Петна от цветни моливи

  • 312
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 548
Здравейте. Не знам дали темата ми е за тук, съжалявам, ако е на грешното място. Днес дъщеричката ми успя да си изрисува една от новите си блузи с цветни моливи. Има ли някакъв шанс да я спася или да я прежаля?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 346
Просто я изперете Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 9 993
Всеки препарат / сапун за петна би помогнал предполагам. Моливите едва ли са оставили незаличими петна.

# 3
  • Мнения: 3 787
Това шега ли е?
Просто изпери блузата!

# 4
  • Мнения: 4 074
Да я спасите от какво? Цветните моливи дори само с вода ще ги измиете...

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 740
Прежалете блузката и никога не я перете, за да не заличите прежалването Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 548
Не е шега. Пробвах с пране. Моливите са евтини и от почти нищо не мога да ги изтрия - например от масата. Благодаря, включително и за иронията. Може да съм глупава, неопитна и т.н., например, защо да не попитам? Следващият път ще се науча и няма да занимавам Интернет пространството с невежеството си. Ако е смешно, може просто да се подмине темата, да си кажете на ум: "Леле, тая колко е проста" и така. Или може би  е притеснение, че няма да разбера колко съм тъпа. А Нервен_Хамстер явно наистина успявам да го изнервя, след като вече във втора тема ми се подиграва. 😂

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 740
Не бъдете толкова тънко обидна Simple Smile
Щоом не излизат наистина, дайте блузката на детето да си твори на нея.

# 8
  • София/Перник
  • Мнения: 1 000
Не е шега. Пробвах с пране.
Пробвахте ли с препарат за петна?
Има един спрей за предпране за бебешки петна на Frosch baby. Това чудо изчисти молив, флумастер и пастел от бяла блуза без проблем. Според мен може да го пробвате и дано успеете да изчисите молива от дрехата, а си мисля, че ще 🤗.

# 9
  • Мнения: 16 041
Аз ползвам само този препарат за упорити петна. До сега не съм имала случай нещо да не се е изпрало. Но ги пръскам преди пране. Не знам сега, ако я напръскате, дали ще подейства, след като вече е прана. Но не пречи а пробвате. Напръскайте, оставете да престои 1 - 2 дни и я сложете в пералнята.

https://www.bagira.bg/6029/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80% … t-cleaner-perilis

Общи условия

Активация на акаунт