Лидл 162 - Априлска без мерки и ограничения ;)

  • 86 684
  • 1 590
  •   1
Отговори
# 1 515
  • Мнения: 28 119
Скрит текст:
Соул, печените бадеми 100 гр са на купон от скреч...Аз взех днес, при нас имаше. Пилешки бутчета взехме 2 опаковки, намалени по 2,53 лв всяка...но явно друго пилешко коментирате, че не са им доставили...🙂
Тара, шоколадовият крем мисля, че съм го виждала на щанда с течни шоколади, сладко, фъстъчено масло..На Пещерско шосе се пада малко след чайовете и мисля преди шоколадите. Ако се ориентираш по описанието ми.🙂
Аз използвах купона за 1 лев намаление при покупка над 15 лв. Взех си от Лидъл Тракия черна сгъваема тоебичка- очаквах там да има повече избор на цветове, но само 4-5 броя чер и имаше. Снощи на Пещерско шосе имаше и от раираните, и 3-4 тъмносини с точки, и много черни...но пък днес в нашия филиал нямаше никакви, само картонените им кутии стояха...😃
Търсихме чантите в магазина на Пещерско - не ги намерихме, служител също не намерихме за да попитаме. Къде стоят горе долу?
На редицата със стоки, която мисля, че се падаше продължение на редицата, където стоят шампоаните- но като се тръгне към пресните млека и корите с яйца...Тъпо обяснение, но не се сещам за друго😆 Но вчера вечерта имаше само 2 малки картонени кашончета, бяха празни. Ако имат количества в склада, може и пак да заредят...
През колко време ги пускат тези сгъваеми торбички? 🙂

Последна редакция: сб, 30 апр 2022, 22:06 от dolce miele

# 1 516
  • София
  • Мнения: 23 191
Текстилното фолио за какво го ползвате?! Може ли да се почиства?!

# 1 517
  • София
  • Мнения: 9 984
Идеи как да похарча 30-40лв? /бях преди 4дни../ От брошурата нищо не видях, само за био масло се сещам, което обожавам.

Кой ориз е най-добрия? Т.е. да взема от задължителните неща...
Може би нещо от замразените да тествам (полуготово) - за гости.
Тези награди само в съответният тИ клон ли трябва да получиш?
Без колбаси /имам домашни/

# 1 518
  • Мнения: 10 548
Точно днес разгледах брошурата за сл.седмица и видях текстилното фолио и веднага ми хрумна, че за обложка/подвързия на книга ще е интересно дали може да се ползва- идеята ми е да се залепи върху някакъв картон, който да служи като подвързия, а пък с фолиото да се разкраси.

# 1 519
  • Sofia
  • Мнения: 21 754
...През колко време ги пускат тези сгъваеми торбички? 🙂
През година поне.

# 1 520
  • Мнения: 598
При нас този беше намален - черния, другите ги няма
Скрит текст:
Тези бяха намалени всички видове, каквото е останало де, на 5.89.
Аз взех син, каламата, преди Великден.
Липсващото пилешко първоначално в брошурата беше с надпис, че няма да е налично. После надписа изчезна, но и пилешко няма.

# 1 521
  • Мнения: 10 548
Достатъчно много бройки сгъваеми торбички има в Младост 2 (София). Не са много големи като размер (може би са даже малко по-малки от моята икейска сгъваема такава).

# 1 522
  • София
  • Мнения: 23 191
Пише, че пазарските чанти издържат 10кг./л. Дано да е така. Купих 3 бр. и 2 вече ползвам.

# 1 523
  • София
  • Мнения: 2 915
Сгъваеми торбички имаше много преди малко на Раковска.
Нямаше нито кисело мляко Железница, нито колсло салата.
ПиЗ също не бяха много, но то си е и късен час вече.

# 1 524
  • София
  • Мнения: 23 191
Салата Колсло днес имаше доста във филиал Илинден.

# 1 525
  • Мнения: 2 588
Какви са тези торбички? Има ли ги в брошурата, за да ги видя или някой ако може да снима?

# 1 526
  • Мнения: 906
Какви са тези торбички? Има ли ги в брошурата, за да ги видя или някой ако може да снима?

# 1 527
  • София
  • Мнения: 23 191
Ето ги:



Тези се прибират с ластик. В дрогерия Лили има такива в калъфче с тик-так закопчаване. Малко са по-скъпи.  Имам и от тях. Много са удобни и заемат малко място в дамската чанта. В колата също съм оставила такава торбичка.

# 1 528
  • Мнения: 2 588
Ехааа, много са симпатични и компактни. Имам такава от ДМ, но е проста, синя Grinning Утре ще проверя, дали има останали в Пловдив. Удобни са за в дамска чанта.
Да споделя за кокосовото мляко. До сега го използвах като десерт, по няколко лъжички с малко кокос или замразени вишни. Изсипвах го от консерва в буркан. Това новото с многото съставки беше се разделило на нещо мазно отгоре и някаква лигава пихтия отдолу. Такова чудо не ми се беше случвало. До последно предишното си стоеше гъсто като масло.

# 1 529
  • Мнения: 397
Бихте ли взели торта Гараш на Амбелино, намалена на 50% и след това още 30% заради срока и така на нова цена от 3.99лв, 700гр
Има хидр.палмова мазнина и други работи. . В срок до 5ти

Общи условия

Активация на акаунт