Какво значи това?Само аз ли не схващам логиката?

  • 4 799
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 317
Значи, че някой иска секс и ти си най под ръка за тази цел.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 157
Още ли се занимаваш с този...

# 17
  • Варна
  • Мнения: 36 885
Когато ви кажат ,че вече не се интересуват от вас толкова , колкото преди и са се отдалечили,но след 2 дни игнор от ваша страна започнат да ви пишат,че им липсвате,че мислят за вас .....Какво значи това?

Че си му резервен вариант.

# 18
  • Мнения: 588
Играч
Ти самоуважение имаш ли?

# 19
  • Мнения: 15 330
Моме, разбирам тоя мъж да беше някакъв красавец, паралия, бизнесмен, университетски преподавател или нещо друго, че да имаш някаква полза от връзката с него - пари, знания, кариерно рамо, аксесоар да разхождаш. Ама той е някакъв застаряващ смешник, който не може да хване нормална жена и унижава един брой ученичка-идеалистка - тебе.
Защо продължаваш да упорстваш да си с него? И не ми казвай сега ама аз много го обичам - не, не го обичаш, избиваш нещо с него, но вариантите на нещото са доста и не съм сигурна кой е. Комплекси от външния вид ли имаш, връстниците ти вече са заети, чувстваш се пораснала...какво?

# 20
  • Мнения: 12 962
Просто е: разиграва те. Не си заслужава да се занимаваш.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 335
Няма ли да порастваш вече?

# 22
  • Мнения: 1 495
Оф, абе ти нямаш ли по-интересно занимание от това през 2 месеца да пускаш нова тема за тоя чичко?

# 23
  • Мнения: 16 023
Когато ви кажат ,че вече не се интересуват от вас толкова , колкото преди и са се отдалечили,но след 2 дни игнор от ваша страна започнат да ви пишат,че им липсвате,че мислят за вас .....Какво значи това?

Значи, че човека хем не те иска, хем много държи ти да си влюбена в него и да го чакаш дъъълго време, след като те е оставил. Нарича се "комплексар". Има нужда да се доказва сам на себе си, колко е велик, неотразим и всяка жена е готова да стои и да го чака с години. А тази, която стои и го чака се нарича "празноглава". Ако твоето лично време не е ценно за теб - губи го и му се връзвай на глупостите. Но запомни едно - времето е най-ценното нещо в живота, защото то е единственото нещо, което никога не се връща.
Успех!

# 24
  • Мнения: 1 472
Бягай и не се занимавай.

# 25
  • Мнения: 32 602
Скрит текст:
Когато ви кажат ,че вече не се интересуват от вас толкова , колкото преди и са се отдалечили,но след 2 дни игнор от ваша страна започнат да ви пишат,че им липсвате,че мислят за вас ....
.Какво значи това?

Че го сърби некъде. Толкова ли не схващаш?

# 26
  • Мнения: 1 273
Има толкова сладки момченца, ти си седнала с някакъв чичак да се занимаваш. Хвани си някое момче на твоята възраст и спри да висиш в Бг мама Simple Smile

# 27
  • Мнения: 771
Липсва му сексът. Няма с кого.

# 28
  • Мнения: 6 320
Иска да мушка, няма кво толкова за разбиране и тълкуване. Ама по възможност да е без други ангажименти и драми.

# 29
  • Мнения: 2 031
Притеснява се , че не страдаш и не си достатъчно явно съкрушена , та иска втори рунд. И пробва колко си лесна за връщане )))

Общи условия

Активация на акаунт