Име за момиченце с Й 🎀

  • 5 725
  • 162
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 663
В кръга на шегата още две предложения:

Йордисвета и Йордицвета. Второто може да празнува и на Йорданов ден и на Цветница.

# 151
  • Мнения: 2 978
Откакто попита за име, авторката не се весна в темата. Детето може вече да е родено да си има име, а вие още умувате.... Simple Smile

# 152
  • Мнения: 4 844
Залагам, че Йоана е сладко бебче и радва всички😉 само ние в невидение.

# 153
  • SF
  • Мнения: 21 709
Йордисвета и Йордицвета. Второто може да празнува и на Йорданов ден и на Цветница.

Извинявай!! Ако отправната точка са многото имени дни, Йордисвета бие Йордицвета по брой празници: Йордановден + всеки ден от Светлата седмица.

# 154
  • Мнения: 1 663
Йордисвета и Йордицвета. Второто може да празнува и на Йорданов ден и на Цветница.

Извинявай!! Ако отправната точка са многото имени дни, Йордисвета бие Йордицвета по брой празници: Йордановден + всеки ден от Светлата седмица.

Ей, вярно. Не се бях замислила.

# 155
  • Мнения: 12 900
Ако аз бях пуснала темата отдавна да съм я зарязала или заключила, след като се изляха толкова безумни и откровено подигравателни предложения.
Това в случай, че още се чудите защо авторката не пише.

Последна редакция: чт, 27 яну 2022, 12:57 от Mama Ru

# 156
  • Мнения: X
Ако аз бях пуснала темата поне щях да кажа нещо от типа на ,,да май ще е или Йоана или Даниела” примерно. Вие викате, че бебето може вече да се е родило, ама според мен дори не е заченато. Ако въобще има майка и бебе то майката и е много скучно и е решила да направи една тема парзалка.

Момичета може направо Йордисвета-Йордицвета

Колкото повече си го повтарям толкова по-възможно ми звучи Йордисвета. Дано не познавам такъв човек никога…

# 157
  • Мнения: 2 978
Йордисвета-Йордицвета са ми като Издислав. Joy
Поне се поселихме с извращения на имена с Й. Simple Smile

# 158
  • Мнения: X
Аз мисля за двойно име. Трябва да е нещо, което на майката й харесва например Виктория или Никол.

Така ще е Йорданка-Никол или Йорданка-Виктория!

# 159
  • Мнения: 513
Йиздислава... Не е лошо. Или Йоздислава.

Йордисвета-Йордицвета са ми като Издислав. Joy
Поне се поселихме с извращения на имена с Й. Simple Smile

# 160
  • Мнения: 14 824
Какви са тези изг@зурчени,неблагозвучни имена?Трябва ли на всяка цена да е кръстено детето на някой?
Като във вица от едно време:Кръстихме я Гертруда,понеже нали баба и е герой на труда.
За мен лично Йоана или Йоланда са абсолютно нормални имена.

# 161
  • Мнения: 5 617
Трябва ли на всяка цена да е кръстено детето на някой?
За някои примитивни хора е на живот и смърт да е на някого... Познавам бебе Ганчо с баща Ганчо и дядо Ганчо. Сакън да не се затрие прекрасното фамилно име!

# 162
  • Мнения: 3 328
Сакън да не се затрие прекрасното фамилно име!

Мисля че в тези случаи е сакън Ганчо джуниър да не остане без къщата в село Опан.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт