Майка смаза от бой 2-годишния си син-докога органите ще спят?

  • 15 045
  • 400
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 896
Добре, че поне го е завела в болницата...ами ако не беше

Дано да не и го върнат!

Дано да намери най-добрите хора на света, които да го гледат с любов и да забрави целият този ужас!

# 61
  • Мнения: 765
Eдва ли майката е толкова лоша, незнам, може би просто е по-лабилна и в един момент агресията й се е отключила...

А иначе това много ми наподобява сцена на типично семейство от малцинството. В последно време такива неща се чуват само за тях, така че не се учудвам да е някоя ромка, която ги е родила само за социалните помощи, както си и пише де.


  Ти сериозно ли смятаШ , 4е има някакво зна4ение от какъв произход е детето? И си в голяма греШка , 4е такива неЩа се слу4ват само на тях .

# 62
  • Мнения: 6 315
Ужас, майката за мен е луда! Горкото детенце, просто ума ми не побира как на тая земя могат да се пръкват такива изроди, че и родители да стават! Дано й отнемат правата и детето да си намери дом  Cry Cry Cry, дано се оправи всичко!

# 63
  • Мнения: 985
nana_cool , разбира се, че проблемът е първо психически. Безсилието поражда насилие- да. И ти (нали може на ти да говоря?) и аз сме изпадали в ситуации, в които сме били безсилни, но не сме пребивали децата си, нали? Така едва ли се решават проблемите. Ядката на насилието е една и съща. Последствията само са различни. Не искам да ставам съдник на тази жена, но едно е сигурно- детето, децата й, се нуждаят от спасение.
Не знам защо, но от как прочетох статията все се сещам за оня случай с майката Даниела, която уби синът си. Нима това трябва да се  повтори? Пази Боже!

# 64
  • Мнения: 1 860
 LidiS, аз съм попадала в сходна ситуация и за това казвам от моите лични наблюдения. Да, вярно е, че съм в държава в която социалните служби ти помагат, но и тук правата им са ограничени. След, като ми предложиха да се върна при насилника на детето ми, значи и те нямат особено големи правомощия. Ако го бях направила просто щяхме да сме под контрол на службите с проверки един или два пъти на седмица. Това е.
 И в конкретния случай си мисля, че като оздравее детето, ще го върнат на майката. Жалко, но...Защото социалните служби нямат толкова власт, колкото ние шепа майки пишешщи тук, ни се иска. И аз също се сетих за Даниела.  Tired

# 65
  • Мнения: 257
Възмутена съм!Защо ги раждат тия деца -за да ги малтретират и да им остовят психическа травма за цял живот?Трябва да и отнемат правата,но наистина в нашата държава социалните служби нямат големи правомощия.Господ да пази детенцето!

# 66
  • Мнения: 518
Е, няма такова нещо просто #2gunfire....Има жени, кото могат само да мечтаят за дете, а на други, които са получили най-големия дар - не могат да го оценят... #2gunfire
Аз ако съм ще и съдера кожата ивица по ивица smile3515

# 67
  • Мнения: 179
.....................дано и отнемат детенцето................и дано милото си намери РОДИТЕЛИ да му дадат цялата обич и любов..........думите са излишни...

# 68
  • София
  • Мнения: 6 375
мога само да се помоля на който е там горе и блее, да спаси душата и тялото на това изстрадало детенце и другите в неговото положение...  Cry

# 69
  • Мнения: 214
На тази трябва да и отнемат родителските права,да я затворят и никога повече да не види нито едно от децата си.
Та тоя изрод надали е пожалила и другите си деца.А те взели ,че я пуснали да си гледа другите е това не мога да го проумея newsm78
Дано се оправи малкото съкровище.

# 70
  • Мнения: 6 167

 И в конкретния случай си мисля, че като оздравее детето, ще го върнат на майката. Жалко, но...Защото социалните служби нямат толкова власт, колкото ние шепа майки пишешщи тук, ни се иска. И аз също се сетих за Даниела.  Tired

Nana, една от причините да го върнат при майката е, че детето има право да живее в семейната си среда. Тя се счита за първата и най-добра опция за отглеждане и възпитание на едно дете. Stop

Др. е въпсосът, че качеството на грижата в семейството не е обект на кой знае какво наблюдение, докато някой ненормален не направи това, което се е случило на това детенце!
Защото процедурите за осиновяване ( дори и на куче) са сериозни, а от другата страна , при биологични родители няма никакъв контрол на качеството на грижа в семейството.

# 71
  • Мнения: 1 052
Вижте, преди години работата ми ме срещна с една прекрасна жена, тогавашната директорка на Държавната агенция по осиновяванията на Израел. Бях с нея по срещи, превеждах и, и питахме навсякъде (това бе 2001 г.), кога ще бъдат приети промени в законодателството ни, така че да се отнемат родителските права на родители, доказали че не желаят или не са способни (не финансово) да се грижат за децата си. Те казаха през септември, тя бе тук юли. През септември нищо не се случи. Израелците и американците, може би само те, осиновяват ромчета. Само американци осиновяват деца с физически и умствени проблеми! Гледахме досиета на деца, снимани в скапаните и мизерни домове тук, и след 6 месеца в нормална среда. Няма да ви описвам фрапиращата разлика!
Има много страни на медала, ако стане по-лесно осиновяването се слагат лостове за търговия на органи. Но, с акта на отнемане на родителски права, например, на тази жена, която прави рецидив!, с нищо не застрашава по-нататъшния живот на децата и. Даже напротив, облекчава го!
Знам, че тук пишат жени, които работят в медии и организации. Нека те да се включат, защото това е нещото, което трябва да се направи. Съчувствието помага, но в дадения случай, само на съчувстващите.
Моят шеф се обади на човек от Агенцията, чакаме реакция.
Нека да направим и ние реакция!

# 72
  • Мнения: 319
Понякога се чудя защот такива хора имат деца...а тези, които с години се борят за малко детска усмивка нямат. Такава майка не заслужава дете...

Как да повярвам, че има справедливост....... smile3518

# 73
  • Мнения: 3 537
Е затова на такива майки трябва да им се отнемат родителските права! Нямам думи просто,нищо не мога да кажа повече.....

# 74
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Чак ми потекоха сълзи, като видях снимката и прочетах коментара  Cry
Милото детенце  smile3518
Тая жена...направо... и аз незнам какво да напиша за нея...  Close

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт