🤍 Ергенът 🤍 Сезон #1 🤍 тема #11 🤍

  • 68 580
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Мнения: 1 098
Люса май подориза, че е следващата, няма вече накъде....

# 1 096
  • Мнения: 640
Е, кажете ми после, че бащата на Людмила верно не е платил. Пуснах последните две минути, не знам какви глупости му е приказвала леля Марта, ама все пак... Люса?! *представете си от нейните физиономии тук* Логика?! Няма.
Сега Марта като изприпка, нямам търпение леля Денка да обърне палачинката и да стане бфф със Сашето като я погнат и нея отбор змиок.

Гери, да си жива и здрава, малко със закъснение! Пожелавам ти всичките рози и розЕ на света! 🍷

Последна редакция: пт, 06 май 2022, 22:43 от 3lena

# 1 097
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Просълзих се. Марта явно много много я харесва, но когато не става ,не става. Късмет, Марта.

# 1 098
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 279
Какво е това Вуче  - с его на световноизвестна писателка?!
Най-много да е известна сред роднинския си кръг....Подскажете ми моля, или всички тук сте на моето бегемамско ниво!
Много объркана жена бордърлайн лесбийка с проблеми с алкохола и хранителни разстройства. С две думи има нужда от помощ жената.

Така беше честно, но викам вече да гонят Людмила. Как добута дотук, направо недоумявам. Вика и секс ако така отказва, има да си мечтае за Ролекс..
Не му стана приятно на Виктор, че Марта го отряза, личеше си.

# 1 099
  • София
  • Мнения: 13 207
Ауу, заблудили са ни с промото. На Люса й се искаше да бъде избавена от мъките днес. Ясно й е, че няма място там, и всеки път преживява отпадането си.

# 1 100
  • Мнения: 27
Индийски сериал!
Превземки и изкуствени трагедии!
Ергенът като лирически герой ,играе роля,на изгубения ,трагично нещастен ерген в долнопробен сериал,когато изпраща поредния напуснал играч за голямата награда

# 1 101
  • Мнения: 640
Виката явно ще се обръща подир стадото срещу Сашето. Другия епизод май ще връща розата и аз най-накрая няма да имам причина да гледам, юху.

# 1 102
  • Мнения: 467
Мислите ли, че в крайна сметка, ще успеят да изфабрикуват нещо, че ергенът да “прогледне” и да не спечели Александра?

Последна редакция: пт, 06 май 2022, 22:46 от AirFairy

# 1 103
  • Мнения: 558
Деница на финала на трейлърчето: "Алелуя, Виктор прогледна!" Rolling Eyes Rolling Eyes ????

# 1 104
  • Мнения: 69 395
Какво бил прогледнал Виктор...не схванах промото?

# 1 105
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 444
Познахме, безплатния курорт на турската ривиера свърши.
Нито ми беше интересна, нито ми беше забавна, нито  обогати
с нещо шоуто, даже бая се задърже Мартето.
Брей другия път чак фалшива сълза ще пусне Капи.
На Общака му е твърде голямо егото.
Не може да преглътне да не е слънцето в очите
и обекта за възхищение на всичко носещо пола.
Ама едно му признавам - реди Викенцето перфектно.
Явно са му отпуснали каиша продуцентите и има възможност
да сподели малко от истинските си "чувства" към нея.
Люса явно има връзки дебели като корабни въжета.
Започвам да се плаша от възможността наистина тя да победи.

# 1 106
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 349
Вероятно е поредното монтирано видео.
Мислите ли, че в крайна сметка, ще успеят да изффабрикуват нещо, че ергенът да “прогледне” и да не спечели Александра?

# 1 107
  • София
  • Мнения: 13 207
Деница на финала на трейлърчето: "Алелуя, Виктор прогледна!" Rolling Eyes Rolling Eyes

Пак ни заблуждават. Аз залагам, че репликата е за Вика Wink

# 1 108
  • Мнения: 3 383
Кой знае как са монтирали изказването върху съвсем друг момент.

# 1 109
  • Мнения: 1 210
Пак ни пуснаха въдичката за следващата седмица. Виктор открива човечността на Капитонова и прозрява, че Александра е злото в къщата.

Общи условия

Активация на акаунт