? Въпроси всякакви ? (2022 г.)

  • 492 850
  • 14 736
  •   3
Отговори
# 8 550
  • София
  • Мнения: 12 602
Имам хубави кожени обувки, скъпи са, но като ги нося ми се подсича между пръстите. Разцепва се, боли и сърби. Може ли нещо да се направи по въпроса, че са ми много удобни.

# 8 551
  • Мнения: 69 406
Явно все пак не са удобни...
Спарват тоест, така ли?

# 8 552
  • София
  • Мнения: 12 602
Спарват да, а уж и отвътре са естествена кожа.

# 8 553
  • Мнения: 14 530
През браузър: горе в ляво има три черти, като ги натиснеш се отваря меню. Избираш зъбното колелце в дясно от името и мястото за снимката ти. От там най в ляво е "акаунт", скролваш надолу и имаш "адреси", избираш да добавиш нов или да редактираш.
Ако ползваш приложението, пак е горе в ляво кръгчето за снимката ти -> лична информация и сменяш адреса.

Това за пейпал ли е обяснение? Аз виждам опция да се редактира само билинг адрес

# 8 554
  • Мнения: 69 406
Спарват да, а уж и отвътре са естествена кожа.

Нещо тесни да идват отпред?
Не знам, аз бих спряла да ги нося докато ми заздравеят пръстите, после ако пак ми станат така, спирам да ги нося...
Не разцрах на ток ли са или спортни, ако е второто-с памучен чорап?
И на мен ми се потят краката в жегите, но чак рани не ми стават ...

Талк или бебешка пудра съм чела, но нямам личен опит...

# 8 555
  • Мнения: 12 252
Имам хубави кожени обувки, скъпи са, но като ги нося ми се подсича между пръстите. Разцепва се, боли и сърби. Може ли нещо да се направи по въпроса, че са ми много удобни.
Защо не пробваш да напръскаш обувките със спрея на Шол за обувки и да мажеш краката с нещо противогъбично? Така описано на това ми прилича.

# 8 556
  • Мнения: 10 537
Аз бих пробвала да сложа лепенка предварително там, където става раната. Имам сандали Рикер, с абсолютно открити пръсти и на два пъти ми стана рана между пръстите от тях. Когато заздравее, ги нося без проблем. И аз не мога да си го обясня, на бос крак ги нося.

# 8 557
  • Мнения: X
Скрит текст:

През браузър: горе в ляво има три черти, като ги натиснеш се отваря меню. Избираш зъбното колелце в дясно от името и мястото за снимката ти. От там най в ляво е "акаунт", скролваш надолу и имаш "адреси", избираш да добавиш нов или да редактираш.
Ако ползваш приложението, пак е горе в ляво кръгчето за снимката ти -> лична информация и сменяш адреса.

Това за пейпал ли е обяснение? Аз виждам опция да се редактира само билинг адрес
Да, за там. Ми не знам, моят е на български и май само адрес пише. Като плащам някъде с PayPal не отива ли на адреса, с който е регистрацията в сайта, от който пазарувам?

# 8 558
  • Мнения: 2 997
Отива, ама ако адреса за доставка в сайта и адреса в пейпал се различават понякога отказват плащането като защита срещу измами/кражба на данни.

# 8 559
  • BG-DE
  • Мнения: 5 159
И моят ПП е на български, имам въведени два адреса (в различни държави) единият се води "основен" но може да се редактират.

# 8 560
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 682
Изобщо не знам какъв адрес имам в ПП. Не съм имала проблеми с доставки и адреси, сменям няколко адреса за доставка, никога не са ми отказвали плащане.

# 8 561
  • Мнения: 2 782
Забелазах, че в шкафа в кухнята, където държа тенджери, тигани  и друго5 по-големи  съдове, се е надраскал/изцапал рафта, върху  който стоят. Бял е на цвятб и личи доста.
С какво мога да го застеля, някакви млже би гумени или силиконови подложки на метър да се продават?

# 8 562
# 8 563
  • plovdiv
  • Мнения: 523
Еднократно пълномощно за регистрация на кола в Кат-трябва ли да е заверено задължително от нотариус?

# 8 564
  • Мнения: 4 279
Силно се надявам да е задължително. Все пак Х ще регистрира на името на У съответното МПС. Току виж У си няма идея, че МПС-то ще е негово.

Общи условия

Активация на акаунт