Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 9

  • 48 103
  • 765
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 132
Дали някой има актуална информация за д-р Иван Димитров?

Д-р Иван Димитров се премести в Надежда миналата година, а след това отиде в Адела клиник. Аз се следя при него.
Дали можеш да ми дадеш информация как се записват часове и график. Ако искаш на ЛС , защото темата,е за Щерев . Благодаря ти!

Звънете на този телефон 0700 10 992 в Адела клиник, казвате, че искате час за д-р Димитров и готово. Преглежда от понеделник до четвъртък в следобедните часове.
В Св. София е завеждащ отделение по оперативна гинекология, доколкото знам.

# 91
  • Мнения: 975
Много благодаря!

# 92
  • Мнения: 132
Момичета,
На сайта на болницата не намирам списъка за раждане. Може ли малко съдействие?
И още едно питане - упойката при нормално раждане включена ли е в цената или се доплаща допълнително?
Благодаря!

# 93
  • София
  • Мнения: 2 439
Преди 4 години беше включена.
За списъка, помня че бях чела, но може да е и от тая тема. Лична карта, направление за хоспитализация (май сами си издават това при спонтанно започнало раждане). Друго всичко има, но поне на мен ми бяха полезни: зарядно, джапанки, памучно свободно бельо, четка и паста за зъби, гребен, къси чорапи, някоя блуза за намятане, някое по-малко шише за вода, доливах от диспенсъра, основно тези неща май.

# 94
  • Мнения: 74
Здравейте,някой знае ли какви са цените за фетална морфология в 19-23г.с

# 95
  • Мнения: 57
140 ми взеха април месец

# 96
  • Мнения: 74
140 ми взеха април месец

А при кой лекар бяхте,има ли шанс да се доредя до доктор Чавеева

# 97
  • Мнения: 132
Момичета,
Пакетът изследвания преди раждане, които трянва да пусна, задължително ли трябва да са пуснати в Щерев или може и в друга лаборатория?

# 98
  • Мнения: 975
Момичета,
Пакетът изследвания преди раждане, които трянва да пусна, задължително ли трябва да са пуснати в Щерев или може и в друга лаборатория?
Където искаш си ги пускай! Да не отварям темата, че ако си по здравна каса трябва те да ти ги направят в деня на постъпването за раждане безплатно.

# 99
  • Мнения: 57
140 ми взеха април месец

А при кой лекар бяхте,има ли шанс да се доредя до доктор Чавеева

При Искилиева . При Чавеева за моите фетални изобщо нямаше часове .

# 100
  • Мнения: 14
Здравейте,

Чудя се следното Simple Smile миналата седмица лежах няколко дена в Гинекологията и бих искала да прегледам изследванията и всякакви други документи, които са били издадени.
Някои неща ще ми трябват за допълнителното здравно, а бих искала да видя и някои от документите, тъй като ми откриха още някакви неща, а не можах въобще да запомня. От изследванията също нищо не излиза в системата където попринцип са резултатите свързани с Инвитро процедурите.

Имате ли представа дали всичко е налично в досието и мога да го видя например на рецепция или трябва да питам лекаря, който попринцип ме следи, въпреки че сега съвсем други лекари ме следяха? Ще питам и на регистратура и проследяващия лекар, но исках да се подготвя в случай, че не са много отзивчиви. Лежала съм и преди по другите отделения и никога не са ми давали никакви документи, а и на мен досега не са ми трябвали и не съм се интересувала.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 439
В епикризата излизат, но се чака поне 10 работни дни за нея. Резултатите ти трябва да се виждат в досието ти, но не в профила, с който влизаш, ти да гледаш, а докторите.
В епикризата трябва да пише всичко - изследвания, резултат, терапия, диагноза.

# 102
  • Мнения: 975
В епикризата излизат, но се чака поне 10 работни дни за нея. Резултатите ти трябва да се виждат в досието ти, но не в профила, с който влизаш, ти да гледаш, а докторите.
В епикризата трябва да пише всичко - изследвания, резултат, терапия, диагноза.
Епикризата по закон се издава в деня на изписването, не се чака 10 дни. В случай че има хистология тогава се издава Етапна епикриза, и когато стане готов резултата се издава Епикриза с него. Забранено е да се изписват пациенти от Болница,без епикриза.

# 103
  • София
  • Мнения: 23 195
Щерев работят по техни си закони...

# 104
  • Мнения: 127
Аз съм била в гинекология и след като ме изписаха(без епикриза) от регистратурата поисках документи за правени изследвания и ми дадоха от всяко едно изследване, което е правено. В моя случай - кръв и урина.

Общи условия

Активация на акаунт