Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 68

  • 80 322
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 943
Здравейте,препоръчайте ми шампоан за сезонен косопад ,с мазен скалп и заплитащи крайще съм 😀купих ки безсулфатен шампоан и на 2 ден съм с мазнени корени и като цяло май не е за мен Шампоана е на Doori корейски.

# 661
  • София
  • Мнения: 10 636
Здравейте,препоръчайте ми шампоан за сезонен косопад ,с мазен скалп и заплитащи крайще съм 😀купих ки безсулфатен шампоан и на 2 ден съм с мазнени корени и като цяло май не е за мен Шампоана е на Doori корейски.
В момента ползвам този
https://remedium.bg/farmona-herbal-shampoan-kanabis-330ml-059319/p

Скрит текст:
Farmona Herbal Regenerating Shampoo представлява регенериращ шампоан с конопено масло и протеини, подходящ за всеки тип коса. Леката му формула се състои от растителни екстракти, получени от възобновяеми източници. Благодарение на богатството на активни съставки, шампоанът ефективно почиства и видимо подхранва косата, като от ден на ден тя става по-силна, кадифена и мека от върха до краищата. Изглажда косъма по цялата му дължина, повишава здравината му и предпазва от вредните въздействия на околната среда. Предотвратява косопада и подобрява цялостното състоянието на косата.

Слагам и маслото на Лореал, защото иначе е страшно... Но в момента косата ми изглежда доста добре и въпреки че го ползвам този шампоан от месец някъде, се вижда подобрение.

# 662
  • Мнения: 23 481
В случая на мазни корени и сухи краища няма един продукт за решение.
Ползва се щадящ шампоан за скалпа( не за мазни корени със сигурност) , за дължините маска и балсам, съобразени с тях.
Аз редувам протеин и хидратация, като гледам дължините как се държат и реагирам спрямо тях.Скалпът ми е здрав, което е важното, но заради силното омазняване, мия косата на 48ч.

# 663
  • Мнения: 4 195
Още един евтин продукт, който ми харесва напоследък е безацетонивият лакочистител на Today (марката на Била). Използвам го за ноктите на краката и за други цели — премахване на остатъци от тиксо и лепенки от всякакви повърхности, като и на някои петна.
Няма остър аромат и е сравнително силен за почистване.

# 664
  • Мнения: 2 289
Момичета, препоръчайте ми слънцезащита за
 лице със суха кожа....

Слънцезащитата на Dr. Derm - имаше я в една кутия на Кибрит и се влюбих! Не ползвам друго и не оставам без нея, дори и зимата.

# 665
  • Мнения: 35
Здравейте,
Дали някоя от вас е ползвала Snow born skin?
Ако да - какви са отзивите?

# 666
  • Мнения: 2 289
Здравейте,
Дали някоя от вас е ползвала Snow born skin?
Ако да - какви са отзивите?

И на мен ми е любопитно ако някой има отзиви. Доста реклами засичам.

# 667
  • Мнения: 35
Здравейте,
Дали някоя от вас е ползвала Snow born skin?
Ако да - какви са отзивите?

И на мен ми е любопитно ако някой има отзиви. Доста реклами засичам.

Аз ги намерих преди малко 😀 Написах "дълбоко хидратиране на кожата" в гугъл и ми излязоха. Името ми заприлича на корейска козметика, не знам защо, но пък се оказа българска...доста е скъпа за българска козметика и затова питам, да не се мина с покупка 😀 Засега ползвам разни био продукти, на български марки, от магазини Зоя, на които им личи, че са естествени, но от нищо не съм особено доволна.

# 668
  • Мнения: 13
Давам моя глас за сухите шампоани от dm и lidl много съм доволна от тях

Може ли да споделиш конкретна марка, защото искам да започна да използвам сух шампоан, но не съм сигурна на коя марка да си купя.

Аз използвам от ДМ на тяхната марка Balea, като съм използвала различните разновидности. Всичките ми харесват.

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 41 113
Аз търся маска, ама наистина да върши ранота, за сухи краища...
Шампоана ми е лилавия на Елсев, хидратиращ и ми е ок.

ДЗХ, кой е протеиновия шампоан?

# 670
  • Мнения: 23 481
На Kallos взех серията- шампоан, балсам, маска.

# 671
  • София
  • Мнения: 10 636
Аз търся маска, ама наистина да върши ранота, за сухи краища...
Шампоана ми е лилавия на Елсев, хидратиращ и ми е ок.

ДЗХ, кой е протеиновия шампоан?

Разгледай серията на Gliss 7 seconds.
https://shop.lillydrogerie.bg/gliss-maska-za-kosa-split-hair-200-ml-533412
Отне ми известно време да се науча да я ползвам Grin

# 672
  • Мнения: 488
Аз също съм с много сухи краища и вече не знам какво да използвам, че кремове и олиа/кристали не вършат работа особено.

# 673
  • Мнения: 23 481
Като ползвам дълго хидратация ми се изсушават, като ползвам повечко протеинови продукти крайчетата се втвърдяват., така че
гледам косата и въртя според това, което иска, за да я балансирам.
Всеки ден, дори на суха коса, слагам олиа или други финиши, спя с вързана коса също.

# 674
  • Deutschland
  • Мнения: 5 600
Напоследък много хвалят на Биофарма маската с арган.
Mystic, маслината на Агива изпробвала ли си?

Общи условия

Активация на акаунт