Лидл 162 - Априлска без мерки и ограничения ;)

  • 86 695
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 1 485
  • София
  • Мнения: 23 201
Вчера в Лидл видях батерии тип копче. Бяха много бройки в една опаковка и различни размери. Не знам дали са добри.

Имате ли впечатления от Лидълските батерии, кръгли, плоски?

От Лидл не съм взимала.
Купувам от магазин Кик. 10 батерии тип копче са 3 лв. В Лидл каква е цената?

10.99лв. Доста батерии бяха в опаковката, не мога да кажа точно бройка, но са по 2 или 4 бр. от размер. От най-малките, до най- големите

# 1 486
  • Мнения: 1 885
Вчера в Лидл видях батерии тип копче. Бяха много бройки в една опаковка и различни размери. Не знам дали са добри.

Имате ли впечатления от Лидълските батерии, кръгли, плоски?
Ние сме купували. Хубави са. Ползваме за ел.везната, за ел.кантар, за дистанционното за овлажнителя. Но съм купувала от тези,  които са по шест или четири в опаковка от един размер.

# 1 487
  • Мнения: 3 580
Бях купувала преди години такава голяма опаковка от всички размери. Ами така си и останаха неизползвани 2/3 от тях, само ми се разпиляваха в чекмеджето. Сега си купувам само когато ми трябва от определен размер.

# 1 488
  • София
  • Мнения: 23 201
И аз си мисля, че няма да мога да използвам всичките,  а имат и срок на годност.

# 1 489
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 552
От живите подправки в саксия купих кориандър. Суши от днес нямаше, бях решила да обядвам това в бач, режимно ми е. Служител каза, че изобщо не са им доставили.

# 1 490
  • Мнения: 906
Днес почти напразно се разкарвах до Лидъл.Е не си излязох с празни ръце, но това за което отидох го нямаше.Исках от пазарските торби - свършили, исках Нескафе с чаша- и то изкупено (взех същото от Била, с 1лв по-скъпо)
В някой от варненските Лидъли да сте виждали повече налични от пазарските торбички?

# 1 491
  • София
  • Мнения: 229
А такива цели сардинки някой вземал ли е и какво ги прави?
Тия сардини имат много кости, едни тънки дето трябва да пощиш с пръсти цялата риба и да ти се убие вкуса от храната. 🙄
Не знам ако са по ситни рибите и се препържат, дали пощенето няма да се размине.
Ние сме вземали 2-3 пъти от тези сардини, но мм ги изчиства и после само панирам филенцата. Имаха си техника как лесно да се махне средната кост.
С препържване не става, все им се усещат костите. Пробвала съм всякак. Иначе са ми много вкусни.
Сардини взех от предно зареждане и не ще повторя. Чистенето е отврат, тва непочистена замразена риба е гавра. Рибите са хем малки и пипкави за чистене, хем големи, за да се ядат с костите.
Почва да ми писва от недозареждането на лидл. Пускат намалено нещо си, но 3 бройки за филиал и кой превари той завари.

# 1 492
  • Мнения: 54
Мнение за тази готова салата?
Скрит текст:

# 1 493
  • Мнения: 3 580
Вкусна е заради краставичките, с настърган салам, тип телешки, майонеза, състав не съм гледала, но няма да е хубав Wink

Последна редакция: пт, 29 апр 2022, 23:08 от DayInMay

# 1 494
  • Мнения: 9 701
Не става, даже май сладнеше.
Явно пилешкото днес е липсвало. Някой взе ли?

# 1 495
  • Мнения: 551
Мнение за тази готова салата?
Скрит текст:
Пробвах я един път, беше намалена с купон. Няма да повторя. Накиселяваше, но не беше от киселите краставички, в срок на годност.

# 1 496
  • Мнения: 10 226
Сигурно не са взели пиле и всички са взимали пакетчета с печени бадеми, не намерих нито едно. 😀 За сметка на това беше пълно с прекрасности на -30%: бутиков зехтин на 8 лв/л, ксилитол, лимонови корички, карамелени десертчета, бадемови барчета, течен сапун и други неща, на които устоях - шоколади, гофрети, маслени бисквити...

# 1 497
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 031
Жена пред нас на касата каза на касиерката, че е търсела пилешко, а не е намерила, а касиерката ѝ каза, че въобще не са им доставили.
Не бях обърнала внимание на лешниковия крем, но като го споменахте тук, реших да взема. Само го опитахме и ни хареса.

# 1 498
  • Мнения: 28 129
Соул, печените бадеми 100 гр са на купон от скреч...Аз взех днес, при нас имаше. Пилешки бутчета взехме 2 опаковки, намалени по 2,53 лв всяка...но явно друго пилешко коментирате, че не са им доставили...🙂
Тара, шоколадовият крем мисля, че съм го виждала на щанда с течни шоколади, сладко, фъстъчено масло..На Пещерско шосе се пада малко след чайовете и мисля преди шоколадите. Ако се ориентираш по описанието ми.🙂
Аз използвах купона за 1 лев намаление при покупка над 15 лв. Взех си от Лидъл Тракия черна сгъваема торбичка- очаквах там да има повече избор на цветове, но само 4-5 броя черни имаше. Снощи на Пещерско шосе имаше и от раираните, и 3-4 тъмносини с точки, и много черни...но пък днес в нашия филиал нямаше никакви, само картонените им кутии стояха...😃

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 23:59 от dolce miele

# 1 499
  • Мнения: 8 363
Мнение за тази готова салата?
Скрит текст:

Не ни хареса, за разлика на немската, която изчезна.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт