Време е за ИКЕА! - Тема 37

  • 37 594
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 637
Февруари месец си резервирах онлайн среща за проектиране и поръчка на кухня. По време на срещата се оказа, че продуктите ще идват от Икея Варна (писала съм по въпроса - мен никак не ме устройваше да получавам нещата от Варна, при положение, че съм в София, защото, освен че се плаща за доставка, се чудех какво се случва, ако се налага връщане). Не знам, но може би всички онлайн срещи се обслужват от Икея Варна. От този имейл си писахме, ако може да Ви помогне: planner2.vars@ikea.bg

# 721
  • София
  • Мнения: 30 281
С онлайн среща може ли да се направи проект?

# 722
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 313
Ние също завършихме кухнята с изписване онлайн защото бяхме в две различни точки на света а държахме да го гледа и мисли финално повече от един човек. Мина през Варна и доколкото знам винаги онлайн се прави  там.
Няма значение за доставката това, всичко ми се изпрати в София. Без допълнително заплащане.
И да, може да се направи самия проект там. Онлайн.

Последна редакция: нд, 17 юли 2022, 15:10 от В (като Вятър)

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Miss-know-all  блендите се завиват от вътрешната страна на шкафчетата с къси винтове. Не се лепят.
Да, за фиксирането ясно, ще ги сложим някак, изрязването е по-големия проблем Simple Smile

# 724
  • In transit
  • Мнения: 12 095
Изрязването с машина. С ръчни инструменти няма да ви се получи. Ако ще ги слагате като крайни бленди, не се режат. Пасват си точно, ако сте избрали правилния размер, разбира се.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Изрязването с машина. С ръчни инструменти няма да ви се получи. Ако ще ги слагате като крайни бленди, не се режат. Пасват си точно, ако сте избрали правилния размер, разбира се.

Да, крайните бледни са точни, но тези които са в ъгъла трябва да се режат. Ще го мислим тези дни.

# 726
  • София
  • Мнения: 220
Някой поръчвал ли е от испанската Икеа? Иска ми данни от паспорт за някакви такси...
Скрит текст:
Чудя се дали да рискувам, само там намирам пустия отцедник за шкаф. Има го  и в немската Икеа, но само с опция за взимане от физически магазин, което не ме устройва. Дали мога да сложа просто друг отцедник, някой пробвал ли е? Гледам, че има в салекс някакви за шкаф... https://salex.bg/k-t-otcednik-gv-bez-tava-za-shkaf-60sm-vibo-21863/

# 727
  • Мнения: 4 275
Скрит текст:
Някой поръчвал ли е от испанската Икеа? Иска ми данни от паспорт за някакви такси...
Скрит текст:
Чудя се дали да рискувам, само там намирам пустия отцедник за шкаф. Има го  и в немската Икеа, но само с опция за взимане от физически магазин, което не ме устройва.
Дали мога да сложа просто друг отцедник, някой пробвал ли е? Гледам, че има в салекс някакви за шкаф... https://salex.bg/k-t-otcednik-gv-bez-tava-za-shkaf-60sm-vibo-21863/

Eelishka, не е отговор на въпросите ти и по тази причина слагам в скрит текст.
Скрит текст:
За мен такъв тип отцедник е много неудобен по няколко причини - първо, че в пространството на шкаф с такива размери могат да се съберат много повече съдове, отколкото върху отцедника; второто е, че съдове с по-голям размер от дълбочината на шкафа трудно се събират там (тави, тенджери, тигани, или пък неща, които не се препоръчва да се мият в съдомиялна) и третото, което на мен ми беше най-неприятно - след изплакването на всяка чашка и чинийка докато протягам ръка нагоре, за да я сложа да се суши, струйка вода се стичаше към лакътя ми. Направо ми се мокреха ръкавите, ако миех повече съдове. Simple Smile))

# 728
  • Мнения: 6 386
Някой поръчвал ли е от испанската Икеа? Иска ми данни от паспорт за някакви такси...
Скрит текст:
Чудя се дали да рискувам, само там намирам пустия отцедник за шкаф. Има го  и в немската Икеа, но само с опция за взимане от физически магазин, което не ме устройва. Дали мога да сложа просто друг отцедник, някой пробвал ли е? Гледам, че има в салекс някакви за шкаф... https://salex.bg/k-t-otcednik-gv-bez-tava-za-shkaf-60sm-vibo-21863/
Аз съм поръчвала преди няколко месеца и Габиели ми докараха, но не писах номер на паспорт по спомен.

# 729
  • Мнения: 7 076
От месеци чакам столчето  Antilop да се появи онлайн, наскоро видях, че се предлагат всички части без краката 🤦‍♀️
Според вас възможно ли е да го има налично в София, мъжът ми ще пътува през уикенда и се чудя дали да го разкарвам до там.

# 730
  • Мнения: 532
Аз също го следя, наскоро се беше появило в наличност в магазина - около 40бр., но за съжаление нямахме възможност да отидем и сега пак е изчерпано… Изключително ме е яд за което. Ако ходите и случайно го има, моля споделете.

# 731
  • Мнения: 7 076
Така ли? Ми хиляда известия за уведомяване съм нацъкала и нищо...Аз го чакам откакто бях бременна, детето скоро ще се захранва, още го няма 😂

# 732
  • Мнения: 39 837
Проверете за столче/ крака в олх. Аз така действах.

# 733
  • Мнения: 3 064
Здравейте, търся бюро за първокласник. В ИКЕА харесах 2 модела, от единия има наличен 1 бр, а от другия - 2 бр - поне така пише в сайта, ако тази информация е актуална. Мислите ли, че сега трябва бързо да купя (ако реша да е от тях) или тепърва за септемви ще заредят стока и мога спокойно да си разглеждам?

# 734
  • Мнения: 4 275
Момичета, в неделя за първи път поръчах и платих онлайн с доставка от ИКЕА София на адрес в София. Изобщо не ми излезе опцията да си взема поръчката от магазина, но както и да е.  Сега ще чакам доставката.
При проверка на статус веднага ми излезе, че е приета и е събрана. Въпросът ми е, изпращат ли СМС кога ще дойде куриера? Не позвъняване, мейл, а СМС?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт