Дядо си намери баба, какво да правя?

  • 6 376
  • 154
  •   1
Отговори
# 90
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Този мъж със свръхестествени сили и възможности го изкарахте!

А той може да иска само спокойствие!

# 91
  • Мнения: 9 482
Представи си сега, пък младежът също да му е било скучно с теб и само от учтивост да те е питал разни неща за университета. Особено ако поведението ти е било в стил: Тоя па, какво сега ме занимава.

# 92
  • Мнения: 1 644
Запознал ви е защото е решил, че ,щом учите една специалност, сигурно ще имате допирни точки. От друга страна обаче един вклюбен мъж, който уж е срещнал голямата си любов едва ли би с лека ръка я представял на по-млади мъже, които могат да му се окажат конкуренция.

# 93
  • Мнения: 168
Представи си сега, пък младежът също да му е било скучно с теб и само от учтивост да те е питал разни неща за университета. Особено ако поведението ти е било в стил: Тоя па, какво сега ме занимава.

Има го и този вариянт, но нали от мен се искаше да му обяснявам какви предмети ще има в бъдеще и тн... За това и написах, не че сигирно го интересува Grinning
И все пак не съм се държала така, просто заради принципи и как ще се почувства, да не го засегна...

# 94
  • Мнения: 6 320
Хепито, като те гледам особено в тази тема, много сериозно се надценяваш. Разсъжденията ти изобщо не са зрели, дори са на ниво не повече от 20-22 годишна. На твоите години има жени с по едно-две деца и постигнали кариерно развитие същевременно, ти се криеш с дядо ти и се чудиш баба му ква му е. Съжелявам, ама си много далече от "зряла за възрастта си". И в такива полу-отношения можеш да си караш още години, ама просто си съсипваш 20-те години, най-хубавите в живота. Връзката ви е изобщо далеч от тва, което трябва да е, криете се, празници не сте заедно, не те задоволява, дори си по-зле от любовница на женен мъж. Забележи, тук изобщо не казвам нищо за възрастовата ви разлика. Като си падаш по чичаци и дъртаци, поне си хвани някой на 40, 40+, по- има някакъв шанс за нормална връзка.

# 95
  • София
  • Мнения: 39 168
Именно. Това даже не е връзка. Ужасно се подценяваш, на тия години да седиш като метла в ъгъла.
Пак ще цитирам Хубава жена: Искам всичко! Цялата приказка.
Ако не вземеш всичко от един мъж сега, няма за кога.

# 96
  • Мнения: 18 427
Сега се замислих - авторке, ти как би се оценила по десетобалната система като външност? Thinking

# 97
  • Мнения: X
А защо не харесваш онзи 23 годишният, авторке? Какво като е инфантилен? Може да се промени след време. Не те нападам, само питам Simple Smile

# 98
  • Мнения: 18 427
Ако вземе точно тоз 23-годишен, после ще си правят роднински сбирки с бабата и бившия й.
Не е добра идея.

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 10:32 от Lorelada

# 99
  • Мнения: 2 644
Цялата тази история 27 - 64 годишен е ненормална, пардон. Но си е афера на възрастни, съгласни, ваксинирани.
Каква загуба на време за 27 годишната! Може да движи и с 45 годишен свободен и енергичен и пак да оцени възрастовата разлика.
Едва ли имат вълнуващи теми за разговор двамата. Той се отегчава, тя ревнува. Звучи като нелепа шега.

# 100
  • Мнения: 168
Сега се замислих - авторке, ти как би се оценила по десетобалната система като външност? Thinking

Ами 4/10 , но това се оправя набързо с грим и става 6/10 XD.

# 101
  • Мнения: 168
Колкото и да не ви се вярва, има какво да си кажем. Споделяме си лични впечатления, за нещо, някъде, някого.... Виждания, философски теми... Общи неща са ни изкуството, спорта също и двамата се интересуваме от духовна л-ра, практики..

# 102
  • Мнения: 18 427
Дано се шегуваш... Много ниска самооценка, ако не е майтап. На 27 е обективно невъзможно да си 4 от 10.
Ние тука лелите знаеш ли какви цифри ще ти кажем, ако ни питаш как се оценяваме сами? Grinning

# 103
  • Мнения: 168
Дано се шегуваш... Много ниска самооценка, ако не е майтап. На 27 е обективно невъзможно да си 4 от 10.
Ние тука лелите знаеш ли какви цифри ще ти кажем, ако ни питаш как се оценяваме сами? Grinning

Ще ми е интересно да разбера как се оценявате Simple Smile
Давам си 4/10 поради това че съм одрала кожата на баща си, а него не го харесвам като човек, това вече е друга тема. И така по асоциация не харесвам и себе си. Иначе приятели, познати не биха ми дали повече от 7/10  понеже съм от жените които имат тяло но без грим по добре да не ги виждаш Grinning

# 104
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Мда, в предната тема ти писах, че при такава разлика във възрастта с партньора  имаш проблем с фигурата на бащата и трябва да я отработиш...
Сега вече и ти го написа. Дано схванеш.

Приятелки имаш ли? С тях също можеш да водиш такива разговори.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт