Нерешителен мъж

  • 10 403
  • 328
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 030
Ти като си толкова ербап за сватба, пък после да живеете заедно.. И със секса ли така чакате? На първа брачна нощ..
Темата е скандална.
Сори.
И ми смърди на отчаяние.......

# 286
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 353
Оф, няма дете....

# 287
  • Мнения: 10 036
Темата е пързалка, но няма нищо.

# 288
  • Мнения: 2 579
Аз съм съгласна с мъжа, че трябва да има някакъв период на опознаване със съвместно съжителство.

# 289
  • Мнения: 2 367
На жените им е лесно. Два месеца и един мъж е опознат.
Ама я опознай жена за толкоз време. За това ни трбват тея петилетки.

# 290
  • София
  • Мнения: 10 636
Не си прав, Абу.
Понякога ти трябва повечко време да си извадиш главата от пясъка. Да спреш да си казваш, че това е временно...
Говоря от скорошен опит.

# 291
  • Мнения: X
Ох, боже. Големи драми в тази тема. Като иска да поживеете заедно преди сериозната стъпка брак, поживейте. По-разумно и удачно е, отколкото брак без предварително съвместно сижителство. Дали в къщата на родителите му на отделни етажи, зависи от хората и доколко ще си имате спокойствието и отделеността на горния етаж. Ако смяташ, че ще ви се месят, настоявай за квартира. Ако не може да се съобрази с желанието ти още от сега и да огранизира логистиката по една квартира, това твоят мъж ли е?!

Последна редакция: вт, 14 юни 2022, 11:32 от Анонимен

# 292
  • Мнения: 7 587
Даа, на мъжете време им трябва, а виж какво са способни жените...

# 293
  • Мнения: 15 336
Значи, пробен живот в свекървин дом след година кафенца и гостуване на мен ми звучи като рецепта за гонене на зли женски необвързани духове.

# 294
  • Мнения: 7 039
Едно е тестът да се провежда на неутрална територия - квартира или студентско общежитие в друг град. Съвсем друго е да ходиш във фамилната къща като поредната тествана девойка.
В късния соц имаше такава обидна традиция - първо да хване, после сватба. Тук същото.

# 295
  • Мнения: 18 432
А обидно ли е да се оженят, да не се появят деца и да се разделят заради това?
По-деликатно е някак, да.

# 296
  • Мнения: 6 969
Какво се е хващало Rolling Eyes аз съм чувала за петел да се гони и хваща, ама май беше за кръстника или танц с петел ли беше.. кво беше хаха не с есещам точно Joy

# 297
  • Мнения: 7 039
Според мен хората не се женят с единствената цел да имат деца. И за мен е обидно да ме тестват дали съм стелна крава.

# 298
  • Мнения: 15 336
Тестват дали жената не е ялова.

# 299
  • Мнения: 18 432
Е, да, Динчо, но и се разделят заради това по някой път. И ако ще се разделят заради това, все едно е кога.

Общи условия

Активация на акаунт