Съни бийч по bTV - тема 5 - В очакване на сезон 3

  • 26 760
  • 375
  •   1
Отговори
# 360
# 361
  • Мнения: 4 074
Кажете какво стана с две думи
Последен епизод ли беше?

# 362
  • Галифрей
  • Мнения: 4 259

Е писала съм сценарият 😁 Аз очаквах това да стане още в първият епизод и Гомето и компания да работят за него. Щеше да е доста по интересно.

Не е последен последен  епизод ще има още не знам колко.

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 00:18 от Диана Бишоп

# 363
  • Мнения: 389
Кажете какво стана с две думи
Последен епизод ли беше?
голяма тъпня- казано с две думи.
Или с други две-ужасна скука.
Ако не беше толкова абсурдно всичко, можеше и да става за гледане,трети сезон е тотална изгъзица и пародия.
Вече всички образи ме дразнят.

# 364
  • Мнения: 39 484
Имаше презентация с шеф ....Някой си. Ама Художникът го отвлече. В кухнята влезе мама Розалия. Та после пристигна шеф Кустев, който разпозна, че сьомгата не е готвена от шеф някой си. И направиха състезание чия манджа е по хубава. Жури Жоро. Спечели Роза.
Другото пълнеж.

# 365
  • Мнения: 4 074
Никола хич ли го няма в трети сезон? Той беше перфектния злодей
Аз искам да разбера Гомез ще осъзнае ли моралната си деградация, и Ивон ще се събере ли с Никола

# 366
  • София
  • Мнения: 2 443
Основното е, че Дарето убеди (уж) Художника да я отърве от Калин. И той го "поръча" на един "чистач". Ще видим какво ще излезе от това, защото в следващото промо Калин все пак купува хотела.

Аз харесах сцената-разговор между зет и тъст. Кадурин е чудесен в образа.
Намекват ни, че може би Ивон и Никола най-после ще си изгладят отношенията. Той го дава по-нисък от тревата тоя сезон.

Имало е и по-зле серии. Тази се гледаше. На по-старото поколение артисти им се получават по-естествено сцените и има смешни моменти. Примерно Въргала като обясняваше, че много харесва манджите на жена си, ама не си признава, защото така ще ѝ позволи да доминира, пък бракът е ежедневна битка и тн

Доколкото схванах Шефът спечели състезанието, но кавалерски каза, че чинията е на Розалия.

# 367
  • Мнения: 5 722
Хареса ми последният епизод. 😊

# 368
  • Мнения: 5 722
Певецът да не е участвал в Евровизия?! 😂😂😂

# 369
  • Мнения: 4 519
Певецът да не е участвал в Евровизия?! 😂😂😂
Добро попадение! Точно за там е! Joy

# 370
  • Галифрей
  • Мнения: 4 259
Другата седмица ли е финала?

# 371
  • София
  • Мнения: 27 308
На 29 май (т.е. още 2 епизода)

Някой да ми обясни моля, защото може и да съм пропуснал (не гледам особено внимателно), както така една безгласна буква и пълна шматка като Дарина изведнъж толкова много повлиява на бос от подземния свят (визирам 'Художника'), който изведнъж решава да наеме убиец, за да ликвидира свой бизнес партньор, който впрочем и поне досега с нищо не го е измамил???!!! 😮

# 372
  • Враца
  • Мнения: 2 706
Нали уж е влюбен в нея и тя е неговата муза. (доста картини нарисува с лика и )

# 373
  • София
  • Мнения: 27 308
Офффф Grinning
Без повече коментар...

Мерси

# 374
  • Мнения: 5 722
На мен тяхната динамика ми е много забавна.

Общи условия

Активация на акаунт