Лидл 162 - Априлска без мерки и ограничения ;)

  • 86 679
  • 1 590
  •   2
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 214
Соул, печените бадеми 100 гр са на купон от скреч...Аз взех днес, при нас имаше. Пилешки бутчета взехме 2 опаковки, намалени по 2,53 лв всяка...но явно друго пилешко коментирате, че не са им доставили...🙂
Тара, шоколадовият крем мисля, че съм го виждала на щанда с течни шоколади, сладко, фъстъчено масло..На Пещерско шосе се пада малко след чайовете и мисля преди шоколадите. Ако се ориентираш по описанието ми.🙂
Аз използвах купона за 1 лев намаление при покупка над 15 лв. Взех си от Лидъл Тракия черна сгъваема тоебичка- очаквах там да има повече избор на цветове, но само 4-5 броя чер и имаше. Снощи на Пещерско шосе имаше и от раираните, и 3-4 тъмносини с точки, и много черни...но пък днес в нашия филиал нямаше никакви, само картонените им кутии стояха...😃
Търсихме чантите в магазина на Пещерско - не ги намерихме, служител също не намерихме за да попитаме. Къде стоят горе долу?

# 1 501
  • Мнения: 35 202
Там, където пише " ново от четвъртък"

# 1 502
  • Мнения: 881
Ако някои иска купон за 1 лв отстъпка при покупка 15лв да ми пише на лични и ще го активирам и пратя скрийншот на картата. Имам налични и другите седмични купони.

# 1 503
  • Мнения: 240
Мнение за тази готова салата?
Скрит текст:

Мъжа ми купил снощи, аз не я опитах - не ям месо, но днес като видях кутийката в хладилника и си помислих, че хич не му е харесала, щом не е успял да я изяде

# 1 504
  • Мнения: 39 841
Пилешкото и днес не се появи при нас. Затвърждавам си мнението, че е по- спокойно да се пазарува в по- ранен час.

# 1 505
  • Sofia
  • Мнения: 21 754
...Затвърждавам си мнението, че е по- спокойно да се пазарува в по- ранен час.
Винаги, но особено в почивни дни.

# 1 506
  • Мнения: 10 226
Искам отново и публично да благодаря на Stonefaced за изключителната коректност и човечност! Съвсем не всички са способни на това. И Пийкок е от тази класа на форумното партниране, дай Боже повече такива Хора!

# 1 507
  • Мнения: 20 264
Минавам да кажа, че Лидъл са започнали големи боклуци да продават. За по-евтино ли, проблеми с производителите ли, със суровините ли... май накрая и аз ще ги отсвиря. Мрежа с магнити за врата взехме, да подменим старата, която е също от Лидъл, е нищо общо, новата е такъв боклук, че ми идва да я хвърля. Скапани магнити, едвам се затварят, а някои трябва с ръце да си ги събираш.

# 1 508
  • София
  • Мнения: 23 191
soul81, кой зехтин е бутиков?!

# 1 509
  • Мнения: 10 226
Леми, връщай им я, не я хвърляй. Много е тъпо, че свалят качеството. На много неща.

Амиамо, един от 500 мл в черна ниска бутилка. Не е постоянен асортимент.

# 1 510
  • София
  • Мнения: 23 191

Амиамо, един от 500 мл в черна ниска бутилка. Не е постоянен асортимент.

Може би имаш предвид Olisone?!

# 1 511
  • Мнения: 10 226
Не, и от него взех, но черният е друг. Не съм вкъщи да погледна етикета.

# 1 512
  • София
  • Мнения: 23 191
Не, и от него взех, но черният е друг. Не съм вкъщи да погледна етикета.

Моля те, снимай и покажи при първа възможнот този с черната бутилка. .
Благодаря предварително! Simple Smile

# 1 513
  • Мнения: 10 226
Няма проблем, но първата ми възможност ще е на 9 май. Няма да ходя до апартамента до тогава, пътувам. Ако някой знае за какво говоря, нека помогне. ✌

# 1 514
  • Мнения: 8 361
При нас този беше намален - черния, другите ги няма

Общи условия

Активация на акаунт