нужни за това... тя, дипломата, ако беше толкоз' важна, нямаше да я подарява на непознат, който да я ползва, в най-добрия случай, за тоалетна хартия... или?

# 1 896
  • София
  • Мнения: 35 349
А в крипто как инвестирате? С или без диплома? Аз мислех че пари са нужни за това... тя, дипломата, ако беше толкоз' важна, нямаше да я подарява на непознат, който да я ползва, в най-добрия случай, за тоалетна хартия... или?
Аз как ти пращам биткойни? Докат бъркам яхнията, диплома ми не требе.

Тая Зорница как една дължина не хвана на тия роклета?!

# 1 897
  • Мнения: X
Тая Зорница как една дължина не хвана на тия роклета?!

Щото в Китай са по-нисички и за туй така малко на никъде седят на половината мацки роклите. Явно нема кинтаж да инвестират в рокле от някой аутлет за абитуриентски рокли.

# 1 898
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 350
Ама на мен наистина ми напомня на Сара Джесика Паркър. Само кривите крака й липсват. И кичури.
И рокли прави тази жена, падам. За какво й е мъж, като няма да има време за него? Твърде заета е да се занимава със себе си и многото си таланти.

# 1 899
  • София
  • Мнения: 35 349
Но, ако се замислим за невидимият снимащ и правещ подаръци Wink

# 1 900
  • Мнения: 4 133
A Зори Джи как си финансира пътуванията до Малдивите, Дубай, Тайланд. Египет, Танзания и тн. Като й гледам Ютюб канала доста е пътувала. Да няма Зори някой скрит спонсор и само да се прави на много примерна? Stuck Out Tongue

# 1 901
  • Мнения: 4 703
Е нееее, ама тя е същата! 😂😂😂👌👌👌И точно колкото му разбрах на него, и на нея така. Както се е разработил с българки Саша да идва да я взима Зори за Холивуд. Трябва да се оцени в световен мащаб тоз талант!!!😂

Аз на него му разбрах малко - "пуяка, пуяка", ама на Зорито нищичко.

# 1 902
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, как - как? С бизнеса, невероятни бизнесменки са!

# 1 903
  • Мнения: X
A Зори Джи как си финансира пътуванията до Малдивите, Дубай, Тайланд. Египет, Танзания и тн. Като й гледам Ютюб канала доста е пътувала. Да няма Зори някой скрит спонсор и само да се прави на много примерна? Stuck Out Tongue

Нещата от нейният вид ги спонсорират - не знам как се наричат, а не искам да ги обиждам. Нали се съгласяваме, че тая не е от наш'та планета?

Красотата неземна на Зори не би позволила да има спонсор, било то и някой фетишист. Най-много тате ѝ да се труди на стари години, да ѝ плаща хобитата.

# 1 904
  • Мнения: 1 671


Когато не си Баш Ергенът 😁

Общи условия

Активация на акаунт