Юлче малко, я вече покажи момче или момиче си ти! - Термин Юли 2022 - тема 4

  • 30 114
  • 785
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 189
Аз също препоръчвам да си пуснеш микробиология не знам защо някои АГ така си позволяват да изпиствят лекарства без резултат. Ами ако е бактерия? Напразно само ще замажат нещата и няма да се излекува. Да не говорим, че нелекувана бактерия може да докара още повече главоболие от гъбички. Нз как е видяла гъбите без микробиология. Simple Smile Иначе Гиназола е страхотен за гъбички, понякога трябва повторение след седмица.
Аз ще слагам това чудо  https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010030807 нищо, че ми е чиста микробиологията, каза че не и харесват тия много левкоцити и това ще помогне.

Не съм съгласна с мнението на момичетата, че как без микробиология ще видят, че имало гъбички или бактерии.
От години съм много податлива на тези гадове и много пъти АГ, при което ходя като погледне шийката вижда, че имам, пускани микробиология, но излиза чиста. Не знам как, но АГ винаги преценява, че не всеки път ще показа от изследването предупреждава,че може да е отрицателен, въпреки че имам сериозен дискомфорт. Моят АГ е много добър и винаги успява да ме излекува. Така, че имйте малко повече доверие на следващия си. От моето АГ знам задължително се взема орално и вагинално за добър резултат.
Успех с борбатa!

Абсолютно съм съгласна! Аз също имам пълно доверие на моят доктор! И да вметна,снощи след ползването на Полижинакс и това другото...спринцовката (избяга ми името) ,  на сутринта мога да кажа,че промяната вече е на лице! Аз ако не вярвам на АГ-то ми, особено по време на бременност.....на кой да имам вяра...

Освен това,аз никога,ама никога не съм имала подобни проблеми. Ясно е, че е от бременността. Значи му се доверявам и точка. Все пак ме наблюдава от ден 1!

# 751
  • Мнения: 2 287
Сетих се за една АГ,.която по миризмата го познаваше какво е Simple Smile) наистина има някои много типични секрети,.които трудно могат да се сбъркат...

# 752
  • Мнения: 2 161
За бъдещите мами от София май не е зле да започнете търсенето на лекар за бебето. Днес пак четох в друга тема как една мама не може да намери и пита какво да прави, ако роди преди това.

# 753
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 712
То това е проблем от години, но в момента има някакъв пик за цяла България, защото рязко се пенсионираха и починаха много лекари, а масово се оказа че няма достатъчно ЛЛ със специалност педиатрия. Винаги може да се запише бебето при ЛЛ на родителите и да се ходи допълнително на педиатър с направление. Също така и много медицински центрове започнаха да предлагат годишни пакети за педиатрична грижа, ако някой има допълнително здравно може да провери и тази опция.

# 754
  • Мнения: 1 408
АА е права проблемът се задълбочи след Covid пандемията - тук няколко лекарки починаха и пациентите им увиснаха. Дори не знам има ли процедура в тези случаи. Аз мисля да запиша бебо при личната и при нужда с направление при педиатър. Така сме се уговорили с нея за по-сложните ситуации, въпреки че си е много размотаване и чакане, особено зимата, а за зелени коридори и детски час не може и да става дума. Но се нагаждам според реалността.

# 755
  • Мнения: 413
Във връзка с този въпрос за ЛЛ някоя мама дали е проверявала как стоят нещата в Софиямед? По ЗК ли са или са на пакет?

# 756
  • Мнения: 486
Момичета, дали са ми готови резултатите?

# 757
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 712
Готови са, изследването е отрицателно за наличие на патогени (не са намерили бактерии или гъби).

# 758
  • София
  • Мнения: 3 725
А защо са две? Да не би да има още нещо изследвано освен влагалищен секрет? На мен така ми излизат две като пускам носен и гърлен и се е случвало едното да излезе по-бавно.

# 759
  • Мнения: 2 287
Предполагам, че са взели влагалищен и цервикален секрет, и при мен винаги са две. От цервикалния се правят тестове за микоплазми и уреаплазми
А защо са две? Да не би да има още нещо изследвано освен влагалищен секрет? На мен така ми излизат две като пускам носен и гърлен и се е случвало едното да излезе по-бавно.

# 760
  • София
  • Мнения: 3 725
Значи втория секрет не е излязъл още. Провери пак няколко пъти най-добре.

# 761
  • Мнения: 486
Да, взеха ми влагалищен и цервикален.

# 762
  • Мнения: 34
Момичета, колко см ви беше шийката на матката при преглед втора ФМ? Аз днес бях и я измериха 30мм в 21+4 и казаха, че е нормално Simple Smile

# 763
  • Мнения: 248
Момичета, колко см ви беше шийката на матката при преглед втора ФМ? Аз днес бях и я измериха 30мм в 21+4 и казаха, че е нормално Simple Smile

В 20г.с. ми беше 37, в 22 г.с. трябва да отида в спешното  и я измериха 41, сега съм 25 г.с.  и вече не знам колко е.

# 764
  • Мнения: 413
На ФМ ми я измериха с коремен ехограф и показа около 30мм, затова вчера АГ ми я измери с вагинален и е 36мм.

Общи условия

Активация на акаунт