Изпитани сайтове за парфюми - март 2022

  • 81 370
  • 783
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 52
Някой да си поръчвал Hermes парфюм от Нотино и да е имал проблем?

# 406
  • Мнения: 522
Всякакъв тип продукти съм купувала от Нотино и никога не съм имала проблем.

# 407
  • Мнения: 31 435
Всякакъв тип продукти съм купувала от Нотино и никога не съм имала проблем.
И аз.

# 408
  • Мнения: 438
Цена без аналог:rolling_eyes:  Joy Joy
https://www.notino.bg/chopard/rose-de-caroline-parfjumna-voda-za … house-retargeting
в моята кошница е на 460 лева. Ако някой много рита за него, мога да го продам за 800
Joy Joy /ШЕГУВАМ СЕ/.
Поръчах Angelique Noire от Place Vendome. Честно казано ми е свито сърцето какво ще получа за тези пари. Мосюто ме увери, че от към пирамида и трайност парфюма е непроменен , нооо ще видим.  Помолих за няколко мостри, надявам се да удовлетворят желанието ми. Като пристигне пратката ще пусна снимки и ще пиша.Simple Smile

# 409
  • Мнения: 1 118
Цена без аналог:rolling_eyes:  Joy Joy
https://www.notino.bg/chopard/rose-de-caroline-parfjumna-voda-za … house-retargeting
в моята кошница е на 460 лева. Ако някой много рита за него, мога да го продам за 800
Joy Joy /ШЕГУВАМ СЕ/.
Поръчах Angelique Noire от Place Vendome. Честно казано ми е свито сърцето какво ще получа за тези пари. Мосюто ме увери, че от към пирамида и трайност парфюма е непроменен , нооо ще видим.  Помолих за няколко мостри, надявам се да удовлетворят желанието ми. Като пристигне пратката ще пусна снимки и ще пиша.Simple Smile
100 тица ли поръча или развърза кесията за 200 HeartHeart Eyes

# 410
  • Мнения: 1 012
Толкова искам да пробвам този Chopard.

460 лв. е цена без аналог!

В официалния сайт на марката е 633 CHF,  а в Harrods - 572 $. Та имайки това предвид, цената в нотино грам не ми се вижда грешна. Друг е въпросът, че е абсолютно безумно...

# 411
  • Мнения: 5 087
Имам я тази роза за проба, ако е нещо уау ще пиша в другата тема.
От Azo.bg доволни ли сте или по-скоро не, за ниш брандове как са?

# 412
  • Pazardjik
  • Мнения: 455
Хубав и ароматен ден на всички! Има ли код за Парфимо?

# 413
  • София
  • Мнения: 4 510
Не, няма код.

# 414
  • Мнения: 4 501
Задавам въпроса си тук, защото става дума за сайт, предлагащ и козметика, и парфюми. Моля, който е поръчвал от Аптека “Промахон” дасподели опит особено с начините на доставка и плащане. Благодаря!

# 415
  • Мнения: 438
Толкова искам да пробвам този Chopard.

460 лв. е цена без аналог!

В официалния сайт на марката е 633 CHF,  а в Harrods - 572 $. Та имайки това предвид, цената в нотино грам не ми се вижда грешна. Друг е въпросът, че е абсолютно безумно...
Нотино дали си дава сметка, че е много далеч от Harrods и много близо до България? Единственото което го чака да бърше праха на парфюма  дълго време. Излиза от  габаритите на престижните магазини и още много хляб трябва да изяде /лично мнение/.
Цена без аналог:rolling_eyes:  Joy Joy
https://www.notino.bg/chopard/rose-de-caroline-parfjumna-voda-za … house-retargeting
в моята кошница е на 460 лева. Ако някой много рита за него, мога да го продам за 800
Joy Joy /ШЕГУВАМ СЕ/.
Поръчах Angelique Noire от Place Vendome. Честно казано ми е свито сърцето какво ще получа за тези пари. Мосюто ме увери, че от към пирамида и трайност парфюма е непроменен , нооо ще видим.  Помолих за няколко мостри, надявам се да удовлетворят желанието ми. Като пристигне пратката ще пусна снимки и ще пиша.Simple Smile
100 тица ли поръча или развърза кесията за 200 HeartHeart Eyes
Ти пък, 200 мл, ако можех 30 щях да поръчам  Joy насляпо, но няма такъв вариант. Поне ще имам възможност да направя паралелен тест.

# 416
  • Мнения: 82
Задавам въпроса си тук, защото става дума за сайт, предлагащ и козметика, и парфюми. Моля, който е поръчвал от Аптека “Промахон” дасподели опит особено с начините на доставка и плащане. Благодаря!
Не съм имала проблеми - мисля, че поръчах с наложен платеж и дойде със Спиди - както и пише на сайта им.

# 417
  • София
  • Мнения: 618
Нотино дали си дава сметка, че е много далеч от Harrods и много близо до България? Единственото което го чака да бърше праха на парфюма  дълго време. Излиза от  габаритите на престижните магазини и още много хляб трябва да изяде /лично мнение/

В Harrods само арабки се разхождат с пълни чанти с покупки, останалите влизат като в музей - гледат и не пипат.
Не видях опашка за прфюмите, но там със сигурност им бършат праха, даже и да не са прашасали.
Нотино не държат парфюми в БГ, доставят ги само, ако се поръчат.

# 418
# 419
  • Мнения: X
Нотино не държат парфюми в БГ, доставят ги само, ако се поръчат.
Баш в България си ги държат, освен ако не е изобретена и да се прилага на практика телепортацията, а аз да не съм разбрала, защото иначе няма как да си обясня поръчка днес в 15 часа, и доставка утре по същото време.

Общи условия

Активация на акаунт