Изпитани сайтове за парфюми - март 2022

  • 81 325
  • 783
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 036
10+ за  makeup.bg - цена без аналог на пазара и безупречен продукт
.

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 16:11 от macadamia

# 436
  • Мнения: 3 916
parfium.bg са супер - вчера поръчах, днес го взех 😎
Скрит текст:
и поръчах още един, като прочетох, че има прилика с любимата ми Florabotanica и веднага се метнах на You or Someone Like You

# 437
  • Мнения: 213
Здравейте,
Знаете ли някакъв код за Делириум?

# 438
  • Мнения: 1 118
Здравейте,
Знаете ли някакъв код за Делириум?
WELCOME10
Взех моите две поръчки от Делируим и съм много доволна! Свещите на Прада са уникални - цялото кашонче ухае на ирис. Всяка е в самостоятелна опаковка и различен десен. Комплекта на Клиник с минита е подарък също.

# 439
  • София
  • Мнения: 618
Имам я тази роза за проба, ако е нещо уау ще пиша в другата тема.
От Azo.bg доволни ли сте или по-скоро не, за ниш брандове как са?

За Azo.
Много скоростно потвърждение на поръчка. В рамките на час обаждане от служителка.
Любезно отношение и почти извинително обяснение, че доставката ще е възможна за вторник.
Още днес е в офиса обаче. За нишовите не мога да споделя обаче.

AZO не  е ли MEGASHOP?

# 440
  • Мнения: 37
Задавам въпроса си тук, защото става дума за сайт, предлагащ и козметика, и парфюми. Моля, който е поръчвал от Аптека “Промахон” дасподели опит особено с начините на доставка и плащане. Благодаря!

Когато съм била на място, ми казаха, че мога да поръчам с наложен платеж и ще дойде с куриерска фирма.
След това исках да поръчам, но условията се били променили и можело плащане само с карта.
Имам някакъв вайбър, ако Ви върши работа   00359 892794245

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 15:07 от bubanka

# 441
  • София
  • Мнения: 9 634
Имам я тази роза за проба, ако е нещо уау ще пиша в другата тема.
От Azo.bg доволни ли сте или по-скоро не, за ниш брандове как са?

За Azo.
Много скоростно потвърждение на поръчка. В рамките на час обаждане от служителка.
Любезно отношение и почти извинително обяснение, че доставката ще е възможна за вторник.
Още днес е в офиса обаче. За нишовите не мога да споделя обаче.

AZO не  е ли MEGASHOP?
По скоро бившият get.bg.

# 442
  • Мнения: 4 497
Скрит текст:
Задавам въпроса си тук, защото става дума за сайт, предлагащ и козметика, и парфюми. Моля, който е поръчвал от Аптека “Промахон” дасподели опит особено с начините на доставка и плащане. Благодаря!

Когато съм била на място, ми казаха, че мога да поръчам с наложен платеж и ще дойде с куриерска фирма.
След това исках да поръчам, но условията се били променили и можело плащане само с карта.
Имам някакъв вайбър, ако Ви върши работа   00359 892794245

Благодаря!

# 443
  • Мнения: 875
Добра цена за Chanel Allure edp, 35ml- 114,99
 С код love7 -107 лв
https://www.parfumi-shop.net/product/802-chanel-allure-edp.html

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 18:37 от chery_k

# 444
  • Мнения: 626
Скрит текст:
Имам я тази роза за проба, ако е нещо уау ще пиша в другата тема.
От Azo.bg доволни ли сте или по-скоро не, за ниш брандове как са?

За Azo.
Много скоростно потвърждение на поръчка. В рамките на час обаждане от служителка.
Любезно отношение и почти извинително обяснение, че доставката ще е възможна за вторник.
Още днес е в офиса обаче. За нишовите не мога да споделя обаче.

AZO не  е ли MEGASHOP?
По скоро бившият get.bg.

1/2 от get.bg, дтугата си функционира като get.

Последна редакция: сб, 19 мар 2022, 18:51 от bubanka

# 445
  • Мнения: 357
Който проявява интерес към парфюмите на Корлоф
Безпрецедентна цена
https://www.notino.bg/korloff/korloff-un-jardin-a-paris-parfjumn … -za-zheni-100-ml/

# 446
# 447
  • Мнения: 86
Задавам въпроса си тук, защото става дума за сайт, предлагащ и козметика, и парфюми. Моля, който е поръчвал от Аптека “Промахон” дасподели опит особено с начините на доставка и плащане. Благодаря!

Когато съм била на място, ми казаха, че мога да поръчам с наложен платеж и ще дойде с куриерска фирма.
След това исках да поръчам, но условията се били променили и можело плащане само с карта.
Имам някакъв вайбър, ако Ви върши работа   00359 892794245
Здравейте! Аптеката е много коректна, доставката ми беше до дома, опаковано добре. Забави се няколко дни, но са коректни.

# 448
  • Мнения: 4 429

Тъкмо за това влизах , но не е на всичко.  Напр
 Новата Олимпея, новия Опиума...

# 449
  • Мнения: 179
Пробвахте ли да сложите продукта в кошницата и да проверите сумата преди чекаута? На доста аромати не излиза 20 % докато не се избере расфасовка и не се отиде в кошницата - пробвах с 2 олимпеи без 20% обявени и на двете даде отстъпка)

Последна редакция: нд, 20 мар 2022, 09:41 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт