КАУФЛАНД - тема 59

  • 51 354
  • 897
  •   1
Отговори
# 885
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
При нас са на щендер, но е един. Като този, на който са сладките, соковете и бонбоните. На др. явно има нещо нехранително, прах или др. Е при нас е само един. Понякога слагат щендер за цветя, ако са повече. Често вземам орхидеи от там. В събота ще снимам да ви покажа като отида..

# 886
  • Пловдив
  • Мнения: 40 813
При нас никога не съм виждала толкова намалени неща. Обичайно се търкалят някакви смачкани,скъсани опаковки,дето изглеждат зле и  те е гнус да ги вземеш,пък намалението е някакви стотинки.
и при нас така...

# 887
  • Мнения: 6 730
личи си, че е голям филиал. Има два щендера с намалени.

Другия не съм го снимала, че нямаше кой знае какво да хване окото - имаше само някакви соли за котлен камък?, козунаци и желирани бонбони.
Филиала в Младост Сф е това, стария магазин.

# 888
  • Мнения: 19 020
При нас онзи ден взех Кит Кат 3 броя за 1.30 лв. срок август, но се жертвах само с една опаковка, че Нестле отдавна правят най-бвзвкусния шоколад у нас.
А скоро взех кейк марципанК Класик последен ден на годност за 70-80 ст. Него много го харесвам, за пръв път хващам на такава цена.

# 889
  • Мнения: 2 889
А скоро взех кейк марципанК Класик последен ден на годност за 70-80 ст.
Аз редовно взимам такива продукти, защото ги ядем на момента.

Обичайно се търкалят някакви смачкани,скъсани опаковки,дето изглеждат зле и  те е гнус да ги вземеш,пък намалението е някакви стотинки.
Аз веднъж взех такава смачкана кутия бонбони. Отвън изглеждаше много зле, но вътре си бяха цели целенички. Признавам си, че очаквах да са смачкани и самите бонбони, защота намалението беше 70%, но не. Направо ударих джакпота с тях.

# 890
  • Мнения: 2 094
Аз си признавам,че и не гледам редовно този намаления щанд,но когато и да съм погледнала цената е била макс със стотинки или лев-два надолу. Ми за такова смешно намаление предпочитам да си го платя на редовна цена

# 891
  • Мнения: 384
Новата брошура💛

Колелото с продукти за 1ст. се завръща
Скрит текст:
Маскарпоне за 16лв. кг🙂 Най-долу в дясно (нали тази седмица беше обсъждано .)
При нас каси за самообслужване няма и няма и признаци за появяването им😢а би било хубаво. Аз не купувам алкохол,нито по много бройки от един продукт и следователно биха ми били удобни тези каси. Хубаво би било и машина за стотинки да имаме(както чета,че някои филияли имат),ама и това няма признаци да се появи😒.
Аз си харесах лютеница,,Велика",моркови и май това ще е на първо четене. Напоследък всяка следваща брошура ми е по-скучна от предишната.
Хубава седмица!💠

Последна редакция: сб, 20 авг 2022, 10:09 от lenak

# 892
  • Мнения: 27 607
За мен зехтин и съд за водна баня (дано заредят с по-добро качество от миналия път)...😀

# 893
  • Мнения: 2 889

Колелото с продукти за 1ст. се завръща

Това е добре, поне да има някаква файда от тия карти. Въпреки че на предишната кампания нищо не спечелих. Дано сега да са увеличили броят печеливши.

# 894
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
Коментираната цена на маскарпонето от 16 лв не беше ли за 500гр? Т.е. в момента е добре цената.  Simple Smile

# 895
  • Карлово
  • Мнения: 4 664
Коментираната цена на маскарпонето от 16 лв не беше ли за 500гр? Т.е. в момента е добре цената.  Simple Smile
Различни марки е.

# 896
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212

това е от днес към 11 ч.

# 897
  • Мнения: 3 961
Направих новата тема , заповядайте https://m.bg-mamma.com/?topic=1475442.new#new

Общи условия

Активация на акаунт