Ханде Ерчел и Керем Бюрсин, в очакване на "Почукай на вратата ми" по bTV Lady /Тема 3/

  • 32 942
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 571

Gift Heart

Линде, явно е било страхотно Kissing Heart

# 721
  • София
  • Мнения: 2 651
Линде, Flowers Hibiscus тази година в Бодрум, догодина в Анталия! Grinning  Може и на Малдивите! Stuck Out Tongue Winking Eye



# 722
  • Мнения: 4 844
Момичета, благодаря ви за активността, но казах 25часа, а не 25 минути. Stuck Out Tongue Winking Eye

Страхотни сте. Hug
"Понякога знаеш от коя страна да си, само като видиш кой е от другата страна" Леонард Коен

# 723
# 724
  • Мнения: 5 214
Мислех, че остава за утре новата тема, но сте подпалили и явно ще се преместим още тази вечер. Satisfied





Леля и Мави Flowers Hibiscus Sparkling Heart

# 725
  • Мнения: 4 697
Малко за отмора

# 726
  • Мнения: 10 571
На принципа съм - "Не оставяй днешната работа за утре, след като може да я свършиш и в момента ... " Stuck Out Tongue Winking Eye

Gift Heart

# 727
  • Мнения: 350
Мики , това е сладка работа и бързо преизпълняваме плана.Joy
Линде, много е красиво чакаме още, само едно да те попитам, като беше в Турция,  защо не мина и през " Младежите награди", да направиш някоя снимка, пък и достоверна информация от първа ръка да донесеш. Stuck Out Tongue Winking Eye Joy

# 728
# 729
  • Мнения: 4 844
На принципа съм - "Не оставяй днешната работа за утре, след като може да я свършиш и в момента ... " Stuck Out Tongue Winking Eye

Sunglasses

Истината побеждава сама, лъжата винаги има нужда от съучастник.

# 730
# 731
  • Мнения: 3 370
Решили сте да се преместваме на нов адрес. 😜 Да помогна малко и аз.
Линде, добре дошла! Щом ни разказваш и има снимки споделени отсъствията ти са извинени. 🙃😘😘








# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт