Алтернативни продукти за дамска хигиена 9

  • 31 570
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 018
Soul Free, жената се надява, че гащите ще помогнат. Иска да ги вземе. Пък след тест ще знае, дали не са били пари на вятъра.

Аз с гащи не съм се обзавела. Пък за басейн абсурд!

# 301
  • Мнения: 30 284
Да си вземе, никой не я спира.
За мен лично тези гащи биха били супер странни дори и да не е за плаж. Как точно се случват нещата с тях? Без превръзка ли се ползват и ако да, как точно се стои с тях цял ден ?
Откакто открих чашката не се връшам към превръзки, каквото ще да става....

# 302
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 018
Аз също. Не ми се връща към превръзките. Обаче тази Мерула хл, някога е мн гадна, акобя навреш мн..

Гащите , имат слой за попиване.

# 303
  • Мнения: 30 284
Аз съм с Мелуна. Имам една М и една Л, доволна съм.

Какъвто и слой да имат тези гащи, това е все едно да стоя с пълна превръзка цял ден? Тцъ...не!

# 304
  • село в ямболско
  • Мнения: 7 018
Моята е хл . Ползвам я де.
Ми за гащите трябва да имаш няколко чифта.

# 305
  • Мнения: 30 284
Е, хубаво де, ама защо аджеба са ти тези гащи, като е по-добре с превръзка, която сменяш често и хвърляш. И да имаш няколко чифта как ги сменяш през два часа в работата примерно? Странно ми е, не че имам против да се ползват от тези, които ги харесват.

# 306
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 308
Гащите ги ползвам за допълнителна защита с чашката или накрая, когато вече е много оскъдно. Слоя попива и задържа вътре. Никога не съм се чувствала мокра с тях, както с превръзката. Превръзката много протрива и спарва, на 2ри ден съм цялата зачервена, а с гащите нямам такъв проблем.
За мен определено са полезни. Имам няколко чифта.

# 307
  • Мнения: 6 947
Е, хубаво де, ама защо аджеба са ти тези гащи, като е по-добре с превръзка, която сменяш често и хвърляш. И да имаш няколко чифта как ги сменяш през два часа в работата примерно? Странно ми е, не че имам против да се ползват от тези, които ги харесват.
Доста години за мен комбинацията беше чашка + превръзка от плат. Чак миналото лято се наканих да си купя бельо на Wuka след неприятен инцидент, в който протекох брутално. Превръзките се разместват и не попиват толкова добре. С бельото се чувствам сто пъти по-сигурна, дотук инцидент не съм имала.

# 308
  • Мнения: 30 284
Може би, понеже на мен чашката ми е протичаа броени пъти (2-3 макс) за тези години, затова не ползвам нито превръзка, нито специално бельо, дори понякога забравям, че съм в цикъл. Иначе няма лошо човек да се застрахова, за да му е по-комфортно, но само гащи да се ползват, ми се струва, че няма да е ок.

# 309
  • Мнения: 810
Мое мнение - менструалното бельо смятам , че в басейн няма как да се ползва. Нали когато се намокри ще започне да излиза кръвта , която е попила. За допълнителна протекция , да, с един тампон вероятно и в момента в който се усети , че тампона протича гащите да поемат защитата докато се смени.
Аз лично ги ползвам така , като допълнителна защита , винаги с превръзка или тампон

# 310
  • Мнения: 6 947
Изначално въпросът не беше за менструално бельо, а за менструален бански, така да го нарека. Откровено и аз нямам идея как точно работи и доколко върши работа, затова ще ми е интересно да прочета мнения на хора, които реално са ползвали.

# 311
  • Мнения: 1 163
Аз имам едно питане към ползвателките на класическата Мерула. Постъпих прибързано и й отрязах пръстените, като оставих само един. Но често чашката влиза много навътре, понеже е къса и кръгла. Успявам да я измъкна, но съм се вкарала във филм какво ще правя, ако й се скъса пръстенът. Дъното й не е като на стандартните чашки и не може да се хване добре. Моля, кажете, че досега на никой не му се е късал пръстенът и че са достатъчно здрави.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт