Естетични процедури за лице и тяло – 46 тема

  • 61 883
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 415
Не разбрах това изгаряне от какво е. Според мен всички апарати са едва ли не застраховани от прегряване на кожата и са тествани хидяди пъти.
За прохождащите сигурно е до късмет, на мен ми е странно да се довря на някого с 2-3 години опит или току що завършил медицина.

# 676
# 677
  • Мнения: 1 282
PRF ли правите при Тончева и на каква цена?

# 678
  • Мнения: 23 480
Мен пък ме изгориха в Хил клиник и то дългогодишен служител там.Не поеха отговорност и не получих извинение,даже едва ли не получих упрек, че не съм казала, че ме пари, което не беше вярно.На момента споделих, че ми пари повече от обииновено, тъй като беше 6-а процедура фотоепилация и бях наясно каква трябва да е болката.Измислиха някакво оправдание и ме пратиха да си ходя с рецепта за кортикостероиден крем.
Така че грешки явно се случват винаги, не знам.
Чета из доста теми за красота и при най-добрите дългогодишни специалисти има гафове.

# 679
  • Мнения: 2 663
И мен са ме изгаряли на фотоепилация, ходих си с петната от изгорено месеци наред. Не беше толкова ужасно като на снимките, но и аз, както ДХЗ, не ходех за първи път и още докато ме правеха си каза, че зверски много ме боли, беше на подбедрици и процедурата беше 30-40 мин., през които едва издържах. Казах няколко пъти на козметичката, но оправданието беше, че съм имала още тен. Да, наистина аз избелявам много бавно, но се правих декември, а бях ходила на море последно август, не е като да съм имала съвсем пресен загар. Отидох на другия ден да покажа петната, получих извинение и съвет да се мажа с незнам какво си и дотук. Мазах се цял месец, изгореното се обели, коричките паднаха и останаха бели петна, все едно бях с витилиго, имах на поне 10 места.
За мое успокоение - на следващото лято, успяха да ми се изравнят петната, но е излишно да казвам, че повече не стъпих в това студио, както и изобщо не съм правила фотоепилация повече.
Затова пък правя от няколко години лазерна епилация в Дерма акт, никога не съм имала проблеми, а вече правя всички зони без лице.
Тъй че - съжалявам много за случилото се с  Вас, никога не съм ходила точно при въпросната лекарка там, но от тези, при които съм била съм с отлични впечатления, тъй че не бива да се генерализира за цялата клиника, заради грешката на 1 доктор там.

# 680
  • Мнения: 415
Неприятно Sad
Да споделя за вдъхновение. От години са ми фаворити кака Джей Ло и Холи Бери за поддръжка, спорт, и особено тяло. Сега гледам новия мъж на Джей Ло - 50 годишен е станал Бен Афлек. Може би има и грим, но пак е доста добре, особено около очите. Честно казано изглежда 30 годишен, да не кажа, че много 30 годишни са чичаги....


И преди (поредния)ботокс

# 681
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Здравейте,  преди по-малко от 24 часа ми поставиха Teosyal по 1мл в назолабиалните и 0,5 в марионетните. Въпреки,  че при  поставяне  тя го разнасяше,  чувствам филъра обемен и като топка. Препоръча ми по два пъти на ден  умерен масаж в зоната. Вероятно още има отток,  но така не ми допада ефекта. Какъв би бил проблема ако направя радиочестота след седмица. Ясно,  че ще започна да го разграждам,  но опасност от миграция има ли?. Пия и мажа с арника и хепароид.

# 682
  • Мнения: 23 480
За да изглади вдлъбнстината на линията, филърът тябва да стои като пълнеж в нея.Тоест на пипане ще е като твърдо образувание там.Няма как иначе.Първите дни ще е по-осезаемо усещането, правете си масажите.Въпросът е да не се вижда подутина или неравности.Опасност да мигрира винаги има, затова спазвайте инструкциите на лекаря.Трябвало е да направите радиочестотата преди поставянето му.

Последна редакция: нд, 21 авг 2022, 11:29 от ДХ3

# 683
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 258
Оставете филърът да се намести, това отнема 2 седмици, както и отоците да спаднат.

# 684
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Дано е скоро,  не исках да си личи,  че имам интервенция. Идеята ми за радиочестота беше да го разградя малко

# 685
  • Мнения: 23 480
А как си личи сега?Нормално е, ако си имала дълбока вдлъбнатина, сега да изгладена донякъде.Иначе какво се очаква като се сложи там филър?

# 686
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Не беше много дълбока,  сега определено е запълнена,  но в лек профил от едната страна виждам подутина. Благодаря за реакцията Ви 😊

# 687
  • Мнения: 23 480
Правете масажите, пийте вода.Моята лекарка ме кара да вкарам пръст в устата, друг отгоре и да ги движа синхронно в една посока нагоре.Без силен натиск.Длед като филърът се ситуира добре, след седмица, ще го напипвате после пак, няма как да е меко както преди.

# 688
  • Стара Загора
  • Мнения: 111
Правете масажите, пийте вода.Моята лекарка ме кара да вкарам пръст в устата, друг отгоре и да ги движа синхронно в една посока нагоре.Без силен натиск.Длед като филърът се ситуира добре, след седмица, ще го напипвате после пак, няма как да е меко както преди.
Благодаря за съветите ❤️

# 689
  • София
  • Мнения: 4 816
А има ли възстановителен период след Радиес и специални изисквания след поставянето?

Общи условия

Активация на акаунт