КАУФЛАНД - тема 59

  • 53 296
  • 897
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 579
Ох, любимо ми беше, когато бях още с едни дете, което лятото заспиваше в 19,39 и аз излизах да "отдъхна" до кауфланда, докато баща му го гледаше как спи.
Тогава съм се прибирала с пълни чанти ьа 10-20лв.
И при нас много намаляват вечер зеленчуци и плодове.
Намаляваха де, отдавна не съм ходила вечер , а двама управителя се смениха оттогава.

# 856
  • Мнения: 35 189
Ох, любимо ми беше, когато бях още с едни дете, което лятото заспиваше в 19,39 и аз излизах да "отдъхна" до кауфланда, докато баща му го гледаше как спи.
Здравей , сестро! Wink И аз така - като хвърля малкото в леглото и отивам да си проветря главата. Отдавна не съм го правила, че пътя до близкия Кауфланд/ Лидл е затворен за ремонт.

# 857
  • Мнения: 27 865
Ех, какви деца...🙂 А моето до 3-4 г беше залепено за мен и се будеше често и последното, което ми е хрумвало е да ходя някъде, докато спи...😄
Леона, след 21,30 ч беше днес, първо бях в Лидъл...Затворих буквално магазина, бях последния клиент...На опашката пуснах жена с дете да минат пред мен, че ги видях, че са само с 2 сладоледа. Но хората отпред се забавиха с липсващ баркод на продукти и всички други хора минаха през касите на самообслужване и така аз бях последна. След мен заключиха входа.🤣
Имало е разни други намалени плодове и зеленчуци преди мен де, доста празни места имаше. Лимети по 9 ст. запомних, но кашончетата бяха празни.

Последна редакция: чт, 18 авг 2022, 15:14 от dolce miele

# 858
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Защо не купувате алкохол?
Защото аз не пия алсохол, а няма как да мъкна на ръка стек двулитрова Ариана за ММ. Обикновено вземаме със стековете и той ходи да си я купува с колата.

# 859
  • Мнения: 2 924
По тоя повод дядо ми винаги казваше - има нещо гнило в хората, които не могат да си позволят да изпият по чашка алкохол в компания
В моето семейство не се пие алкохол, та сме се наслушали на подобни приказки и от по- млади хора, не само от дядовци. Стилажите за алкохол ги забелязвам само когато преди избори ги маркират с ограничителни ленти 😉

# 860
  • Пловдив
  • Мнения: 558


Това е от тази сутрин.

# 861
  • Мнения: 2 141
Тия хора тотално изплискаха легена с подобни цени,одеве влизам в квартален супермаркет за кисело мляко и сирене. Под 17 лв сирене нямаше и не взех,ще ме извиняват ама ще си взема от турския магазин на 10лв/кг. Предпочетох да взема шунка на Кен на 15 лв отколкото да дам 17 лв за сирене абсолютно неизвестна марка

# 862
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Снощи минах през К, отдавна не бях правила вечерно пазаруване. Нямаше абсолютно нищо заслужаващо си ходенето. Забърсах две кутийки кълнове по 89 ст колкото да не съм напълно капо, но като знам в нашите (пловдивските) магазини колко намалени продукти има... Тук само една царевица от 69 на 55 ст и тя беше все едно с валяк мачкана. При охладените - торта, със срок до вчера -40% само. Явно предпочитат да бракуват, вместо да продават. Поне ще знам да не ходя повече.

# 863
  • Мнения: 5 160
Вчера при нас бяха намалени пилешките бутчета от витрината на 3,39 за кг. Бяха много свежи като да не повярваш, взех 5кг, да заредя фризера. Заредих си и кисело мляко от това на 89ст на нас ни харесва.

# 864
  • Мнения: 19 058
Само със 100 % надценка е маскарпонето, какво толкова

# 865
  • Мнения: 649
Снощи минах през К, отдавна не бях правила вечерно пазаруване. Нямаше абсолютно нищо заслужаващо си ходенето. Забърсах две кутийки кълнове по 89 ст колкото да не съм напълно капо
Ако на някой ще му е полезно, днес сутринта в Кауфланд в Студентски град имаше кутийки с кълнове намалени на 30 стотинки. Имаше доста бройки, в коридора до информацията са, там където стоят и пакетите със салати.

# 866
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
Като ви чета и се чудя дали има период в който вадят намалените неща. Например вечер към колко часа, или сутрин? Аз ходя обикновено  в събота по едно и също време +/- 30 мин. и винаги е различно веднъж има неща, веднъж всичко е опоскано. А вие споменавате, че вечер намаляват, така ли?

# 867
  • Мнения: 6 890
Като ви чета и се чудя дали има период в който вадят намалените неща. Например вечер към колко часа, или сутрин? Аз ходя обикновено  в събота по едно и също време +/- 30 мин. и винаги е различно веднъж има неща, веднъж всичко е опоскано. А вие споменавате, че вечер намаляват, така ли?

Сутрин около 8:15-8:45 и вечер след 21 ч.
Сутрините са различни. Понякога има намалени неща на млечна и нехранителна витрина, понякога няма.
Вечер след 21 ч задължително има намалени неща.
Това за моя филиал. Може да има разлики по филиалите.
Събота и неделя обикновено няма намаление с червен етикет, а ако има, то се мотаят по 1-2 кашкавала и маслини. В понеделник винаги щандовете преливат от артикули с наближаващ срок, което ме навежда, че служителят, който преглежда СГ, събира, намалява и лепи червени етикети, не работи събота и неделя. Защото при нас всеки път е една руса жена, ама не ми е удобно да я питам.

# 868
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 214
Благодаря! В този, в който аз пазарувам в събота към 11 има намалени неща, но понякога са или току що  заредени или започнали да привършват. Явно намаляват, но не в едно и също време. Случвало ми се е очевидно да е тъкмо заредено защото млечните неща - сирена, кашкавали, млека, тортите ги слагат там и е препълнено.

# 869
  • Мнения: 27 865
Маскарпонето е с цена около 10 евро/кг в италиански сайтове. Опаковката от 500 гр се намира за 5-6 евро; цената горе от 3,99 евро е била валидна през август и е промоционална...И все пак, цената в Кауфканд е покъртителна.😬🤐
За намалението не знам, но служителите, които оправят/проверяват жсркодиве и цени, в нашия филиал работят в делнични дни само. Веднъж исках едни намалени лакове, така ми казаха на Информация. Такива декоративни козметика често не минават на каса с намалената цена...

Общи условия

Активация на акаунт