Домакини 82/ Лятото ни чака

  • 42 502
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 860
Ели, Честит Рожден ден! 💐💐💐💐💐💐
Да си здрава, щастлива и обичана!

# 646
  • при късмета
  • Мнения: 24 158
Ели, да си жива и здрава, много късмет!
Ангелче, стискам палци и направо чакам да се похвалиш, колкото може по-скоро
Според мен, освен по режим, децата трябва да се гледат както кажат родителите и каквото и да си говорим, предимно майка им. Не само кога се храни, а по-важното е какво му се дава и по колко. За храненето е по-важно това да спазват бабите или който и да е друг, ако гледа детето по някаква причина. Та списъка на марулета си е съвсем на място и аз я поздравявам, че изцяло се съобразява с дъщеря си.
Шефа беше иначе много спокойно дете, рано проговори, разбираше от още по-рано и винаги съм гледала да го убеждавам, отколкото да нареждам и да го карам каквото и да е да прави на сила. Като изключим неспането през деня и вечерно време да държи на всяка цена да си е вкъщи. Ама то пък нещо трябва да има, не може всичко да ти е по книга Joy
Посрещам си го днес, липсваше ми вече

# 647
  • Мнения: 9 283
Ели, не посмях във фейса, ама тук ще ти честитя! Честита да си!Много здраве и щастливи усмивки, много обич,любов и хармония ти желая!!!
   Сноу, много много стискам!Ще бъде!
   За режима - аз съм доволна и горда със себе си. Снощи ни я оставиха- върнаха се към 18.30 от София, разтовариха багажа, опънаха леглото и изчезнаха. И аз като знам кое след кое следва и в колко часа, ми лесно е.В 21.30 ч вече спеше, а бабето пиеше втора мастика. Родителите се завърнаха след полунощ, тя не се е будила изобщо. Дъщеря ми каза,че в София е била перфектна - спазени часове за сън, за хранене, благодарение на което при лекарката прегледът е минал лесно и спокойно. Ходили са на гости в кумовете, била е спокойна, у сестра ми също. Аз съм егоист човек и знам,че ако те ми нямат доверие, няма да помириша бебе, познавайки си дъщерята.
  А и за мен е важно все пак младите да имат време и за себе си, да могат да мръднат без нея. Правят ми се забележки! И още как - вие не познавате дъщеря ми. Напр. трява всичко да е супер в тон -от чорапите до лигавчето  и пеленката. И според тоалета чорапите са с определена дължина.НЕ може на клинче 7/8 да оуем дъги чорапи -трябва такива спортни, като за маратонки. Но няма лошо, моя си е.А и аз съм в основата на това,така че.....
      Стана дълго,ама - на нейната приятелка детенцето го гледа свеки, мой набор.Момичето работи, детето е 2 месеца по-голямо от Кати.Майката готви на детето,стерилиза бурканчета , приготвя всичко в чанта за деня.Бабата хвърля бурканчетата,купува тестяна закуска и дава на детето.Или отива и купува готово пюре ,щото нямала вяра на домашните. Приготвят пресен банан, за следобед, тя купува пюре банан. Засичат се в парка с нашите, дъщеря ми е ставала свидетел много пъти .И каза на приятелката си,защото знае тя как иска да се гледа бебето и на какви неща държи.
   Моите и двамата бяха супер кротки и спокойни- не знаех какво са колики и никнене на зъби. В новите теории сега им казват бебе еднорог.

# 648
  • Мнения: 1 489
Ели, честита да си! Здрава, щастлива, обичана и обичаща!

Понеже сподели, че си си махнала датата във фейсбук, за да видиш кой ще се сети за теб- на мен ми излиза, че си рожденичка!

Аз изпратих баткото на гости при свекърите по негово желание. Та след малко приспивам бебчо и яхвам парцалите да позабърша и изчистя.

# 649
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 189
Виж ти...А уж при мен пише,че е скрита.Ама тъй или иначе Зори винаги ми честити първа.Тя ми е нещо като орисница Simple Smile
Благодаря и на вас за пожеланията.

# 650
  • Мнения: 39 837
Ангелче, стискам ти палците!

# 651
  • при късмета
  • Мнения: 24 158
Ели, да, излиза във ФБ

# 652
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Благодаря, момичета! За добро или за зло - няма да е това. Не отпада реализацията, но няма да бъде конкретно това, което гледахме сутринта, в потресаващо състояние се оказа... Аз много силно вярвам, че тези неща са повече късмет, отколкото каквото и да е друго, а и имам нещо много по-добро наум. Та - стископалцев да продължава и дано в следващите месеци станат нещата.

# 653
  • Мнения: 1 489
Ангелче, не пускам палците! Когато дойде моментът, ще стане! ❤

# 654
  • Мнения: 6 189
Елислава честит рожден ден!

# 655
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 279
Ели Честит Рожден Ден Heart Eyes Много здраве и сбъднати мечти и желания.

# 656
  • Мнения: 11 671
Ели да си честита Kissing Heart


Ангелче стискам палци! Ще стане точно както го искаш!

# 657
  • Бургас
  • Мнения: 6 630
Честит празник на Ели!
Стискам палци за Ангелчето!Късметът е на страната на силните,а тя е една силна млада жена!
Тези дни само с майстори се занимавам.Стана 6 години сме тук и всичко взе да се разваля.Сякаш вчера се нанесохме.

# 658
  • при късмета
  • Мнения: 24 158
Добро утро!

Бързо на кафе да разкажете уикенда. На нас ни дойде дървения материал на вилата и направо се разбихме. Успях и със защита да намажа гредите за стената на 2 етаж и откритите греди на първия. Едната ябълка е готова, Шефа си набра за пай. Правила съм веднъж, сега ще издиря рецептата и това ще прави днес.

# 659
  • Мнения: 9 283
Лежане, басейн, лежане, басейн..........

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт