Тест за овулация - въпроси /тема 14/

  • 30 372
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 431
Здравейте момичета, включвам се да попитам за вашето мнение. Дали е положителен този тест? Според съпруга е, но според мен не. Тъй като в инструкциите пише че трябва да е по наситена или еднакво наситена черта..

Последна редакция: пт, 12 авг 2022, 17:56 от mosca.marina

# 646
  • Мнения: 5 110
Отрицателен е.

# 647
  • Мнения: 4 857
Правилно мислите, затова и хората са написали инструкции 😀

# 648
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета!
Понеже никъде не намерих точна информация за моя случай, искам да ви попитам какво означава ако в продължение на 1 седмица имам положителни тестове за овулация? Прочетох някъде, че може да е заради ПКЯ и силно се надявам да не е това. През есента имах кисти, които лекувах с противозачатъчни и след това преминах на ФК, която приемам до ден днешен. В началото на тази година кистите вече ги нямаше и цикъла ми се нормализира. Преди месец отидох отново на преглед, понеже предпоследната ми менструация (на 16.06) беше само бледо розово-кафяво зацапване, но гинеколога ми каза, че всичко е наред и че нямам кисти. На 18.07 си ми дойде нормално. Цикълът ми е на около 33 дена. Първия (+) тест за ову беше на 07.08, на 09.08 втората черта леко поизбледня, но от любопитство реших да направя и на 10.08, който излезе пак (+) и така до днес (поне на мен така ми изглеждат). На 11.08 имах много силни и остри болки ниско долу в корема и зърната ми бяха много чувствителни, но на следващия ден вече поутихнаха. Какво е вашето мнение?

# 649
  • Мнения: 84
Wonderberry, за съжаление не мога да ти помогна. Нямам си и на идея защо и от какво е така…
А аз прилагам снимка на теста от днес, който според мен пак не е положителен, но не мога да разбера ако овуто вече е минало (бях писала преди) защо втората черта става така….

# 650
  • Мнения: 2 635
На кой ден е това. Ако чертата се задържи така до М, си направете тест за Б, мирише ми на 2 чертички. 🤗😁
Wonderberry, за съжаление не мога да ти помогна. Нямам си и на идея защо и от какво е така…
А аз прилагам снимка на теста от днес, който според мен пак не е положителен, но не мога да разбера ако овуто вече е минало (бях писала преди) защо втората черта става така….


# 651
  • Мнения: 84
Хммм… 18ти ден от началото на менструацията, след 11дни трябва уж да ми дойде. Хммм.. хич не вярвам, но даноо дано дано си права 🌺

# 652
  • Мнения: 83
Здравейте момичета , преди доста време бях писала в групата, ето че пак съм тук . Извинявам се за въпросът ми ако е досаден. Миналият месец бяг при АГ , оказа се че точно тогава съм в овулация - 31.07. МЦ е на 26-27 дни. Дойде ми този месец на 11.08 . Въпросът ми е кога да започна с тестовете за О. Мисля да започна от утре за да не я изпусна. Колко теста за О правите на ден? И по кое време на деня се прави. Оказа се че правя тестовете погрешно

# 653
  • Мнения: 213
Препоръчвам ви да почнете от 8-я ден/18.08./Аз ги правех два пъти на ден.Сутрин м/у 9:00-11:00 ч. и следобед м/у 15:17:00 ч.Като два часа се въздържате от прием на вода, храна и WC.Успех!
П.п.При мен винаги сутрин ми е бил пика.

# 654
  • Мнения: 83
Препоръчвам ви да почнете от 8-я ден/18.08./Аз ги правех два пъти на ден.Сутрин м/у 9:00-11:00 ч. и следобед м/у 15:17:00 ч.Като два часа се въздържате от прием на вода, храна и WC.Успех!
П.п.При мен винаги сутрин ми е бил пика.

Благодаря за бързият отговор. След положителен тест - О настъпва след 12-24 часа нали така

# 655
  • Мнения: 213
От 12 до 48 часа.При всеки е индивидуално.При мен например е след 30-я час от положителния тест.Просто "умирам" от болка и усещам напрежение отвсякъде, затова и знам точно кога е всеки път.Тествала съм се от любопитство и евентуално за по сигурно, когато правя хормонални изследвания.

# 656
  • Мнения: 83
От 12 до 48 часа.При всеки е индивидуално.При мен например е след 30-я час от положителния тест.Просто "умирам" от болка и усещам напрежение отвсякъде, затова и знам точно кога е всеки път.Тествала съм се от любопитство и евентуално за по сигурно, когато правя хормонални изследвания.

Много благодаря за бързите отговори

# 657
  • Мнения: 115
Момичета, последния тест негативен ли е? В упътването пише, че тестовата линия трябва да е еднаква или по-тъмна от контролната. На предните два теста е по-тъмна, а днес ми се струва еднаква. 

Марката на теста е BFP.

# 658
  • Мнения: 1 050
Най-горния е най-положителен. После тестовата линия избледнява леко...

# 659
  • Мнения: 39
Мацки, след 2 дена трябва да ми дойде, днес нещо ме стягат яйчниците, вероятно заради цикъла, но аз все пак ще направя тест за бременност!!! 😂

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт